Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IBFX.com


pavol1

Doporučené příspěvky

IFBX je asi najlepsi broker pre zaciatocnika. Asi ako jediny broker je registrovany v NFA www.nfa.futures.org/basicnet/, poskytujúci nanoloty (0,001). Celkovo asi kazdy 30 broker je registrovany v NFA - tak to je velmi dobre. Registrovany broker v NFA je co sa tyka regulacii (napr. nestane sa ze budu obladane pozicie) bezpecny.

Nanoloty poskytnu uplne bezpecne obchodovanie uz 10 dolarmi. Takze kto ma vklad s 10 dolarmi nema ziaden stres.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavol1

niesom si isty ci uz podobne vlakno neexistuje, ale na margo IBFX . tato firma patri k tradicnym bucketshopom, ktore oberaju svojho klienta o peniaze. nielenze je pri dolezitych momentoch roztiahnuty spread na niekolko desiatok bodov ale pouzivaju aj ine dost neprijemne taktiky boja. tak napriklad exekucie su spomalovane umelo. je jedno ci si nastavite odchylku od marketu 1-9 pips, jednoducho vas vzdy obtiahnu a dostanete slip. ovela horsi pripad je , ked zacnete vyrazne ziskavat. dostanete sa na blacklist a v podstate je vam odoprete obchodovat za market. akonahle stlacite tlacitko Buy alebo Sell, objavy sa hlaska No connection , alebo Price is out of market. hoci mate zaskrtnuty povoleny slip 9 pip.
uplny vrchol je ked dostanete slip aj na stop prikazoch.. posledny mesiac sa to stavalo uplne bezne. bezny slip bol cca 10 pipin ak sa mi vobec podarilo poziciu zavriet .

toto su 1,5 rocne skusenosti. zo zaciatku velmi fajn broker. problem prisiel ked som zacal zarabat.

1x som sa pokusal reklamovat freezing platformy. ked by som prisiel pri standardnom postupe o cca 300 USD. trh siel daleko do zisku, a ked som chcel poziciu zavriet tak sa nedalo. reklamaciu mi uznali, pockali asi 1 den a namiesto vratenia penazi, mi otvorili poziciu, ktora bola aktualne v strate niekolko 100 dolarov. otvorena pozicia mi vymazala cely ucet. po tom co som sa ozval znova so mnou komunikovali sposobom ze co sa mi nepaci ved mi poziciu otvorili. samozrejme az po niekolkych hodinach. :)

tak aj take boli zaciatky s IBFX

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

to nieje strach. len som sklamany , ze na tomto biznise profituju podvodnici koli nevedomosti klientov. a kontrolne organy ich v pohode nechaju :). som si isty ze keby sa klienti viac zaujimali o to ako brokeri funguju. tak by sa zamysleli ci ich budu obhajovat.

ja som si to zariadil tak aby mi nebral peniaze ani broker ani trh. takze som v klude. ale rad by som sa dozil toho keby som aj u nas mohol zalozit ucet u seriozneho brokera. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Otázkou hlavně je, zda se na účtu s 10 USD naučíš obchodovat. Jak říkáš, žádný stres. To je ale ten problém, protože psychika je 90% úspěchu. Možná ne tolik, ale dlouhodobě bez ní není úspěšný snad nikdo. Takhle malý účet ti nedá prostor uvědomist si realitu obchodování, budeš pořád jako na demu... A navíc i když vyděláš 100 pips za měsíc, k čemu ti je 1 USD?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...