Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den, měl bych dotaz na Petra. Sledoval jsem na twitteru Vaše screeny s s/r úrovněmi. Je obsahem Vašeho nového kurzu "Pokročilé intradenní obchodování s pomocí Price Action ....... " návod jak tyto s/r urovně zakreslovat. Jdemi o to jestli pravidla pro zakreslování jsou spíše mechanické a bude se mě po kurzu dařit zakreslovat s/r urovně na stejných nebo velice podobných místech?

Děkuji za odpověď. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, v tomto kurzu budu celý den vysvětlovat krok za krokem můj obchodní plán a přístup k ID tradingu, tj. včetně úrovní. Úrovně, ze kterých obchoduji vycházejí ze struktury trhů. Nejsou mechanické do té míry, že bych je počítal indikátorem, ale většinu znich budete po kurzu vidět naprosto stejně. Píši většinu, protože v jejich zakreslování určitě existuje diskréční složka. Ovšem sám úrovně vnímám především jako základní vodítko orientace v trhu, které nemá za cíl nějakou zásadní přesnost, a to bude detailně vysvětleno.
Na kurzu budu mj. ukazovat nedávné screeny z twitterů a vysvětlovat, jak jsem získal jednotlivé úrovně, ze kterých jsem pak obchodoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobry den, zvazuji prihlaseni na nektere z Vasich kurzu a jelikoz jsem toto nenalezl nikde zmineno, chtel bych se proto zeptat, zda je soucasi kurzu dolozeni historie strategie a vypisu obchodu. V tomto oboru se pohybuje znacne mnozstvi marketeru, proto toto povazuji jako samozrejmy dukaz seriozniho jednani a profesionality.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Pepe2000,
část kurzu se věnuje orderflow, kde vysvětluji, co v trhu sleduji. Tj. ano, tomuto se kurz také věnuje, byť jde o velmi diskréční část ID obchodování, kde nemám vysloveně mechanická pravidla, spíše vodítka. Z tohoto důvodu aktivně monitoruji uzavřenou diskuzi ke kurzu, kde jsem připraven zodpovídat další dotazy, které kurz rozšiřují, včetně diskuze nad obchody v ES, které aktuálně sleduji nejvíce.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Petr:

Trosku sebecka otazocka: Kurz 28.8. bude zacinat o 10:00 presne? Mam do Prahy z Bratislavy jediny normalny vlak ktory tam dorazi o 10:18. Podla mapy metra to vyzera na jednu zastavku od hlavniho nadrazi. Dorazil by som cca. 10:30. T.j. chcem sa spytat ci bude na uvod nejaky organizacny pokec alebo zaciname zhusta od zaciatku. V tom pripade asi pojdem autom.

Dik za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe2000:

v tomhle případě bych asi volil příjezd den předem a přespání někde v penzionu. Určitě by to bylo pohodlnější a i byste byl více svěží a soustředěnější na samotném kurzu. Ale samozřejmě záleží na vašich možnostech. Každopádně je opravdu rozumné, jak zmiňoval Sinuhet, mít alespoň nějakou rezervu na tu cestu a být na kurzu včas.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak sa chceš (čo je rozumné ) vyhnúť jazde Prahou, tak doporučujem pokračovať po D1 na Pražský okruh a na exite 23B (protismer Plzeň) zabočiť smer Praha-stodůlky. Za pár minút je obchodné centrum Metropole Zličín (pozri mapy), kde je obrovské parkovisko. Parkujem tam už roky a nikdy sa mi nič nestalo. A hlavne je pri ňom konečná metra, takže môžeš pohodlne pokračovať do kongr. centra.

Určite existujú i iné a rýchlejšie možnosti, ale zas tak dobre sa tam nevyznám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...