Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,dneska dopoledne jsem zkusil dva vstupy na Euru,na šipce 1 odraz od S/R dolů na entry a Sl 25 pips,druhý na šipce 2 průraz nahoru na vysoké svíci přes S/R a vyšším volume,vstup na retestu těsně nad červenou čárou,pak už nebyl čas sledovat,ale zadaný PT byl výš než to dolezlo,takže i tento vstup skončil na na Sl ,při nějakém řízení obchodu by z toho možná něco vykřesat šlo.Budu rád za váš pohled na dnešní ráno,co by vám řeklo volume atd.

17833

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica Napsal: ------------------------------------------------------- > Ahoj,dneska dopoledne jsem zkusil dva vstupy na > Euru,na šipce 1 odraz od S/R dolů na entry a Sl 25 > pips,druhý na šipce 2 průraz nahoru na vysoké > svíci přes S/R a vyšším volume,vstup na retestu > těsně nad červenou čárou,pak už nebyl čas > sledovat,ale zadaný PT byl výš než to > dolezlo,takže i tento vstup skončil na na Sl ,při > nějakém řízení obchodu by z toho možná něco > vykřesat šlo.Budu rád za váš pohled na dnešní > ráno,co by vám řeklo volume atd. > Tak já jsem pátek zobchodoval takto - zatím jen demo. Budu rád za komentáře zkušených díky....

17863

17864

17865

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cau Brona.
Eiger ? kde sa stratil ?
on presiel k Tradeguider. robil pred rokom este pre nich webinare vramci vsaclubu.
posledne som tam ziadne jeho ale webinare nevidel. a prestal prispievat uz davno do TL.
ale stale mi xodi este daky mail od neho na platene jeho webinare. Myslim ze viac sa zivi predajom a mentorovanim nez tradingom : ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska:

1) toto fórum neadministruje robot, kterého místo "karel@napismi.cz" obelstí "karel ZAVINAC napismi TECKA cz".
2) pravidla se nevztahují pouze na přímé linky, tj. to, co jste udělal, je v podstatě to samé, jako byste dal přímý link.
3) pravidla jsou zaměřená zejména na tuzemské a slovenské stránky.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska-ahoj,to je dost že se ukážeš :-),no trošku jsem pokročil ve studiu Vsa,teda spíš ve čtení než pochopení,ale ty moje vstupy s čistokrevnou VSA nemají moc společnýho,tak budu pokračovat spíš vedle ve vláknu S/r, tak doufám že mrkneš a mimochodem už jsem tu od tebe dlouho neviděl žádný hezký vstup,tak se polepši :-).Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...