Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rád bych se zeptal k této SIDově vychytávce. Je to vůbec poprvé, co něco takového zkouším. Asi hloupý dotaz, ale raději se zeptám. Nastavil jsem parametry (viz obrázek) a spustil. Když nyní dole na liště změním zobrazení TF (např. z M5 na M1), změní se pouze interval tohoto zobrazování anebo to nějakým způsobem ovlivní hodnoty zadané před spuštěním? Vím, že to někoho urazí, ale zkuste omluvit mojí logickou negramotnost :)

6626

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xjames
pokud změníš TF na 1 min. startne se stejně indikátor v den, hodinu a minutu, kterou jsi zadal. Cykly se opakují podle nastavení. Pokud je nastavení cyklu 12 a když jsi na 1 min. TF = opakuje se cyklus každých 12 minut (svíček). Pokud jsi na TF 5 minut, každou hodinu (12 svíčekx5=60). Pokud by to bylo na TF 15 minut (4 svíčky za hodinu), tak každé 3 hodiny (3x4=12).
P.S. pokud děláš na bílém pozadí grafu, změň si barvu křivek..Pravým tlačítkem na štítek - Vlastnosti - a pak zvolíš barvu křivek (Barva a styl). Žlutá a modrá jsou tam v základním nastavení pro tmavé pozadí. Na bílém je to poněkud nepřehledné..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za velmi rychlou odpověď. Rád bych se zeptal ještě na následující:
1)vím, že je to o citu, subjektivním pohledu atd., ale na jaký TF bych měl ASID posadit. Co je podle Vás nejoptimálnější pro začátečníka?
2)je možné ve VT 2 nějakým způsobem archivovat proběhnuté období tj. mít delší historii než jakou vždy poskytuje zvolený TF?
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vloženo uživatelem: patas
Datum: November 20, 2008 08:59PM
Chart Patterns

Používá někdo tuto funkci ve VT? Já asi týden sleduji jak to funguje, ale nemůžu se zbavit dojmu, že CMS ty formace zobrazí, až když je po všem.Mám sice Live účet, ale formace se mi zobrazují třeba po 2-3 hodinách, kdy už je cena úplně jinde.

Jinak neví někdo, jak se odhaduje kam půjde cena u této funkce? Myslím tím to šrafované políčko u každé formace.
Je nato nějaký postup nebo je to komplikovanější?

Nezakládejte nová vlákna na každou indikaci...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také jsem to zkoumal a také mi vychází, "že už je po všem". A když zadám ve filtru, že chci potenciální formace, tak se mi nezobrazí nic. A tak jsem spíš uvažoval, jak, kdy a kde vznikají podklady. Protože jsem u pc jen občas a ještě jen večer, tak nevím, jestli třeba nevznikají z analýzy na serveru třeba jen v určitou hodinu. Ale spíš mi připadá, že tahle funkce ještě není úplně funkční. Nepíší o tom něco na foru?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...