Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zdrazili IB minimalni poplatek k otevreni uctu?


cyberice

Doporučené příspěvky

dobry den
na vasich strankach jsem si precetl ze k otevreni uctu u IB staci 3000,-USD.
Chtel bych se zeptat zda vite neco o zvyseni tohoto poplatku.
Na strankach IB je uvedeno: "IB requires an initial deposit of $10,000 or the USD equivalent that will be used towards the broker's and broker's clients' first commissions.
"
a to na strance Account Minimums.

moje eng nic moc :S tak jestli jsem to spatne pochopil tak sorry

predem diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zdravim,
na stranke ktoru uviedol tomnes www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/minimumDeposits.php?ib_entity=llc je napisane

" In order to open an account or to open new positions in an account, you must have the following minimum account " 2000$

ale zarazilo ma toto "or to open new positions in an account" - takze je to skutocne tak ze keby som chcel zacat s 3.000 uctom tak vlastne ked stratim 1000$ a spadnem na hodnotu 2000$ tak uz nemozem otvarat novu poziciu - aj ked je margin len 1000$??

Dakujem za odpoved

BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"ale zarazilo ma toto "or to open new positions in an account" - takze je to skutocne tak ze keby som chcel zacat s 3.000 uctom tak vlastne ked stratim 1000$ a spadnem na hodnotu 2000$ tak uz nemozem otvarat novu poziciu - aj ked je margin len 1000$?? "

Ano je to přesně tak, minimální zůstatek na účtu pro otevření nové pozice je skutečně 2000$ bez ohledu na to, je-li initial margin nižší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Jestli jsem to pochopil dobre, minimalni funding uctu je 2000$, ale v ramci obchodovani lze pod tuto hranici klesnout. Tzn. pokud mate na uctu zustatek pro margin /+ pripadnou ztratu?/, IB vam pozici otevrou.

Napriklad s 2500$ by jiz melo jit obchodovat ER2 (resp. otevrit pozici, jestli dlouhodobe obchodovat, to opravdu nevim :). Marginy (resp. odkazy vedouci na marginy pro ruzne futures) naleznete ve Wiki na www.financnik.cz/wiki/Interactive_Brokers

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den ,



Přihodil jsem do wiki poznámku že je možné u IB otevřít účet již od 2000 dolarů , ale Tomáš tuto informaci opravil na 5000 dolarů . Mám to tedy chápat tak že se něco změnilo u IB a účet již není možné fundovat od 2000 dolarů ? Pokud to chápu špatně tak mi prosím někdo vysvětlete jaký je rozdíl mezi fundováním a otevřením účtu . Protože i když účet u IB funduji 2000 dolarů dostanu číslo účtu na které později zašlu 2000 dolarů a můžu trénovat protože mám přístup k živým datům, neboť jsem si fundoval ( tedy otevřel) účet u IB. No a když se rozhodnu konečně obchodovat naostro tak na tento účet jen doplním nějaké dolary třeba 1000-1500 tím dostanu 3000-3500 a můžu si zostra párkrát kliknout .
Tak jak to tedy vlastně je ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...