Forexik

Admiral Markets

Doporučené příspěvky

No pánové, já je jdu zkusit naostro a mám následující logiku.
Vyzkoušel jsem demo už kdokoho a jsem ve fázi, že po 1/2 roku profitního demo obchodování zkusím jet naostro (zase).
Času je bohužel málo, tak se tomu věnuji střídavě intenzivně.

Nevím, kolik z vás obchoduje objemy řekněme na úrovni tisíců korun a výš. Nic ve zlém, myslím, že je tu spíš většina "zkoušejících neprofíků" (pozor, sám se tam stále řadím, takže to není posměch nebo výtka).

Tak a teď k tý mojí logice.
Mým cílem je stabilně produkovat pipsy. Je mi jedno, co se za jedním pipsem skrývá, jestli je to jeden dolar, jedna koruna, nebo 1 cent. Právě proto jsem v současnosti u Forex4you, kde s vkladem 10 USD!!! obchoduju centy a platforma mi ukazuje vklad 1000 USD. Morálně žiju a obchoduju jako se skutečnou tisícovkou.

No a když se mi 1/2 roku daří frčet do kopce, koukal jsem se, kam se pohnu dál.
No a Admiral mi (po telefonickém potvrzení - česky v Praze) dovolí vložit 1.000,- Kč a obchodovat 0,01 lotu

Pro mě se tedy nic nemění, budu obchodovat s vkladem 1.000,- a 0,01 lotu
Jsem na ta čísla zvyklý a pokud mám nějaký DD, vím, co jsem schopen ustát a z čeho se ještě umím vylízat.
"pouze" to bude v korunách a to už mi dává jasnější představu o tom, kolik vydělávám a kde bych měl v cíli být.
Předpokládám, že budu-li vydělávat, budu i vybírat a časem "se uvidí".

Příspěvky z ForexPeaceArma jsou z roku 2008 (ty nejstarší) a zkuste se sami ohodnotit, kde byly vaše forexové schopnosti před dvěma lety.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj.Tak dnes jsem se po 3letech rozhodla otevřít live účet.Chtěla jsem u ActivTrades,ale nakonec jsem se rozhodla pro Admiral (kvůli mé slabé angličtině,na které pilně pracuji:-).Tak poznatky z otevření účtu: účet jsem otevřela běhěm 3hod. smlouvu stačilo naskenovat společně s OP a pak vložit penízky v "rajfce".Po telefonátu a naskenování potvrzení z banky jsem měla penízky na účtu během 15min.(Jinak si prý sami stahují data z banky jen 1x denně,tak by to bylo až druhý den).
Rohodla jsem pro mikro účet v CZK.Mám za sebou i 1 obchod profit 15Kč:-) no na vklad 3000Kč nic strašnýho:-) Beru to jako tréninkový účet. Ale byla jsem zmatená, protože Vám zašlou 2 hesla jedno Traderské a druhé Investorské.Já nevěděla na co jsou 2,tak jsem se přihlásila přes to Investorské a pak jsem valila oči na to,že mi chybí "tlačítko" na obchodování:-)) Až pak mi došel rozdíl mezi těmito hesly:-) Tak zatím.Možná v budoucnu dám zprávu jak se u nich vybírá :-))) nebo taky ne :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak mě udělali něco, co jsem skutečně nečekal. Peníze jsem u sebe zadal, ale k nim ještě nedorazili, tak mi po telefonu slíbili, že mi je na účet připíšou, když jim pošlu kopii příkazu a skutečně tam okamžitě byly. Přitom z mé banky k nim přišly až druhý den.

snou : Pozor vklad 3.000,- je ve skutečnosti 3.000/18=166 USD (cca)
ty obchoduješ v USD, i když jsi vložila koruny
proti mikro dolarovému účtu to lítá mnohem rychleji !!!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to:07fx
znáš někoho jiného,
kdo se s tebou bude bavit česky,
peníze posíláš do tuzemska,
mikroloty
a můžeš už pár tisíc korun ?

když jsem kdysi posílal 10 USD na mikroúčet do zahraničí, stálo mě to 500,- (cca)
tady to mám za pár korun

a mezi náma, stejně většina těch mikroúčtů je jakýsi mezikrok mezi demo a skutečným výdělěčným tradingem
tak proč to dělat za fůru peněz, když to jde "za pár korun".
je to můj názor

