Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

ata: nejspíš máš problém s V, že? Diference je minimální rozdíl v úrovni CCI. Zbytek už znáš z crossů
m.

/*
zjisti, zda CCI udelalo tvar V.
Parametry period = perioda CCI, longPosition = zda to zjistujeme pro long ci ne
*/
private bool check_V_OnCCI(int cCIPeriod, bool longPosition){
if(longPosition){
if( CCI(cCIPeriod)[2] > CCI(cCIPeriod)[1]
&& CCI(cCIPeriod)[0] > CCI(cCIPeriod)[1] + diference)
return true;
} else {
if(CCI(cCIPeriod)[2] && CCI(cCIPeriod)[0] return true;
}
return false;
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Migus :

přečteny a shlédnuty jsem měl všechny články a tutoriály, ale ani po opětovném projití a prostudování mi stále nelze zobrazit žádný jiný trh než ty, které jsou přednastavené, a pokusů bylo opravdu hodně. Navíc mi nefunguje ani možnost volby kontinuálního kontraktního měsíce.
Nějáká další rada ??? Předem díky

HONZA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

max78 Napsal:
-------------------------------------------------------
> moci díky. zkusím to taky tak vyřešit. dám vědět
> jestli to pomohlo.


Už se dílo zdařilo? Objevil jsem totožný problém - o víkendu jsem nainstaloval AVG Network Security a dnes se mi objevila totžná hláška. Nepomohlo vypnutí firewallu v AVG - ve skutečnosti se nevypne a běží na pozadí (a nejde ukončit). Nechtělo se mi hledat řešení tak jsem jej odinstaloval. Ninja pak ale kupodivu nešel do doby, než jsem zapnul firewall ve WinXP. Nyní již vše běží, snad jsem trochu pomohl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo tip, odkud do NinjaTraderu brát ještě nespožděná realtime data pro US akcie, tentokrát už asi za poplatek. Účet u IB ani jiného brokera pro akcie nemám. Na stránkách NinjaTraderu samozřejmě možnosti uvedeny jsou, ale je jich tam plno, čert aby se v tom vyznal, takže jestli nemá někdo nějakej tip na kvalitní data za dobrou cenu, stačí opravdu pouze na US akcie. Díky za cokoliv ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
podařilo se mi zprovoznit spojení Ninja Traderu se Zen-Fire, ale nefungují mi všechny trhy. Funguje mi například Corn, měny, indexy, ale asi třetina vyloženě komoditních trhů nefungují - Sugar, Cocoa a podobně. Zůstane prázdná obrazovka s nevyplněným prostorem grafu.
Mám jen krátký dotaz - fungují Vám ostatním od poskytovatele Zen-Fire všechny trhy, konkrétně trh Sugar?

Děkuji

Arcas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cafko, vies potom aspon priblizne uviest vysledky tvojho automatizovaneho testu na tychto patternoch? ja som nieco skusal ale aj take dobre obchodovatelne patterny mi v AOS vykazuju straty, tak som zvedavy ze ako to vyslo inym.
je pravda, ze som mal spatne navolene vecko, tak si to opravim a skusim to nanovo,,, inac som za diskusiu o tejto problematike, ci to vobec ma zmysel automatizovat. diky

marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marko99999:

Dosť dlho som sa pokúšal o AOS aby som nakoniec zistil že postaviť AOS je výrazne zložitejšie ako nejaké "v" a kríženie indikátorov. Je dosť veľký rozdiel v komplexite ručného obchodovania - určovanie S/R, swingov, chopu sú kľúčové veci a samotné patterny na CCI sú len doplnok. Áno AOS sa dá postaviť ak sa naprogramuje automatické hľadanie S/R úrovní, určovanie Chopu, swingov a na záver ako najjednoduchšiu časť vyhľadávanie patternov na CCI :).

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,,, no tak to je nerealne, trh nema ziadnu logiku, co ja viem kde vznikne chop a daka SR uroven? a aj ak niekde vznikne, okom to zbadam skor ako daco hlasia indikatory... hm, to je na figu :( ... no nevadi, zatial budem obchodovat rucne. len preto ma to zaujalo, lebo tu chodila sprava, ze niekto obchoduje finwin automaticky a ma tam okolo 3000 USD, tak ale asi to je daka fama alebo co...
mimochodom ten programek na "vecko" , co tu je napisany, mi akosi v NinjaTraderi nefunguje, neviem kde je zrada. tie pretnutia to mi ide v pohode a definovam SL a PT to je dokonca dlhodobo ziskove, i ked nie az tak ako ked sa obchoduje rucne(este sa pohram so SL). kebyze je tu tutorial na to vecko,, kto chce si naprogramuje a zbada ze co to dava. napokon kazdy sa sam musi rozhodnut ako ide obchodovat.. je to dilema. AOS zbavuje impoulzivneho chovania, ale na druhu stranu vstupuje do obchodu, do ktoreho by ja nevkrocil ani nahodou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...