Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Admiral Markets


Forexik

Doporučené příspěvky

rad bych věděl, kde jste vzali tu infomraci, ze admiralmarket je MM, na stránkách si píšou že jsou NDD (STP), a admirali prime je ECN. Nechci je nějak hájit, ale rád bych fakt věděl jestli je to ověřená informace nebo se jenom někdo přehlídl... chtěl bych si u nich založit real a nerad bych se vykoupal.
Díky TH

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 68
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Hubacek11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> rad bych věděl, kde jste vzali tu infomraci, ze
> admiralmarket je MM, na stránkách si píšou že jsou
> NDD (STP), a admirali prime je ECN. Nechci je
> nějak hájit, ale rád bych fakt věděl jestli je to
> ověřená informace nebo se jenom někdo přehlídl...
> chtěl bych si u nich založit real a nerad bych se
> vykoupal.
> Díky TH


Přečti si ještě jednou zde o stránku dál, kde jsem vypsal typy účtu a jejich realizace :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

!!!JEN NÁZOR!!!!
Spoustu let Backtestuju, myslím si, že změna chování v jednotlivých obdobích je mnohem nevyzpytatelnější, než odchylky dat od Admoralu, nebo z jiných zdrojů. Testování na datech delších než rok podle mě nemá smysl. Mluvím za své stovky uložených výsledků testů, které dnes mají nulovou hodnotu. !!!JEN NÁZOR!!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moj nazor je rovnaky, hodlam testovat len rok dozadu. Zase testovat 2 mesiace je tiez nonsens... :)
A ked uz testovat, tak najlepsie na tom, co budem obchodovat, hlavne ked na nizsich TF su tie rozdiely nie zanedbatelne.

Aktualne sa mi podarilo (nejako, zopakovat to neviem) stiahnut roky dat, teraz sa to snazim konvertovat do formy citatelnej pre Ninjatrader (v tom sa mi lepsie testuje a mam tam pomocne programky :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

×
×
  • Vytvořit...