Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Admiral Markets


Forexik

Doporučené příspěvky

No pánové, já je jdu zkusit naostro a mám následující logiku.
Vyzkoušel jsem demo už kdokoho a jsem ve fázi, že po 1/2 roku profitního demo obchodování zkusím jet naostro (zase).
Času je bohužel málo, tak se tomu věnuji střídavě intenzivně.

Nevím, kolik z vás obchoduje objemy řekněme na úrovni tisíců korun a výš. Nic ve zlém, myslím, že je tu spíš většina "zkoušejících neprofíků" (pozor, sám se tam stále řadím, takže to není posměch nebo výtka).

Tak a teď k tý mojí logice.
Mým cílem je stabilně produkovat pipsy. Je mi jedno, co se za jedním pipsem skrývá, jestli je to jeden dolar, jedna koruna, nebo 1 cent. Právě proto jsem v současnosti u Forex4you, kde s vkladem 10 USD!!! obchoduju centy a platforma mi ukazuje vklad 1000 USD. Morálně žiju a obchoduju jako se skutečnou tisícovkou.

No a když se mi 1/2 roku daří frčet do kopce, koukal jsem se, kam se pohnu dál.
No a Admiral mi (po telefonickém potvrzení - česky v Praze) dovolí vložit 1.000,- Kč a obchodovat 0,01 lotu

Pro mě se tedy nic nemění, budu obchodovat s vkladem 1.000,- a 0,01 lotu
Jsem na ta čísla zvyklý a pokud mám nějaký DD, vím, co jsem schopen ustát a z čeho se ještě umím vylízat.
"pouze" to bude v korunách a to už mi dává jasnější představu o tom, kolik vydělávám a kde bych měl v cíli být.
Předpokládám, že budu-li vydělávat, budu i vybírat a časem "se uvidí".

Příspěvky z ForexPeaceArma jsou z roku 2008 (ty nejstarší) a zkuste se sami ohodnotit, kde byly vaše forexové schopnosti před dvěma lety.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 68
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj.Tak dnes jsem se po 3letech rozhodla otevřít live účet.Chtěla jsem u ActivTrades,ale nakonec jsem se rozhodla pro Admiral (kvůli mé slabé angličtině,na které pilně pracuji:-).Tak poznatky z otevření účtu: účet jsem otevřela běhěm 3hod. smlouvu stačilo naskenovat společně s OP a pak vložit penízky v "rajfce".Po telefonátu a naskenování potvrzení z banky jsem měla penízky na účtu během 15min.(Jinak si prý sami stahují data z banky jen 1x denně,tak by to bylo až druhý den).
Rohodla jsem pro mikro účet v CZK.Mám za sebou i 1 obchod profit 15Kč:-) no na vklad 3000Kč nic strašnýho:-) Beru to jako tréninkový účet. Ale byla jsem zmatená, protože Vám zašlou 2 hesla jedno Traderské a druhé Investorské.Já nevěděla na co jsou 2,tak jsem se přihlásila přes to Investorské a pak jsem valila oči na to,že mi chybí "tlačítko" na obchodování:-)) Až pak mi došel rozdíl mezi těmito hesly:-) Tak zatím.Možná v budoucnu dám zprávu jak se u nich vybírá :-))) nebo taky ne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak mě udělali něco, co jsem skutečně nečekal. Peníze jsem u sebe zadal, ale k nim ještě nedorazili, tak mi po telefonu slíbili, že mi je na účet připíšou, když jim pošlu kopii příkazu a skutečně tam okamžitě byly. Přitom z mé banky k nim přišly až druhý den.

snou : Pozor vklad 3.000,- je ve skutečnosti 3.000/18=166 USD (cca)
ty obchoduješ v USD, i když jsi vložila koruny
proti mikro dolarovému účtu to lítá mnohem rychleji !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:07fx
znáš někoho jiného,
kdo se s tebou bude bavit česky,
peníze posíláš do tuzemska,
mikroloty
a můžeš už pár tisíc korun ?

když jsem kdysi posílal 10 USD na mikroúčet do zahraničí, stálo mě to 500,- (cca)
tady to mám za pár korun

a mezi náma, stejně většina těch mikroúčtů je jakýsi mezikrok mezi demo a skutečným výdělěčným tradingem
tak proč to dělat za fůru peněz, když to jde "za pár korun".
je to můj názor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bachmann: chápu, že obchoduju v USD,ale v MT to vidím v CZK. jak vklad, tak i zisky/ztráty.(chtěla jsem to v korunách, kvůli případnýmu výběru,ten je jen za 6Kč a pokud bych to měla v jiné měně,tak je min. 600Kč)
Je to nezvyk vidět to v CZK v MT,když všechny dema jsem měla v USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ale i když to vidíš v Kč, tak já tě upozornoval na skutečnost, že pohyb 100 pipsů, je na mikrolotu 10 usd
takže
Pokud máš vklad na [bold]dolarovém účtu[/bold] (mikrolot) 1000 USD a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš 20 USD
Tvoje [bold]ztráta je 2%[/bold]
Pokud máš vklad na [bold]korunovém účtu[/bold] (mikrolot) 1000 CZK a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš 340 CZK
Tvoje [bold]ztráta je 34% [/bold]

