Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Az dnes jsem objevil tento program. Musim rict, ze je to neuveritelny kus prace, ktery si zaslouzi oceneni. A to vcetne indikatoru iTradebook. Opravdu perfektni! Indikator funguje naprosto bez problemu, zadna kompilace neni potreba, pouze stahnout zip soubor a v menu file-utilities-import ninja script najit dany soubor. To je vse.

Diky autorovi, rozhodne projekt podporim!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peto580:
Raz som mal tiež problém s importom, ale až neskoršie som prišiel na to, že na vine nie je import, ktorý som tam chcel dostať, ale nejaký minulý. Nepomohlo mi vtedy nič, len odinštalovať celý NT a znova ho nainštalovať. Samozrejme neťahať znova všetky inporty. Niektorý z nich zrejme robí problémy. Skús, možno to pomôže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vla55:

Díky moc za radu. Ninju som už predtým preinštaloval v nádeji že so skúsim znova a pôjde lenže nešlo. Až po vašej rade ..vymazať" importy to šlo.
Ani som to nepreinštalovával len som z Dokumenty/Ninja trader 7/ bin/ custom/ indicator vymazal tie moje importy. Potom som skúsil znova cez Menu/ File/ Utilities/ Import Ninja script dal naimportovať celú zložku zozipovanú a huraaaa ono sa to konečne zobrazilo medzi indikátormi.

Takže ďakujem ešte raz veľmi pekne vla55 :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podarilo sa Vám to prepojiť s excelom v denníku? Ide mi to krásne: vstúpiť do long pozície stlačenímshift a myšou, potom tak isto s pozície vystúpiť. Následne je hore napísane ctrl+right mouse. No spravím to a chcem nejak prepojiť excel ale ono to nejde. Opakovane zadávam voľbu connect ale nič sa nedeje. Neviete mi v tomto poradiť? Chcem to poslať do excelu ale ono to po zadaní ,,connect" nerobí nič. PS: Mám otvorený denník PS-tradebook v4.2.

21149

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahoj všichni, zhruba po čtyřech letech jsem se vrátila k starému - dobrému FinWin systému a doplnila ho k Market profile, který obchoduji 2 roky. Poslední dobou se soustředím jen na EUR.USD a muxím říct, že MP a FinWin se skvěle doplňují. Dnes krásný long v 12:32 za 1.3190 na support 1,3185 - 90 dle MP. Signál 0/100

24143

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

Dobrý den. Poradil by mi někdo prosím jak mám nastavit SL, PT a posun BE u každého patternu zvlášť? Nastavil jsem hodnoty, ale funguje to pro každý pattern stejně, potřeboval bych, abych u každého patternu mohl nastavit jiný SL, PT a posun na BE. Pořád se mi to nedaří :-( Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...