Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
cyberice

zdrazili IB minimalni poplatek k otevreni uctu?

Doporučené příspěvky

dobry den
na vasich strankach jsem si precetl ze k otevreni uctu u IB staci 3000,-USD.
Chtel bych se zeptat zda vite neco o zvyseni tohoto poplatku.
Na strankach IB je uvedeno: "IB requires an initial deposit of $10,000 or the USD equivalent that will be used towards the broker's and broker's clients' first commissions.
"
a to na strance Account Minimums.

moje eng nic moc :S tak jestli jsem to spatne pochopil tak sorry

predem diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
účet u IB lze otevřít od 2000 dolarů. Ty jejich stránky jsou trochu nepřehledné, proto kdyžtak napište Tomášovi - tomas@financnik.cz, který už má v otevírání praxi a určitě vám poradí jak účet s touto částkou otevřít.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,
na stranke ktoru uviedol tomnes www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/minimumDeposits.php?ib_entity=llc je napisane

" In order to open an account or to open new positions in an account, you must have the following minimum account " 2000$

ale zarazilo ma toto "or to open new positions in an account" - takze je to skutocne tak ze keby som chcel zacat s 3.000 uctom tak vlastne ked stratim 1000$ a spadnem na hodnotu 2000$ tak uz nemozem otvarat novu poziciu - aj ked je margin len 1000$??

Dakujem za odpoved

BORCO

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
"ale zarazilo ma toto "or to open new positions in an account" - takze je to skutocne tak ze keby som chcel zacat s 3.000 uctom tak vlastne ked stratim 1000$ a spadnem na hodnotu 2000$ tak uz nemozem otvarat novu poziciu - aj ked je margin len 1000$?? "

Ano je to přesně tak, minimální zůstatek na účtu pro otevření nové pozice je skutečně 2000$ bez ohledu na to, je-li initial margin nižší.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
///Ano je to přesně tak, minimální zůstatek na účtu pro otevření nové pozice je skutečně 2000$ bez ohledu na to, je-li initial margin nižší.///

Což znamená , že při otevření účtu s 2000$ nelze vůbec obchodovat ??? Dík za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Přesně tak DDD.... Má to výhodu, že člověk o všechno nemůže přijít. A možná to pro někoho může být opravdu důležitý. :D
Doporučuju poslat více a zkusit si pár live kliknutí. je to v začátcích dobrá zkušenost.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
doporucuji to same - poslat o 500$ vice a parkrat si kliknout a pak je zase na cas vystarano s praci na sobe...

osobni zkusenost z minuleho tydne

Pete

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jeste bych se chtel ujistit:

pokud mam na uctu 4000 a chci otevrit druhy kontrakt ES nebo ERka, povoli mi to?

kdybych se z duvodu DD dostan na 3400, budu moci stale obchodovat ES, prestoze po odecteni marginu to klesne pod 2000$?

diky moc

Pete

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jestli jsem to pochopil dobre, minimalni funding uctu je 2000$, ale v ramci obchodovani lze pod tuto hranici klesnout. Tzn. pokud mate na uctu zustatek pro margin /+ pripadnou ztratu?/, IB vam pozici otevrou.

Napriklad s 2500$ by jiz melo jit obchodovat ER2 (resp. otevrit pozici, jestli dlouhodobe obchodovat, to opravdu nevim :). Marginy (resp. odkazy vedouci na marginy pro ruzne futures) naleznete ve Wiki na www.financnik.cz/wiki/Interactive_Brokers

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den ,

Přihodil jsem do wiki poznámku že je možné u IB otevřít účet již od 2000 dolarů , ale Tomáš tuto informaci opravil na 5000 dolarů . Mám to tedy chápat tak že se něco změnilo u IB a účet již není možné fundovat od 2000 dolarů ? Pokud to chápu špatně tak mi prosím někdo vysvětlete jaký je rozdíl mezi fundováním a otevřením účtu . Protože i když účet u IB funduji 2000 dolarů dostanu číslo účtu na které později zašlu 2000 dolarů a můžu trénovat protože mám přístup k živým datům, neboť jsem si fundoval ( tedy otevřel) účet u IB. No a když se rozhodnu konečně obchodovat naostro tak na tento účet jen doplním nějaké dolary třeba 1000-1500 tím dostanu 3000-3500 a můžu si zostra párkrát kliknout .
Tak jak to tedy vlastně je ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.