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to bachmann: chápu, že obchoduju v USD,ale v MT to vidím v CZK. jak vklad, tak i zisky/ztráty.(chtěla jsem to v korunách, kvůli případnýmu výběru,ten je jen za 6Kč a pokud bych to měla v jiné měně,tak je min. 600Kč)
Je to nezvyk vidět to v CZK v MT,když všechny dema jsem měla v USD.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
no ale i když to vidíš v Kč, tak já tě upozornoval na skutečnost, že pohyb 100 pipsů, je na mikrolotu 10 usd
takže
Pokud máš vklad na [bold]dolarovém účtu[/bold] (mikrolot) 1000 USD a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš 20 USD
Tvoje [bold]ztráta je 2%[/bold]
Pokud máš vklad na [bold]korunovém účtu[/bold] (mikrolot) 1000 CZK a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš 340 CZK
Tvoje [bold]ztráta je 34% [/bold]

pokud píšeme a mluvíme o tomtéž a víš to, tak OK

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
teď jsem se do toho teda zamotala. Ale pokud ztratím 1USD nebo na mém účtu v CZK 17,6, tak mi to přijde stejné. Samozřejmě bych musela také převést počáteční kapitál na USD. Takže při vkladu 3000Kč a ztrátě 17,6Kč je to stejné jako vklad 166USD a ztráta 1USD. Budu si nad tím lámat hlavu odpoledne:-) teď musím letět:-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
bachmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> to:07fx
> znáš někoho jiného,
> kdo se s tebou bude bavit česky,
> peníze posíláš do tuzemska,
> mikroloty
> a můžeš už pár tisíc korun ?
>
> když jsem kdysi posílal 10 USD na mikroúčet do
> zahraničí, stálo mě to 500,- (cca)
> tady to mám za pár korun
>
> a mezi náma, stejně většina těch mikroúčtů je
> jakýsi mezikrok mezi demo a skutečným výdělěčným
> tradingem
> tak proč to dělat za fůru peněz, když to jde "za
> pár korun".
> je to můj názor

O posílání zisků zpět na účet tu zatím nikto nepsal. Doufám, že to funguje i tímhle směrem :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
bachmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> no ale i když to vidíš v Kč, tak já tě upozornoval
> na skutečnost, že pohyb 100 pipsů, je na mikrolotu
> 10 usd
> takže
> Pokud máš vklad na dolarovém účtu (mikrolot) 1000
> USD a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš
> 20 USD
> Tvoje ztráta je 2%
> Pokud máš vklad na korunovém účtu (mikrolot) 1000
> CZK a pohne se ti trh o 200 bodů do ztráty, tratíš
> 340 CZK
> Tvoje ztráta je 34%
>
> pokud píšeme a mluvíme o tomtéž a víš to, tak OK

Ahoj všichni, jako nováček pročítám tyto diskuze, ale z tohoto jsem docela zmatený. Neměl by být vklad náhodou jen cca 58 USD v porovnání s vkladem 1000,-Kč? Pak by totiž ztráta u pohybu 200 bodů činila také těch 34%. Díky za objasnění.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
největši problem admiralu je že oni za nic neruči mate pro účet slip 2-3 pipy žadny problem(ne vždy),někteři brokři si dělaji reklamu že průměrna doba vyřizeni objednávky je 0,5sekund s admiralem klidně 6 sekund !!!!!!!!!!!!!!(v době kdy se da všechno vyřidit v milisekundach),kde to jsou ???,abych to zkratil vykašlete se toho brokra,když neumi poskytovat služby kvalitně!!!!!!!!!! a jenom vydělava na prodělavacicích klientech a ty ziskove necha čekat a slipuje je (td)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
U Admirálu na realu mám již téměř 2 stovky real obchodů, byl to takový můj mezistupeň mezi pořádným real účtem u Dukase.
A mé dosavadní zkušenosti s Admiralem, je to dobrý účet pro lidi co chtějí prakticky bez keců a zbytečných formalit spravovat nějaký real účet i v CZK s malými poplatky za převody atd., u tohoto doporučuji spíše mini objemy, úrověň a podpora Admiralu mi nepřijde moc dobrá na výšší Level a účty, co se týče samotného obchodování, tak si myslím, že to bude poměrně podobné jako u většíny ostatních MM brokeru této úrovně. Vyřizování příkazů je na realu oproti demu poměrně znatelně pomalejší, a rekotace ve volatilnějším trhu rovněž poměrně citelné, při těch všech obchodem mě tyto důležité aspekty stály poměrně dost pipu proti mně. S plnými loty by to byl neskutečně citelný problém.
Jinak myslím, že člověk či Trader, který to má v hlavě již trošku srovnané, moc asi u tohoto brokera nebude muset řešit výběry peněž, jelikož si myslím, že u tohoto borkera si budou otevírat spíše mini účty - začátečníci, kteří ve finále budou rádi, když nesmažou účet a neodevzdají vložený kapitál tomuto brokerovi, kdy ziskoví a zkušení Tradři již jsou dávno u solidnějších brokeru.
Co se týče psychiky obchodování na reálu, člověk by musel být hodně na mizině aby vnímal těchto pár tisícovek či stovek Kč, na stejné psychologické hladině jako s plnými Loty a účtem alespoň 150 tis. Kč, přece jenom už clověk vnímá jinak obchod ve kterém jde o jeho výplatu dejme tomu 20 tis. Kč, než obchod ve kterém jde o pár desítek či stovek Kč, ten rozdíl je poměrně dost znatelný a do te správné psychologické zkušenosti se Trader dostaně až při těch stovkách či desítkách tis. Kč.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se