Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to lostekos:

Stahni si znovu příslušný archiv ... zavři NT ... nahraď soubor BacktestHelper.dll ... spusť NT ... atd.

V nastavení BacktestHelperu (BH) nastav nejen správnou cestu ... ale ujisti se ... že jsou opravdu správně nastaveny názvy listů ... stačí abys měl třeba v excelu v názvu listu dodatečnou mezeru ... která normálně není k rozeznání ... a je hned problém na stole ... to samé platí pro BH ... třeba "BACKTEST "

Nejjednodušší je ... když na kartě listu excelu vyvoláš kontext. menu ... zvolíš přejmenovat ... pak zkopíruješ název listu ... a ten následně vložíš do BH.

Excel se nespustí dokud nebudou správně nastaveny následující hodnoty ...
"Cesta k souboru"
"List se seznamem paternů"
"List pro záznam obchodů"

Snad tohle pomůže ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ... Poslední verze BacktestHelperu je 1.1.0.58: - opravena chybička pro nastavování položky "List se seznamem paternů" na kartě nastavení - přidáno pár chybových hlášení pro lepší detekci možných problému při práci z BH Zda máte nainstalovánu správnou verzi BH pro Office 2002 poznáte v BH na kartě Info podle značky Excel 2002

7334

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teraz mi to pise: Nelze otevrit soubor d:\a.xls, Ujistete se, ze mate spravne zadanou cestu k souboru backtesteru. Cestu spravne mam (ta sa snad ani neda zadat zle, ked sa vybera priamo subor dialogom) a zalozky pomenovane tiez. Mozno bude problem v trochu nestandardnej instalacii Win XP - Progam Files mam na disku c a My Documents na disku d. Na pocitaci so vsetkym na cecku mi to ide bez problemov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radusor:

tak ještě jeden postřech ... hlášku kterou popisuješ se mi taky povede vyvolat ... ale když ji odklepnu OK ... tak pak můžu klidně přidat jakýkoli indikátor ... včetně BH ... a ten pak funguje bez problémů ...

jde o to ... že balíček PIA pro Office XP nemá hotovou instalaci ... proto se musel ručně kopírovat soubor Microsoft.Office.Interop.Excel.dll ... NT pak nemůže zjistit o tomto souboru nějaké další informace ... proto to okno s hláškou ... ale na funkčnosti BH to pak nemá vliv ...

no a když si přidáš všechny potřebné indikátory + BH ... a uložíš jako template pro otevírání nových grafů ... tak by to bylo úplně bez chybky ;-) ...

vyzkoušej tedy odklepnout uvedenou hlášku ... přidej BH ... vyzkoušej funkčnost ... a pokud by to bylo OK ... tak bych se tou hláškou nezatěžoval ...

pak se ozvi s výsledkem ... :-)

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
mám instalovány současně verze Office 2003 a 2007, a přesto, že mám v BH nastaven soubor verze 2007 (přípona .xlsm), tak se při použití BH spouští Excel 2003, do nějž se importuje soubor verze 2007.Pravděpodobně by to někde mělo jít nastavit, ale nenapadá mne kde.
Předem díky za radu.

Richard

(samozřejmě je možné řešení používat pro ukládání dat soubor verze 2003, a tak to také bude pokud nenajdu jak to nastavit, ale dal bych přednost použítí souboru verze 2007)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis : Tak jsem vše udělal podle návodu, podařilo se aktualzovat na verzi, kde je v záložce info (exel 2002) a když otevřu exel tak se mi sice otevře , ale zároven se mi objeví tato hláška (viz obrázek) a po odkliknutí této hlášky se mi i zavře již otevřený sešit exelu ... nevim ... jestli to nebude porucha někde mezi klávesnicí a židlí ;)

7360

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

od verze 1.1.0.65 jsou rozlišovány verze sady Office. Podle vaší sady Office si stáhněte jeden z následujících archivů:

pro Office 2002 (Office XP):
my.syncplicity.com/share/d8eybqyzaa/BacktestHelper-Office2002.zip

pro Office 2003:
my.syncplicity.com/share/0277fuyegg/BacktestHelper-Office2003.zip

pro Office 2007:
my.syncplicity.com/share/foqnyghnwy/BacktestHelper-Office2007.zip

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...