Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 5 months later...
  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,
rád bych se zeptal na kurz párového obchodování (statistických arbitráží) - pláhujete tento kurz v letošním roce, ať už v prezenční nebo online formě?
Nebo se tomuto směru obchodování již nevěnujete (soudím podle toho, že se o tomto směru nezmiňujete ani ve svých pravidelných článcích) a dáváte přednost jiným způsobům obchodování?
Děkuji, Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Petře,
jen takový tip, nebo návrh, na zvážení.Jinak přeji mnoho úspěchů a příjemných zážitků v JAR!
Chápu, že statistické arbitráže jsou Vaší minoritní oblastí, a že pravděpodobně i většina klientů finančníka se pohybuje mimo tuto oblast (asi především vzhledem k vyšší finanční náročnosti). Z těchto důvodů můžete mít oprávněný pocit, že by o tento kurs nebyl dostatečný zájem. Co to tedy zkusit trochu obráceně, kurs nevypisovat, ale vypsat předběžnou nabídku, abyste zjistili, zda by byl dostatečný zájem a teprve pak, při dostatečném zájmu, vypsat kurs. Předběžná nabídka by mohla být klidně spojena s nějakou kaucí, aby bylo v maximální míře zaručeno, že se jedná o vážné zájemce. I samotný kurs by mohl být dražší, aby se vám vyplatilo ho pořádat, protože je pravděpodobné, že tak vysoký počet účastníků, jako na klasické kursy, by se asi nepřihlásil. Jelikož tento typ obchodování vyžaduje vyšší kapitalizaci, neměli by mít vážní zájemci s touto kaucí, nebo cenou kursu, žádný problém.

Jak vidím, tak s radkonem už jsme dva, tak by to třeba šlo ;)

Jinak přeji mnoho úspěchů a příjemný pobyt v JAR!

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No mě spíš napadla jiná věc, proč jsou statistické arbitráže minoritní oblastí - protože se třeba ukázalo, že to není ten "nejideálnější" způsob tradingu, myslím tím, že jsou prostě jiné oblasti, které vynášejí víc :-) Ale to je z mé strany v tuhle chvíli naprosto čirá spekulace, kterou nemám absolutně ničím podloženou, prostě mě to jen tak napadlo, že by to třeba mohl být důvod.
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda-li je možné zakoupený on-line kurz např. "On-line kurz intradenního obchodování e-mini trhů" spustit i na jiném počítači než na tom ze kterého jsem ho zakoupil. Uvažuji o nákupu kurzu a v budoucnu bych chtěl zakoupit nové HW vybavení čistě jen pro daytrading. Učit bych se chtěk ale již dříve na starším počítači. Tak mne zajímá, zda-li to půjde spustit i potom na novém?
Předem děkuji za odpověď.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Hezký den,
viz popis v informaci o kurzu:

"Kurz představuje prezenční formu on-line kurzu pokročilého daytradingu s pomocí Price Action, intermarket a volume analýzy (FIMS). Probírané informace mají stejnou strukturu jako v on-line kurzu. Jsou však prezentovány osobně s možností diskuze nad probíranými tématy a samozřejmě doplněny o aktuální příklady."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...