Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Visual Trading 2

Doporučené příspěvky

harmonie
Jo tak to nevím (chování patternů a la broker), jak to mají nastaveno a co a jak to ukazuje..Patterns moc neuznávám (různé triangly, flagy a pennanty) takže mne to ani nezajímá.. :)
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
mám jeden live účet u cms a jeden live účet u cmsi. U cms na AUD/NZD dám entry a cena prochází a pozice by se měla otevřít, ale místo toho entry zmizí a není ani na hlášení a nebo projde cena přes entry a pozice se neotevře.
U cmsi je vše tak jak má být. Cena prochází entry a otevírá se pozice a SL pozici uzavírá.
Máte s tím nějaké zkušenosti a nějaké možnosti?
To stejné je u VT 1.9.3 i VT2.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, chci si převést, z cms účtu na vlastní účet. Je to poprvé a tak se chci zeptat jak to provést přesně, abych neudělal nějakou hloupou chybu. ZdenekB

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
paraple
Hlavní záložka Environment (nahoře první zleva) a pak Languages (první záložka zprava) a tam si zvolíš potřebný jazyk
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vcera po instalaci nejnovejsich updatu na WinXP od M$ mi prestal fungovat VT2. Kdyz ho spustim, nic se nedeje, v procesech to visi se spotrebou cca 24 MB, kdyz ho chci spustit znovu, objevi se dialogove okno s hlaskou: VT Trader already running! - jedine co muzu, je odstrelit ho z procesu. Zkousel jsem kompletni deinstalaci, znovustazeni, instalaci... ale se stejnym vysledkem... VT 2 se mi nerozebehne - mate nekdo podobne problemy nebo vite jak to resit ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, chci se zeptat, pokud někdo máte zkušenosti ohledně CMS na live a to, když zadám entry nákup a limit, cena projde přes entry o cca 5-10pips nad cenou a vrací se zpět, na hlášení je záznam, ale pozice se neotevřela. Ono to takhle vždy není, cena projde, pozice a limit se otevřou a při návratu přes pozici a limit se uzavřou přesně podle zadání a proto se chci zeptat proč?
A ještě jedna věc, chci otevřít pozici long 1,2120 AUD/NZD ale příjde nabýdka 1,2140 v momentě kdy na grafu před sebou mám 1,2120 Proč? ZdenekB

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No a ještě další věc : pozice s limit je otevřena ale zpět cena projde přes limit a nic se neděje, pozice zůstává stále otevřena místo aby se pozice zavřela. V jednom dni udělám 8 obchodů a z toho 6 obchodů je v pořádku, ale 2 obchody jsou problémové. V čem ten problém je? V mém PC nebo u nich? ZdenekB

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
problém je zcela jistě u nich, vyskytoval se už v roce 2005, kdy jsem zde měl live účet. Byl to taky jeden z důvodů, proč jsem od nich odešel.
Milan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.