Doporučené příspěvky

Dobrý den,

v tuto chvíli žádný další konkrétní termín neplánujeme. V případě dalšího zájmu bychom uvažovali o termínu zřejmě až po prázdninách. Pokud jste se nestačil registrovat, zkuste se ještě přihlásit jako náhradník pro případ, že by někdo vypadnul (stačí zaslat email Petrovi s poznámkou že se registrujete jako náhradník).
Zatím zdravím a dobré obchody všem,
Tomáš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den.
Rád bych se zůčastnil kurzu:Obchodování s pomocí nejpoužívanějších indikátorů.
Ten minulý jsem prošvihl-nechystáte se uspořádat nový?

Zdravím
Petr [bold] [/bold]

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
Tomáši, na dnešním kurzu obchodování nejpouživanějších indikátorů jste mluvil o knize kterou jsem tak napůl přeslechl. Napsala ji tuším pokud jsem dobře slyšel "Linda Rachel"?....jelikož jsem to tady na finančníkovi ani na googlu ani v jiném vyhledávači nějak nenašel. Mohl byste upřesnit ještě jednou jméno autorky a název knihy abych se mohl popřípadě po ni poohlédnout? Děkuji

S pozdravem Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Měl bych takovej dotaz na pány finančníky: Neuvažujete u svých kurzů o studentských slevách? Uznávám, že odpověď asi tuším, ale tak zkouším to :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny FINANČNÍKY,
jsem velkým nadšencem komodit a věrný žrout Vašeho serveru. Nakoupil jsem si všechny Vaše knihy, které po večerech postupně louskám a do toho denně projíždím finančníka, backtestuji a papertradinguji. V budoucnu bych se chtěl zúčastnit některých Vašich kurzů, týkajících se daytradingu a chtěl bych se zeptat, jestli po absolvování kurzu obdržím i nějaký certifikát čí potvrzení o absolvování kurzu, nebo něco podobného ? Mohlo by se to hodit do mého profesního portfolia v případě poohlížení se po nějakém zaměstnání v oboru.

Děkuji za odpověď a přeji vše nejlepší do dalších dlouhých let tomuto skvělému a bezkonkurenčnímu serveru.

P.S. : Jak tady řekl "MerQury" ... studentskou slevu bych taky uvítal. Budiž to konstruktivní námět k zamyšlení pro Petra a Tomáše. (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zvažuji účast na kurzech konaných 20. a 21.června 2008 - základy úspěšného obchodování a úvodní kurz do intradenního obchodování e mini. Chci se zeptat, jestli má pro mě smysl se účastnit i v případě, že nevlastním notebook? Z popisu kurzu mi není jasné, zda se jedná o výuku na plátně nebo si každý probíranou látku zkouší zároveň na vlastním počítači. Díky za odpověď.
Aldrich

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den
v sobotu jsem se zůčastnil kurzu e-mini 1.Prosím o přístup do sekce pro členy tohoto kurzu.Zkoušel jsem posílat mail na financník,ale byl mi vracen,že nelze odeslat.děkuji Kairon4(Tomáš Kaisler)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Autorům Finančníku: Zvažuji možnost vytvořit a v praxi otestovat výukový kurz o základech spekulačního obchodování jako svou závěrečnou práci na vysoké škole, a rád bych věděl zda by bylo možné použít některé vaše články jako součást studijních materiálu, samozřejmě s příslušnými odkazy na tento server. Kurz i tyto materiály by byly nekomerčního charakteru.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci financnici nerozmyslaju o moznosti predaja darcekovych poukazov na vzdelavacie kurzy. Pride mi to ako pekny darcek pod stromcek.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se