Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak se mi podařilo nainstalovat VT2 a po pěti dnech první problém. Vypisuje to při přihlášení Version check error - unable to connect. To je radost :)

Zkoušel jsem to stáhnout znovu a nainstalovat a problém přetrvává.

Má s tím někdo zkušenosti? Prolistoval jsem fórum a něco podobného se dělo i na starších verzí VTéčka, ale nepodařilo se mi objevit řešení.

Děkuju za jakoukoli nápovědu

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

windowshelp.microsoft.com/Windows/sk-SK/help/7c2273a1-19a8-4596-9f8f-3f238fb2a1021051.mspx

Ak chcete premenovať súbor, nemusíte ho otvárať v žiadnom programe.


1. Kliknite pravým tlačidlom myši na súbor, ktorý chcete premenovať, a potom kliknite na položku Premenovať.

2. Zadajte nový názov a stlačte kláves ENTER.


Dúfam, že vieš aspoň ako sa pc vypína.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

>Tak se mi podařilo nainstalovat VT2 a po pěti dnech první problém. Vypisuje to při přihlášení Version check error - >unable to connect. To je radost

>Zkoušel jsem to stáhnout znovu a nainstalovat a problém přetrvává.

>Má s tím někdo zkušenosti? Prolistoval jsem fórum a něco podobného se dělo i na starších verzí VTéčka, ale nepodařilo >se mi objevit řešení.

Tak tedy nevím ani jak, ale teď už to jede - prostě záhada.

Ale objevil se druhej. Nejedou data. Stává se to tady někomu, že po startu se nenačítají grafy? Jedu sice jen na demo účet, ale to by snad neměl být problém ne?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vladko 11

Už jsem to přejmenoval triviální záležitost jen jsem to předtím špatně pochopil , nechával jsem původní název Woodi CCI a za tento jsem jen dopsal vtscr a to nefungovalo . No a ted jsem napsal celý název souboru jinak i s tou koncovkou a ejhle v cílové složce se to už přepsalo .

Ps : vypnout počítač ? to neumím to dělá máma

DÍKY ZA POMOC HEZKÝ NOVÝ ROK

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...