Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brokeri vseobecne


pavol1

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

právě se zabývám prací, která srovnává online aplikace umožňující vstup fyzických osob na akciové trhy ve vybraných zemích a porovnává tyto možnosti se situací v ČR.

Jde o to nějak ty aplikace vybrat (např. u 3/5 největších brokerů v ČR), stanovit si nějaká kritéria porovnání (použitelnost webu, funkce, atp.), popsat to porovnání a vydestilovat z toho nějaký závěr.

Mohl byste mi někdo poradit a dát tip právě na ty brokery? Děkuji za pomoc.. L.F.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • Odpovědí 44
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
našel jsem brokera IronFX, a jejich soutěž se 100% bonusem na vklad do začátku, těchto sto procent vám tedy oděčtou,když budete peníze vybírat. Ale nejsem si jist zda správně chápu následují text:

"At any time when the Client requests to withdraw funds from his account, including transferring between his account, during or even after the promotional period, IronFX shall remove, proportionally, immediately the granted Welcome Bonus prior of proceeding with any Client’s withdraw request based on Client’s profit and/or loss ratio. In addition, the Company has the right to remove the proportional granted Welcome Bonus based on the overall profit and/or loss ratio of the specific trading account life cycle, even on the case where the Client previously reached a stopped-out and his balance is positive at the prevailing time of the Client’s withdrawal request."

Slovíčko proporcionálně mě tam trochu zaráží. Jedná se o výši bonusu nebo a výši bonus proporčně k mému zisku?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

to taurus84:

jestli mohu poradit tak od rádoby brokerů typu Markets.com ruce pryč. Taky jsem se nechal od nich "zblbnout" před cca 2 roky a byl jsem rád, že jsem utekl. Ono to jejich vše "zdarma" ve finále vyjde pěkně draho. Jejich metody obchodování a "upřímných" konzultací raději již nebudu vůbec rozebírat.

Jestli ti můžu dobře poradit tak se poohlídni po nějakém rozumném brokerovi např. přímo v USA. Je to relativně jednoduché a ušetříš si tím spoustu zklamání do budoucna. Ani nevíš jak bych byl dnes rád pokud by mi tohle někdo řekl před těmi dvěma lety.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za info. já jsem si to myslel, už ty jejich spready jsou moc velký... Jejich přístup je zvláštní a jak říkaš systém jejich obchodování netřeba rozepisovat já si je jen oťukával :-) možná to na někoho platí.. Jejich slova: teď nic neřešte vložte peníze a my Vás všechno naučíme :-))

Začal jsem teď demo u STRIKERA v SOLU, super aplikace a podpora bomba myslím pana M. Lembaka volal mi až s Chicaga a na emaily odpovídá okamžitě(Jak to jen dělá). Velké možnosti obchodování OPCE, SPREADY... Jen se stím systémem musím poprat, umím dělat jen v MT4. Co se týčer Brokerů hl. forex se mi líbí u Peperstone spready EURUSD 0.5 pips - 1,8 pips.

robsol: u jákého brokera jsi ty? Děkuji




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

robsol Napsal:
-------------------------------------------------------
> to taurus84:
>
> jestli mohu poradit tak od rádoby brokerů typu
> Markets.com ruce pryč. Taky jsem se nechal od nich
> "zblbnout" před cca 2 roky a byl jsem rád, že jsem
> utekl. Ono to jejich vše "zdarma" ve finále vyjde
> pěkně draho. Jejich metody obchodování a
> "upřímných" konzultací raději již nebudu vůbec
> rozebírat.
>
> Jestli ti můžu dobře poradit tak se poohlídni po
> nějakém rozumném brokerovi např. přímo v USA. Je
> to relativně jednoduché a ušetříš si tím spoustu
> zklamání do budoucna. Ani nevíš jak bych byl dnes
> rád pokud by mi tohle někdo řekl před těmi dvěma
> lety.

Mohl bych se tě zeptat co je špatného na trading212.com ? Jestli jsi teda mluvil i o trading212.com .Teď se teprve rozkoukávám snažím se něják začít a tahle stránka mi byla doporučena.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
obchoduji komodity prostřednictvím Global Futures (Open E Cry). V pátek 7.3. jsem se skoro celý den nemohl přihlásit do systému (poprvé jsem to zkoušel asi v 7:30, nešlo to, povedlo se to až asi ve 14:40). Chtěl jsem se zeptat, jestli jste někdo v tu dobu chtěli obchodovat a měli podobné problémy. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jt168 Napsal:
-------------------------------------------------------
> V pátek 7.3. jsem se skoro celý den nemohl přihlásit do systému (poprvé jsem to
> zkoušel asi v 7:30, nešlo to, povedlo se to až asi ve 14:40).

To se muze stat u kazdeho brokera. Co me fascinuje je to jak to lidi resi...kdyz se tohle stane, tak je nejlepsi zvednout telefon a volat brokerovi proc to nejde. Nebo je dalsi moznost pres LIVE CHAT, pripadne u nekterych brokeru pres Skype apod. a nebo pak pres email. Bez zakladu anglictiny to nejde. Ale pokud by byl problem jen u meho uctu, tak to na diskuznim foru nevyresim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Velký Forex broker má na svém webu bezpečnostní problém. Založíte si účet a zvolíte si heslo. Při každém založení živého nebo demo účtu (demo účet má životnost jeden měsíc a musíte si zakládat každý měsíc několi testovacích účtů) se na obrazovce zobrací vaše (nešifrovaně a čitelně) vaše přihlašovací heslo). Je to velice nestandardní funkce, která nemá obdobu na žádné e-shopu nebo dokonce internetovém bankovnictví. Server by neměl mít možnost vaše heslo číst natož je někam odesílat a zobrazovat je. Představte si, že by e-shopy při ukončení každého nákup a nebo bankovnictví při provedení příkazu k platbě zobrazil na obrazovce vaše heslo. Nejbezpečnější postup je, že server ukládá vaše hesla v podobě nesrozumitelného otisku hesla "hashe". Při přihlášení heslo s tímo otiskem porovná a přihlásí vás. Nemá mít možnost heslo dešifrovat - mimo jiné by to trvalo extrémně dlouho. Hesla uložená v otevřené podobě mohou být postižena jejich zcizením, získání otisku-hashe hesla není zloději na nic. =========================================== Na přiloženém obrázku je stav po založení nového cvičného DEMO účtu. Při zakládání živého LIVE účtu je situace úplně stejná. http://www.buchtik.eu/markets.jpg

29639

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...