Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - obchodování z grafu


Renooo

Doporučené příspěvky

  • 9 months later...
  • Odpovědí 73
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím mohl by mi prosím někdo poradit jak při open - 2 kontraktů s předem stejně nastaveným PT, můžu poté v průběhu tyto dva kontrakty rozdelit a přidelit jim každému samostatně jiný PT. Klasickým případ kdy chci s 2. kontraktem jít pro větší zisk. Mockrát děkuji

30341

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karler:
ideální je použít rovnou vstup s dvěma kontrakty a rozdílnými PT (volba v okně Trade Window), pak je snadné je upravovat zvlášť - tedy i např. vystoupit na stejné ceně s oběma

pokud vstoupíš s předem nastaveným stejným PT pro oba kontrakty, tak mě napadá pouze ten čekající příkaz PT zrušit a přiřadit nové PT, ale to je asi zbytečně komplikované

tak jak zněl dotaz - rozdělit je - neumím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Přesně takhle jsem si tuto funkcionalitu představoval. Ale (moje) skutečnost je jiná: 1) Nastavím attched STOP order s offsetem 5 points a attached LIMIT s offsetem 10 points, oba příkazy ve stejné OCO 2) Dám příkaz BUY MARKET pro hlavní (parent) order na, řekněme, kolem 4357 3) Objeví se confirmation window, v němž jsou všechny hodnoty (S/L i PT) SPRÁVNĚ 4) Market se exekuuje (na 4357.50) a IHNED poté se exekuuje též Attached LIMIT (PT), což je nesmysl 5) Pohled do "Orders and Positions" ukáže, že Attached LIMIT se exekuoval na ceně 0,50 (někdy 0,25 apod.), prostě ceně, která je na hony vzdálená úrovni 4367,5 Vyzkoušel jsem snad už všechno(?) a docházím k přesvědčení, že musí být chyba v softwaru... Dělám něco špatně?

30771

30772

30773

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Zdravim ve spolek,poradi mi nekdo?dnes jsem chtel jit prvne live,ale hlasilo mi to jakoze nemuze najít výchozí nastavení účtu .V Sierre v Trade jsem zrusil fajfku u Trade Simulation Mode on,zmizelo mi v grafech okenko Sim,celkem se to tvari ze jsem live, ale nemuzu zadat prikaz,nevi nekdo,kde by mohla byt chyba?ucet mam u AMP,NEZ JE BUDU PRUDIT,TAK SE CHCI PORADIT,TREBA TO BUDE NEJAKA CHYBA U MNE V NASTAVENI.Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahoj,

mám problém při obchodování grafu. Do obchodu vstupuju limitem tím, že klikám do DOMu limit, SL i PT se mi normálně v grafu zobrazí, ale jakmile je příkaz aktivován okamžitě se uzavře. Zajímavé je, že když sierru přepnu na SIM tak vše funguje OK, ale když ji přepnu na LIVE, tak mám tento problém. Budu vděčný za jakoukoliv radu jak z toho ven, jelikož zkoušet jestli už to funguje nebo ne, mě stojí akurat peníze.

Zkoušel jsem i vyhledávat zde na fóru jestli už někdo něco podobného neřešil, ale bez úspěchu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Ahojte,

 

když chci posunout zadaný příkaz tak se  mi pokaždé ukazuje okno na nové potvrzení ceny kam chci posunout SL nebo PT. Jak se této fičuroviny v SCH zbavím. Prošel jsem snad veškerá nastavení v "Trade" záložce a nemohu to najít.

 

Děkuji předem za radu,

 

Tom

 

Confirm order.PNG

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...