pokud píšeme a mluvíme o tomtéž a víš to, tak OK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teď jsem se do toho teda zamotala. Ale pokud ztratím 1USD nebo na mém účtu v CZK 17,6, tak mi to přijde stejné. Samozřejmě bych musela také převést počáteční kapitál na USD. Takže při vkladu 3000Kč a ztrátě 17,6Kč je to stejné jako vklad 166USD a ztráta 1USD. Budu si nad tím lámat hlavu odpoledne:-) teď musím letět:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> to:07fx
> znáš někoho jiného,
> kdo se s tebou bude bavit česky,
> peníze posíláš do tuzemska,
> mikroloty
> a můžeš už pár tisíc korun ?
>
> když jsem kdysi posílal 10 USD na mikroúčet do
> zahraničí, stálo mě to 500,- (cca)
> tady to mám za pár korun
>
> a mezi náma, stejně většina těch mikroúčtů je
> jakýsi mezikrok mezi demo a skutečným výdělěčným
> tradingem
> tak proč to dělat za fůru peněz, když to jde "za
> pár korun".
> je to můj názor


O posílání zisků zpět na účet tu zatím nikto nepsal. Doufám, že to funguje i tímhle směrem :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

bachmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> no ale i když to vidíš v Kč, tak já tě upozornoval
> na skutečnost, že pohyb 100 pipsů, je na mikrolotu
> 10 usd
> takže
> Pokud máš vklad na dolarovém účtu (mikrolot) 1000
> USD a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš
> 20 USD
> Tvoje ztráta je 2%
> Pokud máš vklad na korunovém účtu (mikrolot) 1000
> CZK a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš
> 340 CZK
> Tvoje ztráta je 34%
>
> pokud píšeme a mluvíme o tomtéž a víš to, tak OK


Ahoj všichni, jako nováček pročítám tyto diskuze, ale z tohoto jsem docela zmatený. Neměl by být vklad náhodou jen cca 58 USD v porovnání s vkladem 1000,-Kč? Pak by totiž ztráta u pohybu 200 bodů činila také těch 34%. Díky za objasnění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

největši problem admiralu je že oni za nic neruči mate pro účet slip 2-3 pipy žadny problem(ne vždy),někteři brokři si dělaji reklamu že průměrna doba vyřizeni objednávky je 0,5sekund s admiralem klidně 6 sekund !!!!!!!!!!!!!!(v době kdy se da všechno vyřidit v milisekundach),kde to jsou ???,abych to zkratil vykašlete se toho brokra,když neumi poskytovat služby kvalitně!!!!!!!!!! a jenom vydělava na prodělavacicích klientech a ty ziskove necha čekat a slipuje je (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

U Admirálu na realu mám již téměř 2 stovky real obchodů, byl to takový můj mezistupeň mezi pořádným real účtem u Dukase.
A mé dosavadní zkušenosti s Admiralem, je to dobrý účet pro lidi co chtějí prakticky bez keců a zbytečných formalit spravovat nějaký real účet i v CZK s malými poplatky za převody atd., u tohoto doporučuji spíše mini objemy, úrověň a podpora Admiralu mi nepřijde moc dobrá na výšší Level a účty, co se týče samotného obchodování, tak si myslím, že to bude poměrně podobné jako u většíny ostatních MM brokeru této úrovně. Vyřizování příkazů je na realu oproti demu poměrně znatelně pomalejší, a rekotace ve volatilnějším trhu rovněž poměrně citelné, při těch všech obchodem mě tyto důležité aspekty stály poměrně dost pipu proti mně. S plnými loty by to byl neskutečně citelný problém.
Jinak myslím, že člověk či Trader, který to má v hlavě již trošku srovnané, moc asi u tohoto brokera nebude muset řešit výběry peněž, jelikož si myslím, že u tohoto borkera si budou otevírat spíše mini účty - začátečníci, kteří ve finále budou rádi, když nesmažou účet a neodevzdají vložený kapitál tomuto brokerovi, kdy ziskoví a zkušení Tradři již jsou dávno u solidnějších brokeru.
Co se týče psychiky obchodování na reálu, člověk by musel být hodně na mizině aby vnímal těchto pár tisícovek či stovek Kč, na stejné psychologické hladině jako s plnými Loty a účtem alespoň 150 tis. Kč, přece jenom už clověk vnímá jinak obchod ve kterém jde o jeho výplatu dejme tomu 20 tis. Kč, než obchod ve kterém jde o pár desítek či stovek Kč, ten rozdíl je poměrně dost znatelný a do te správné psychologické zkušenosti se Trader dostaně až při těch stovkách či desítkách tis. Kč.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...