Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - obchodování z grafu


Renooo

Doporučené příspěvky

  • 4 months later...
  • Odpovědí 73
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den, snažím se zprovoznit obchodování z grafu. Potřebuji zadat příkaz limit, ale vždy vstoupím do trhu za aktuální cenu. Viz. obrázek. Na obr.1 vstupiji příkazem limitna ceně 1963,25. Ale na obr.2 vidíte, že jsem vstoupil na ceně 1960,25. Zkoušel jsem vstoupit příkazem stop-limit, ale situace je stejná. Poradíte mi, kde je chyba? skype vespetr

12870

12871

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, potřebuji poradit jak jednoduše zadat vstupní stop příkaz do trhu. Když to udělám tak, že nastavím v trade window příkaz STOP a klepnu do DOM, tak se mi příkaz změní na Limit obr.1. Takže to dělám tak. V trade window zadám STOP a napíšu cenu, která je dostatečně daleko např. 1956 - program se mi zeptá jestli je to v pořádku viz. obr.2. A potom příkaz posouvám tam, kde ho chci mít-1951. Program se opět zeptá, jestli to tak má udělat. obr.3. A potom to provede -obr.4. Tímto způsobem je to moc složité a pomalé. Než to provedu, tak je obchod pryč. Je nějaký jednodušší způsob jak pracovat se vstupním STOP příkazem? Je možné vypnut neustálé otázky programu? Předem děkuji za radu. skype vespetr

12904

12905

12906

12907

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pita30: v menu Trade> zapni moznost Chart Trade mode na ON Nasledne v levem rohu uvidis indikaci Trade modu, pravym tlacitkem mysi zadavas prikazy. Potvrzeni pro zadavani prikazu muzes zrusit pres, tlacitko "S" v DOMu kde odcheknes volby: Confim New orders etc. Vzdy se ubezpeci, ze mas zapnuty SIM mode, indikace je v Toolbaru, zrovna minuly tyden psal nejaky nebozak na Support Sierry, ktery to neudelal a proklikal si cely ucet, tak opatrne. H.

12908

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...