idaberga

IB demo

Doporučené příspěvky

Radusor,
a používáte ostré verze těch programů nebo dema? Protože demo IB neposkytuje ceny v rálném čase, takže je zřejmé, že se budou od dema Best platformy lišit.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Moc děkuji za odpověd..... chtěl bych se tedy zeptat na platformu BESTDIRECT, jestli někdo s ní nemá nějaké zkušenosti z praktického obchodování nebo i jinné zkušenosti..... ps: omlouvám se, ale nevím kam bych tento příspěvek zařadil :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kubo,

Taky používám Petrem doporučovaný Sierra Chart a jsem naprosto spokojen...Poměr "cena/výkon" je v tomto případě velmi zajímavý...

s pozdravem Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den všem.... jen se chci zeptat: chtěl bych si otevřít účet u IB a to z důvodu získání online dat z IB pro lepší backtesting a papertrading a né pro obchodování (zatím) .Budu platit každý měsíc $10 a budu backtestovat a backtestovat a backtestovat třepa půl roku nebo rok a dojdu k závěru, že nechci ostře obchodovat a proto výše uvedený učet budu chtít zrušit. Dostanu své peníze spět nebo je tam nějaký poplatek z azrušení nebo něco podobného??? Předem děkuji za odpověď radusor...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny,
měl bych dotaz. Dá se IB použít i pro poziční obchodování? V polovině případů uzavírám své pozice během jednoho dne ,ale v druhé polovině případů je chci držet třeba 3,4 dny. Co se stane když otevřenou pozici v ten den neuzavřu? Drží se mi automaticky do dalších dnů, nebo mi ji IB uzavře se zavřením burzy?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Obchodovat můžete samozřejmě i pozičně - jen se na noc zablokuje klasický margin (přes den je snížený).
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky za odpověď Petře,
jak je to potom s komisí? Platím za celý obchod jen těch 5 dolarů jako při intradením, nebo se komise zvyšuje když držím pozici víc dní? A o kolik?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

dnes jsem zaznamenal problém se spuštěním IB. Po spuštění aplikace se mě program zeptá na username a heslo (edemo a demouser). Pote se zobrazi obrazek s "TWS", zadratovanou zemekouli a mysi, jezdi tam posuvnik zleva doprava a nazpatek a nic.

Zkousel jsem to na dvou rozdilnych pocitacich na dvou ruznych pripojenich (10Mbit optika a kabelovka). Chova se to naprosto stejne. Jeste vcera program ale uspesne najel. Pro upresneni uvadim, ze jsem zkousel TWS preinstalovavat (na obou pocitacich). Tzn. smazat + uplne cista instalace.

Nevite, v cem by mohl byt problem?

Diky, marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se