Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zdrazili IB minimalni poplatek k otevreni uctu?


cyberice

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpověď , zatím jen papírkuju takže jsem vycházel z informací z dřívějška a současnou situaci v IB jsem proto neměl důvod sledovat . Zatím mám ještě čas na otevření live účtu , jo hold kdo pozdě chodí sám sobě škodí . Ale z té druhé stránky je to asi dobře protože po otevření účtu bude dostatečná rezerva pro plánované ztráty .Všem Vám díky za odpovědi .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Zdravim

Mam dotaz ohladom e-booku "Intradenni obchodovani s InteractiveBrokers". Nedavno som nasiel na strankach financnika.cz serial o otvarani uctu u InteractiveBrokers, kde bol uvedeny aj kod (asi kod financnika.cz ako sprostredkovatela), ktory ked uvediem pri registracii, mal by som mat narok na ten e-book. Bohuzial sa nejako nemozem preklikat k tomu serialu (nastastie ho mam vytlaceny), preto chcem sa spytat, ci je tato ponuka este stale aktualna a ci udaje v seriali clankov z 29.05.2006 su nadalej platne.

Dakujem

S pozdravom

valo99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Pokud se proklikáš u IB na tuto stránku: www.interactivebrokers.com/Universal/servlet/formWelcome?p=100&atype=IT pak uvidíš, že na otevření účtu postačí 5000 $. Čemu ale nerozumím je požadavek IB na provedeni 100 obchodů (asi měsíčně). Není to trochu hodně pro začátečníka?
Chtěl bych někde získávat real time data pro můj paper trading (soft. asi Sierra Chart), poradí někdo, kde jsou teď momentálně nejlepší podmínky pro získávání real time data?

Díky Tom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Jsem zmaten pro založení účtu u IB je potřeba 10000 nebo 5000 tak jak píše TomS výše ?
Je pravdou, že již se neposkytuje český manuál pro IB při založení účtu ?

No jestli je vše k horšímu, tak je to tedy velmi tvrdý dárek k vánocům, téměř na mašli.
Počítal jsem, že si otevřu účet někdy v březnu - dubnu 2008.

Díky za reakce
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja myslim, ze to tam napisali uplne jasne!

Our accounts are geared towards [bold]professional traders and investors,[/bold] and we require the following for all customers:

[bold] Good or extensive product knowledge for any product you wish to trade.
Prior execution of 100 or more trades (any product).
A minimum equity deposit in cash or stock of USD 5,000 (or USD equivalent). [/bold]


Spusta malych obchodnikov s malymi uctami a minimalnymi skusenostami zatazuje Help Desk a vytvara naklady, nakoniec neobchoduje alebo obchoduje minimalne. Su aj brokeri ktori neotvaraju ucet pod $50k. Kazdy je zamerany na nejaky segment trhu. IB zrejme zrejme tiez preziva urcity progres.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

joachim:

myslim, ze to napsali take naprosto jasne - cituji:

[ital]Required Minimums - balance

In order to open a new account you must deposit USD 10,000 (or USD equivalent). Students (age 21 or under) must deposit USD 3,000 (or USD equivalent). As per US regulations, in order to trade in a margin account you must have at least USD 2,000 (or USD equivalent). Because of contribution limits, IRA accounts will only be required to deposit USD 4,000 in order to open a new account. In addition, US Regulators require USD 25,000 (or USD equivalent) to Day Trade stocks and options.[/ital]


Tak si vyber, ktera cast teto nekonzistentni informace je na jejich webu pravdiva - verim, ze to muze zatizit helpdesk znacne... leva ruka nevi co dela prava, jak (ne)obvykle...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...