Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - obchodování z grafu


Renooo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 73
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 kozidech :

Za posledni dobu to vzalo hodne svunk a zapracovali na tom. "Obchoduji" z grafu jenom SIM, kdyz si chci neco odzkouset, protoze vsechny informace ktere SC poskytuje z obchodovani z grafu mi pak jdou do meho systemu. Live obchoduji zasadne z DOMu brokera. SC je preci jenom "zobrazovac" dat a live bych primo z grafu neobchodoval. Uprimne receno... zas takovy luxus to neni.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat, když si objednám balíček od sierry a budu potřebovat graf například Russelu 2000, abych měl aktuální data z aktuálního dne. Zkrátka, aby mi to vykreslovalo data z aktuálního okamžiku. Chci se zeptat jestli to Sierra zprostředkovává normálně nebo jestli je to nutne s propojit s nějakou platformou?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zdravim vsechny,

jsem tu novy, takze se predem omlouvam, pokud muj popis problemu nebude dostatecne fundovany.

Obchoduji zatim jen CORN, mam zalozeny ucet u IB a koupenou licenci Sierry SP3, obchoduju denní obchody za grafu v Sierre, TWS i Sierru mam v posledni verzi, poslednich par tydnu zkousim obchodovat nazivo. Rok uz bez vetsich problemu jedu papertrading se Sierrou + IB a fungovalo to ok, pred mesicem jsem se ale rozhod, ze podhlednu jejich hlasce pri otvirani Sierry a nainstaluju si novou verzi a tim zacali problemy:
- po zadani prikazu (pouzivam vstupni stop + attached SL jak stop a PT jako limit) se na obrazovce objevi, ale prikaz neni exekuovany, trh moji pozici projede a nic, pak treba za chvili zadane prikazy z obrazovky sami zmizi (nekdy zmizi i kdyz je trh jeste kus pod mym prikazem)
- jindy zas je prikaz exekuovany, ale najednou zmizi pripojenej SL (stop loss) a zustane jako pending jen PT (profit take), nekdy je to opacne a nekdy zmizi oba a ja jsem v pozici bez ochrany stop losu
- nekdy jde do pozice vstoupit jen tak, ze v Trade window kliknu na Market, pak se ale zas nepripoji
SL a PT i kdyz mam volbu attached orders zaskrtnutou - vyskocit z toho prikazu jde pak jen pres Flatten
- stejne se to deje, kdyz jedu IB v zivym uctu i papirovym

Znova jsem prosel clanky na financnikovi o nastaveni IB vs. Sierra Chart a znovu to nastavil, prohledal jsem diskuzi, v Sierre jsem prolezl kde co a nikam jsme se nepohnul. Ani vlastne netusim jestli je problem v Sierre nebo v TWS.

Premejslim, ze jeste zkusim jit zpatky na zhruba rok starou verzi Sierry, uvidim jestli to pomuze.

Mate nekdo podobny problemy?

Bohuzel me to uz stalo nejaky $$ a nechce se mi ted zas zvykat na novej obchodni sw, takze bych radsi Sierru nejak rozchodil.

Predem diky za radu, Karel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Prosím o radu. Mám v Domu nastavenu jednoduchou verzi vstupy s 2 knt, dva různé PT a dva různé SL. Situace je taková, že jsem vyplněn na limitním vstupu a v trhu mi tedy čekají dva PT a dva SL. Pokud chci uzavřít jen 1 knt, posunu buď jeden PT nebo jeden SL. Mohu jednu pozici uzavřít jinak? Přímo z Domu v grafu mi to nejde, tam mě příkaz vždy vyplní v původním počtu 2 knt, ale já chci uzavřít dejme tomu jako příkaz Stop pouze jeden knt. Dá se to udělat jinak než posunutím již zakreslených PT nebo SL?
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý den, mám takovej menší problém, vstupní limitní příkaz v grafu mám zelenej a chtěl bych ho mít bílej. Pokud se vyplní, tak by se barva měla změnit podle toho jestli je profit nebo ztráta.
Pokud to jde správným směrem, tak by měl být zelenej a pokud proti, tak červenej.Když ale změním barvu na bílou, tak i když to jde mým směrem, tak je pořád bílej.Nemohu na to nastavení přijít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...