Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím.

Zajímalo by mě, zda pokud mám naistalován Ninja Trader a k němu jako zdroj dat Zen Fire, zda je možné v historických datech zadávat normálně příkazy k nákupu, prodeji....tak abych mohla backtestovat strategii se vším všudy... sice na historických datech, ale simulovaně a vidět tak výsledky mých simulovaných obchodů.

Vím, že jde simulovaně obchodovat na reálných datech, ale jde to v případě Ninja Traderu ve spojení se Zen Firem i na historických datech pro backtesting?

Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky mi před vánocemi přerušili poskytování dat.Zkusil jsem se přihlásit stejnými username a login, při vytváření connected, jako v předešlém případě a vše jede. Jen jsem musel veškeré indikátory a úpravy opět nastavit, alespoň jsem si vše zopakoval.Snad to půjde i vám.

Luděk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny tradery!
Jen takový malý poznatek:
Několikrát jsem zkusil připojení, je vhodný vypnout všechny firewally. Pak připojení na data funguje. Jinak to chce dobře znát svůj firewall (ve svém počítači) a jakou službu v něm přesně povolit či zamítnout. Tj. v případě když nechcete firewall uplně vypnout.
Taky jsem vysledoval, že při napojení na zenfire data je zřejmě nutno mít vypnuté např. External Data Feed apod.
Když jsem vše povypínal a nastavil dle videotutoriálu, tak se mi data rozběhly.
Musím říci, že teda mě polilo nejen horko, ale tisíce zajímavých pocitů, že ono to nejen funguje, ale data se opravdu mění. Tak a teď zkrotit emoce a hurá do studia grafů!
Moc děkuju za videotutoriál autorům finančníku!
zdravím a přeju všem hodně úspěchů!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jak dlouho fungují testovací data od zenfire? Vzhledem k současným časovým možnostem můžu sledovat data tak 2x do týdne na hodinku a to se mi zdá málo. Chtělo by to mnohem víc, aby si člověk dal více věcí do souvislostí a mám tak trochu obavu aby se aplikace NT s daty od zenfire nezablokovala. Budu rád za poskytnutou informaci.
Pokud jsou časově omezená, tak budu muset omezit ostatní aktivity a usednout k již spuštěným testovacím datům a pobrat co nejvíce zkušeností.
Děkuju předem za Vaše reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to neb:

slyšel jsem že měsíc, ale je možno v NT teď otevřít více grafů s různými daty a Uložit nastavení, grafy se pak otevřou ikdyž se NT nepřipojí ke zdroji dat, akorát v nich budou data jen do posledního dne kdy se připojit podařilo.
Nějakou dobu se nedostanu do fóra takže další případné dotazy nezodpovím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to apina: osobne jsem se zaregistroval na demo mirus futures - a mam data od zenfire. Nevim, jak to bylo primo u zenfire, ale tady je k dispozici z historie pouze 1 expiracni mesic dozadu. A take nevim, jestli me po mesici neodstrihnou.
Snazim se sehnat historicka tickova data evropskych trhu FGBL, FESX a FDAX. Pokud nekdo vite o kvalitnich datech napr. od zenfire do Ninja Traderu, dejte prosim vedet.
Predem diky:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj!
Tak jsem nainstaloval NT a připijil jsem se k simulovanému účtu s daty od zenfire. Vše mi fungovalo 2 dny. Chtěl jsem vidět, jak se trh chová 48hodin "vkuse". Bylo zřetelně vidět, jak se data mění ve večerních hodinách a brzských ranních hodinách. Problém je, že třetí den mi "ženský hlas" v NT z reproduktorů oznámil něco ve smyslu connection lost a odpojil mi aplikaci od dat. Tak jsem se opětovně připojil k zenfire a vše fungovalo ok. Dnes mi, mi ale po připojení NT vypisuje hlášku:
Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection.
Říkám si, že je trochu divný, že bych měl zkontrolovat svoje uživatelské připojení a nastavení parametrů internetového připojení, když doposud s připojením na data nebyl problém a náhle se objevil. Že by to bylo tím,že systém nepřeloží ip adresu vnější a vnitřní a jedná se o nějakou "disfunkci" modemu? Děje se vám tato věc také? Rád bych vypátral co se se systémeme děje. Nebo jsou data od zenfire vzhledem k demu tak krátce časově omezena?
Děkuju předem za Vaše reakce
zdravím
neb

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Neb,
dnes se mi přihodilo co tobě. Jsem na zf napojen druhý měsíc a s jedním přerušením před vánocemi v pododě, to jsem opětovným přeinstalováním obnovil, ale nyní na to již nemám čas. Možná to souvisí opravdu s připojením , jak píše petr40 , zítra na to juknu a když to pojede dám vědět.
Luděk

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...