Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Vas,
mam otazku pre technicky zdatnejsich uzivatelov VT,
je mozne v programe pri otvoreni pozicie v mieste Profit target nahradit Limit order plavajucim Stop loss?
tzn, ze pokial cena dosiahne moj PT, pozicia sa neuzavrie,ale aktivuje sa Trailing SL,ktory mi uzamkne zisk + vytazi este
maximum z cenoveho momenta
Dik za Vas cas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam pocit, ze to nepujde, ze se ta pozice uzavre a musela by se aktivovat nova prave pres ten limit, ale radsi si pockej na dalsi odpovedi, ja ohledne trailing SL ve VT nemam moc zkusenosti, ale co jsem tam zkoumal, tak vubec ten trailing ve VT je aspon pro me nejaky neprehledny, ale to bude tim, ze to bezne neobchoduji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdar all. mam poziadavku na skusenejsich, kedze som uplny magor co sa tyka skriptovania v VT, chcem v AOS mat podmienku ze vstupim do obchodu len a len vtedy ak bude urceny trend, teda ak cci 50 bude nad alebo pod nulou . a bude mi vstupovat a vystupovat len do smeru trendu napriklad pomocou stochasiku, pri prekrizeni stk a std, velmi pekne dakujem ak mi niekto hodi skript, vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

to stillman
Otevírání dvou pozic je normální, respektive nutné, protože AOS s MACD je naprogramovaný tak, že je pořád v trhu. Pokud jsi short a přijde signál pro long, otevře 2 long pozice, kde jedna uzavře otevřenou short a ta druhá je tedy normálně otevřená. Řešením je, že třeba po nákupu prvních pozic jednu hned prodáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...