Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zdrazili IB minimalni poplatek k otevreni uctu?


cyberice

Doporučené příspěvky

to mr.dj1:
a co zkusit si přečíst toto vlákno??? Určitě jste to neudělal, jinak by jste věděl, že o stránku zpět byl položen stejný dozat a i na něj bylo odpovězeno.
Informací na tomto webu je tolik, že naleznete odpovědi snad na vše (aspoň co se základu týče), stačí jen hledat nebo použít vyhledavač.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

to turna:

Minimální vklad u IB již není 5000 USD,ale pokud jsem dobře četl byl zvýšen na dvojnásobek tj. 10000 USD,ale tím bych se až tak netrápil,protože chcete stejně otevřít účet s ještě menší částkou než byl minimálmí vklad.Pokud si pořádně projdete diskuzi a nebo zapátráte na netu,tak určitě zjistíte,že jsou i jiné brokerské společnosti,kde můžete fundovat účet vámi danou částkou 3000 USD.

Přeji hodně úspěchů.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

turna Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jojo už sem to tam taky našel, tak o tom vážně přemýšlím. Akorát se mi moc nelíbí ten jeji margin za YM, 1700 dolarů na 3000$ účtě je fakt dost.

Copak neexistuje jiný trh? A co se podívat např. na tento odkaz. Možná, že se ti nějaké marginy zalíbí.
individuals.interactivebrokers.com/en/trading/marginRequirements/margin.php?ib_entity=llc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Turna: našetři si ještě aspoň 2000$, jinak se nehneš, a funduj si někde účet s 5000$. Většinou chtějí 5000$, dá se ale najít i broker který ti to utevře už se 2000$ ale to bych se bál, to je málo. IB už funduje od 10K ale nechá se ještě fundovat i za 5K

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mam funkcni ucet u IB a "obchodovanim" jsem se dostal z puvodni castky 5000usd az na 2546usd. Pri teto castce bohuzel nelze obchodovat a veskere prikazy zustavaji bez reakce. V mem vypisu z uctu nejak nevidim minimalni castku pro mozne obchodovani, proto si nejsem jisty castkou, kterou musim zaslat na ucet. Stejne tak nevim, zda je nutne nejake avizo pro IB, ci zda muzu pouzit udaje o uctu a rovnou nejakou casku zaslat...
Dekuji, Jarda M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...