Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den, chtěl bych se zeptat Petra, zda po absolvování jeho kurzu (Pokročilé intradenní obchodování s pomocí Price action s využitím intermarket a volume analýzy), bude možno vaše obchodní přístupy využívat i na Ninjatrader, resp. jestli Ninjatrader obsahuje takové nástroje (Volume profil, footprints), aby bylo možno využít vaše přístupy a jestli ukazujete na kurzu i práci s těmito nástroji na Ninjatrader platformě. Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

afreb:

nevím, jestli se Petr věnuje přímo na kurzu i nastavování nástrojů v platformách, ale zcela jisté je toto:

1) obchodní přístup Petra lze jednoznačně aplikovat i v NT
2) poměrně podrobné návody, postupy atd. jsou popsány v sekci fóra k tomuto kurzu..je tam dost uživatelů, kteří používají NT a mají zkušenosti s mnoha různými nástroji..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den,
Som prihlaseny aj na jeden s kurzu a to workshop backtestovani... Odkladal som instalaciu programu na co najneskor aby som mal este plantnu trial licenciu, a po nainstalovani zistujem ze su to dost zlozite programy.
Neviete mi prosim aspon nejak vypichnut, ktore "zakladne znalosti" s programami ci uz sierachart, ninjatrader alebo msa3 je vhodne mat nastudovane? Na strankach su rozne videa, ale prechadzat vsetky je fajn, ale aby nebolo tych informaci zbytocne vela naraz, a radsej by som sa detailne zoznamoval s programom az po kurze.

Dekuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dikomix:

já si myslím, že vám stačí mít programy nainstalované a nachystané podle instrukcí - pokud aktuálně nějaké jsou..zbytku se budete věnovat na kurzu..jinak základem je vždy načtení nějakého trhu, změna parametrů grafu v nastavení, přidávání indikátorů, studií..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, otazka na Petra/Tomasa prip. Admina

Chcel by som absolvovat online spready, dnes som to chcel zaplatit, ale su tam iba info o ucte, uprimne ocakaval som nejaku platobnu branu ako napr paypal. Je to pre mna dost "hassle" kedze som v zahranici a mam iba najzakladnejsi ucet ktory neumoznuje intl. Platby (ano viem je to dost smiesne). Neexistovala by nejaka alternativa (platobna brana)? Ak to nechcete zverejnovat kludne napiste na mail v mojom profile.

Dakujem za pochopenie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,

za prvé bych chtěl velice poděkovat Tomášovi i Petrovi (i všem, kteří s nimi na Finančníkovi spolupracují) za to, že jsou ochotni se prostřednictvím kurzů podělit o své know-how. Jste kluci vážně borci a zaroveň moje jediná seriózní naděje v lepší budoucnost.

Ale k mému dotazu. Jelikož jsem úplný začátečník, potřeboval bych poradit v první řadě s tím, v jakém pořadí by bylo nejlepší vámi připravené kurzy absolvovat. Momentálně jsem přihlášen na kurz [ital]Základy úspěšného obchodování na burze[/ital]. Následně bych rád postupně absolvoval i všechny online kurzy. Můžete mi prosím poradit, v jakém pořadí by to bylo nejlepší s ohledem na nejlepší pochopení dané problematiky?

Mnohokrát děkuji a srdečně vás zdravím!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...