Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trader na plný úvazek


Greeny

Doporučené příspěvky

ano, definice seriozniho brokera je podle mne zhruba takova, jako nastinil airmike. Samozrejme + takove ty veci, jako ze ti posle prachy z tveho vlastniho uctu, kdykoli si o to pozadas a neuziva si jich misto toho nekde v karibiku ;)
Nejakeho rozumneho FX brokera s MT4 neznam, protoze FX nejedu. Prave z takovychto duvodu preferuji futures, kde sice musim jit do celych FDAX kontraktu ("lotu"), ale nikdo mi spready neroztahne a muj broker je rad, kdyz obchoduji a dari se mi, protoze ho zivi moje komise a ne moje ztraty. Technicka podpora je na velmi dobre urovni, demo radi zaridi, pri live mi poskytnou vse co od nich potrebuji ... a na velikost lotu si nestezuji, protoze stejne pochybuji, ze bych jel mensi mnozstvi kontraktu, i kdyby se dalo obchodovat s nejakyma "mini kontraktama".
Jen jsem pri sve predchozi odpovedi nejak nezaregistroval, ze jsem ve forex vlakne ... i tady se ale jiste daji najit slusni brokeri, jen je neznam ... nepotreboval jsem to k nicemu. I presto si ale myslim, ze effeho prispevek bylo placnuti do vody od nekoho, kdo s tim zadne realne zkusenosti nema a jen poskytuje prispevky typu "jedna pani povidala".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

alter

drviva vacsina traderov nenakupuje 48111jednoteik EURNZD :). ale ak to urobi, samozrejme ze im broker tu protistranu urobi, popripade ich rekotuje alebo nevyplni prikaz. je vela moznosti.

ECN broker ma zabezpecenu likviditu od viacerich bank, a preto sa moze stat ze sa spread rozsiri, ale rozsiri sa minimalne. Retail brokeri to robia s trosku inych dovodou. :) Trosku ma teraz matie, ze si hovoril o stahovani likvidity bank. pravdu povediac ked vidim ze idu nejake vyrazne spravy, nezda sa mi ze by namenovych futkach likvidita klesala, a to je eqvivalent pre spot. skor naopak. ( ale opat sa mozem myslit )

posledna vec je presne ako pises, pre brokera by nebol problem udrzat spread keby mal likviditu, ale kedze ju nema rozsiri spread. a tym ze ho nerozsiri o 5 pipin ako je na realnom trhu , ale o 50 , tak sa na tom este aj dobre nabali, vezme ordre na oboch stranach a vzapäti povyraza stopky. :) (samozrejme ze to nerobi kazdy, len zopar extraspeci :) )

dnes koncim , majte sa pekne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja zaokruhlujem moje pozicie na 1000 ky teda 48111 nenakupim ale 48 000 kludne. Ak mas SL 300 PIPs tak jednoducho potrebujes retai l broekra alebo 500 000USD na ucte. Teda aspon z haldiska MM.

JAsne ze spread ma ENC lepsi prave preto ze ma viacerych likviditi providerov a retail dost casto len jedneho. Zvyseny spread e dosledkom nedostatocnej likvidity nicoho ineho , brokery tu nie su na to aby nas osklbali aj ked nehvoorim ze nie su aj taky. Ake su to teda dovody o ktorych hovoris okrem nedostatocnej likvidity?

No ja neobchodujem 5 min grafy tak ma mozno neovplyvnuje spread do velkej miery ani ked beriem USDMXN a spravam sa vyhybam takze sa na to pozeram trochu inak.

Volakedy som cital dobry clanok na temu forexovych brokerov , ak Boh da tak ho najdem a ti poslem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlas vicemene s Lucinkem. Navic, FOREX je neregulovany trh, takze nekteri brokeri toho samozrejme zneuzivaji. Myslim, ze pokud uz mermomoci chcete obchodovat meny, daleko lepsi to je primo na burze (ECBOT, Globex, NYMEX, atd.), ktera je regulovana, pojistena a kde broker nejede proti vam. Tam pak mohu docela beze strachu doporucit Interactive Brokers, ale jiste je i spousta jinych.

Jinak, kdyz budu mit trochu rejpavou, libi se mi jak ve vlakne "Trader na plny uvazek" (tj. nekdo kdo se tim zivi) se debatuje o demo uctech a volbe brokera :-) Vim, ze snit je fajn, ale na trzich to moc nepomaha..

good luck vsem,
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomarossa
A co bys tak chtěl na spotovém FX regulovat ? Solidnější brokeři jsou pod dozorem NFA, FSE, CFTC, ARIF atp., pokud se někomu něco nelíbí nebo se cítí být poškozen, může se kdykoliv na tyto orgány obrátit. Offshore brokeři bez dozoru a kurately jsou samozřejmě jiná písnička. Nevím o tom, že by ECN typu Dukascopy, Hotspot nebo MBT "jeli proti klientům". Burza (Globex, Nymex) je něco jiného než spot FX.
Pokud tady "beze strachu" doporučuješ I.B. (který je možná dobrý na futures, ale na spot FX určitě mnohem méně) projdi si ohlasy klientů I.B. na obchodování FX přes tohoto brokera. Slippage, neplnění limitních objednávek, nerespektování SL atd. atd. a není to jeden hlas nějakého jednoho ukřivděného tradera.
www.forexpeacearmy.com/public/review/www.interactivebrokers.com
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...