Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj všichni,
jsem zde opět s problémkem :-). VT má novou verzi a na starou mi už nedovoluje se přihlásit (pouze offline). Novou verzi jsem se pokoušela už několikrát nainstalovat, ale pokaždé to skončí chybou. Nikdy předtím jsem s instalací nové verze problémy neměla.? Tušíte někdo, kde by mohl být zakopaný pejsek? Předem díky za radu.
nowa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
ked vyjde nova verzia, co sa deje skoro neustale, to je vzdy kopec zabavy. Preinstalujem to a pri dalsom spusteni mi to zas zahlasi, ze mam staru verziu. Ale po niekolkych razoch sa nakoniec vzdy ukludni a je to ok.
Skusil by som ti odporucit klasicky postup - odinstaluj to, stiahni zo stranok aktualnu verziu a snad to pojde,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, Určitě máš VT nainstalovanou do PC. VT má dvě možnosti : jedna je přímo do PC a druhá, která se nainstaluje do složky. Tento druhý je lepší, protože tu složku si můžeš dát na CD a nosit si ho sebou a používat i v jiných PC. Já používám druhou verzi. Když příjde nová instalace tak si nejprve stávající složku okopíruji a uložím a pak nainstaluji novou verzi. Pokud je ta nová verze použitelná tak ji používám, pokud ne tak ji vyhodím a vrátím tu co jsem uložil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Merlin35, ZdenekB:

díky za radu, ale tentokrát je to trochu jiné v tom, že CMS prostě starou verzi už nedovoluje použít na obchodování,
chtěla jsem se vyhnout nové instalaci, abych to nemusela všechno znovu nastavovat, asi by se dalo uchovat šablony, ale jsem fakt jen tupý uživatel PC a nepřišla jsem na to, kam je (myslím ty šablony) VT ukládá, abych si je mohla někde uchovat....když dám import (v záložce Environment) tak mi to nabídne složku Indicators, kde ty šablony nejsou...........fakt už používám VT skoro tři roky, ale takový problém jsem ještě neřešila, že by byl problém s instalací nové verze, vždy to proběhlo bez komplikací, že se pak řešily dětské nemoci nové verze, to už je jiná píseň :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě mám něco..
I když mi to při přihlášování napíše, že je třeba nainstalovat novou verzi, protože starou lze používat pouze offline, tak mi to po té nezdařené instalaci starou verzi nabídne, dovolí mi to se přihlásit a normálně obchodovat!!
Ale říkám si, že s tou starou (tedy 2.1.12.0) asi bylo něco dost v nepořádku, když ji takhle rázně utnuli, nepamatuju, že by se něco takového někdy stalo, vždycky bylo možné používat starší a novou verzi souběžně

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdraím ,

chcel by som sa opýtať ohľadom VT 2 ,

čítal som niektoré staršie diskusie no nikde som nenašeil odpoveď na moju otázku. resp otázky.

1) použíivam VT 2 , zadám objednávku stop a limit . ale keď vypnem platformu a znovu zapnem tak tie príkazi zmiznú a čo je najhoršie už žiadne sa nedajú zadať ( vypise hlasku a len potvrdik ok) pričom pozíciu mam stále otvorenú ? Čo robím zle ?Musím mať platformu otvorenú počas trvania celého obchodu aby som mal platné objednávky k obchodu?

2)Kolko je teraz minimálny vklad k otvoreniu účtu u CMS ?

Ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm , to niekedy dávno skončilo ? Ja som asi pred mesiacom stiahol VT 2 konečne som sa naučil nejak pracovať a zrazu koniec... na ich stránke som nič nepostrehol , platforma funguje aj obchody ,grafy, atď....len ten problém s tými objednávkami som mal

A ty teraz čo by si doporucil namiesto CMS , resp cez čo obchoduješ ty ?

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...