Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

2 mexil:

Myslím že tvrzení ohledně minimálního vkladu se kterým se dá obchodovat (beru že 50k = 50000kč) nemáš pravdu. Jde o to co obchoduješ a v jakém objemu. Příklad z Plus500: 2unce zlata - margin cca350kč... Na to ti 5000kč úplně bohatě stačí a můžeš provést ještě několik dalších obchodů. Je jasné že jestli provedeš nějaký vstup, musíš mít ještě dostatečnou částku pro pokrytí případných výkyvů kurzu, jinak nemá smysl vůbec obchodovat, jedině kdybys měl víc štěstí než rozumu..
Každopádně pro člověka, kterej na to má bednu, chce se tomu věnovat do budoucna a nemá dostatek finančních prostředků je možnost minimálního vkladu naprosto bezkonkurenční. Osobně nejsem schopnej žít 3 měsíce o chlebu a vodě a dát 3 vejplaty vedle, abych je mohl poté převést na účet brokera a začít live obchodovat....

Kdybyste někdo znali věrohodného brokera, který by se spokojil se základním vkladem do 10 000kč, budu rád když ho sem uvedete, osobně jsem žádného takového nenašel, pouze Plus500 a jim podobné.. Mimochodem platformu Plus500 používá i další stránka 10pips.com o které už nejsou vůbec žádné informace, což se také nedivím...
Předem díky za případné tipy (tu)

.PSS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 majkll

Díky za velice povzbuzující informaci... Rád bych všdšl kolik máš cca měsíční vejplatu? S 40-50 000kč měsíčně bych byl schopen takovouto částku našetřit, ale rozhodně nebudu se standartním platem šetřit celej život na to abych pak na starý kolena mohl založit účet u nějakýho brokera a už vůbec si na něco takovýho nebudu brát půjčku...

Na druhou stranu chápu, že čím menší účet, tak tím menší zisky, to je jasný, nicméně každý kdo na to má, musí nějak začít!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pss,
celkově vzato, podkapitalizace je častý jev, proč lidi končí, zkrátka otevřou si live účet s minimální možnou částkou, přijde série ztrát a konec, než se podívají do světa tradingu končí.
nenapsal si, co chceš vůbec obchodovat, pokud uvažuješ o částce 10000Kč, za sebe mohu říct, tak na futures zapomeň, ve forexu s miniloty budou možnosti asi větší, ale to je spíš dotaz na kolegy z forexu ... pak další věci, jako akcie, opce, certifikáty. .. opět ať poradí někdo další, kdo má více zkušeností

jinak tohle je byznys jako každý jiný a má svoje pravidla a "vstupní" podmínky, bez nich to nejde :( tj neni to pro každýho.

btw: to že nemůžeš najít věrohodného brokera, který ti otevře účet s částkou 10000Kč taky není náhodou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Posílám aktuální info ohledně Plus500:

Jelikož jsem několika obchody (cca 2-3dny) ztrátovými i výdělečnými v tomto programu vydělal přes 50% svého vkladu, v pondělí jsem si zažádal o výplatu. Postup byl velice rychlý, v úterý mi přišel potvrzovací e-mail, že požadované prostředky byly převedeny a dnes ve středu jsou penízky na účtě :D
Jen pro info, svůj účet jsem financoval platební kartou VISA, na kterou byla následně převedena výplata zisku. Bohužel jsou pro výplatu podporovány pouze Evropské karty VISA, další možnosti výplaty jsou zbytečně zdlouhavé a nákladné (šek - platby za ověření šeku, převod na účet - musí být podporováno bankou, MoneyBookers - nepoužívám).

Prosím aby nikdo tento přízpěvek nebral jako důkaz věrohodnosti společnosti MeVideoCY Ltd, Larnaca, Kypr.

Happy trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 mira_k:

Zase na druhou stranu je něco jinýho, když provařím poctivě našetřených 20 000kč (min u xtb), než když přijdu o 1000kč (min u Plus500*).. Podotýkám, že nesrovnávám xtb a MeVideoCY, naprosto nesrovnatelné, je to pouze příklad..
Každopádně já osobně bych se po ztrátě 20 000kč a víc v tradingu na nohy už "asi" nepostavil :(
Pro info, na Plus500 obchoduji standartně forex a následně komodity a tím bych chtěl i pokračovat. Dají se obchodovat i akcie a indexy (kterých je hodně po málu a ty hlavní tam ani nejsou), ale do toho jsem se ještě nepouštěl a netestoval jsem je ani na demu, takže do budoucna s nima zatím nepočítám...

*BTW: s tim minimálním vkladem 1000kč se nedá dělat/vydělat téměř vůbec nic (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
rozhodne mi nejde o ucet c CZK ani moc ne USD, asi ideal EUR, mluvil jsem spis v prepoctech, jelikoz debilni platforma plus500 to prepocitava.. Jinak pouzivam na data demo xtb, jinak se neda vubec obchodovat...

Jinak budu dale informovat o postupech v plus500.. Ohledne dat, maji kratkodobe vykyvy, ktere za pouziti maleho SL vam muzou zlikvidovat tak maly ucet jak pouzivam ja, tj hodne pod 10000kc....
Momentalne to beru tak, ze to co sem do toho vrazil uz mam dneska zpatky na ucte a s tim zbytkem jsem schopnej udelat 3-4 male, nebo 2 vetsi obchody za produktivni den, samozrejme za pouziti dat z xtb vcetne technicke analizy a sledovani moznych fundamentu.. uvazuji o NT, pac demo od xtb taky casem skonci..

Sorry za diakritiku, pisu via phone...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, je mi 18 a jsem student 4 tridy gymnazia, vim a chapu vsechny vase namitky ale pro zacatecnika je plus500 fakt dobry, hlavne co se tyce vkladu. Samozrejme nerikam aby na tom nekdo konzistentne vydelaval ale pro me jako studenta privydelek perfektni a vzdy na pivo mam :) hlavne kvuli pace az 1:100 ,chapu ze ma hodne nevyhod ale pro me jako studenta s 300kc kapesnym je to jedina moznost :) a aspon trochu tam naberu skusenosti a ty drobne pak muzu investovat jak do knih, tak k seminarum. Ale je treba striktne dodrzovat pravidla. Omlouvam se za diakritiku MICHAL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grizzli:
Začít obchodovat s 23$ je opravdu šílenství ;) . Páka 1:100, řekněme, že zaplatíš 10$, můžeš obchodovat 1000$, což se rovná micro lotu. Trh udělá několik velkých pohybů proti tobě a za chvíli tě broker požádá o Margin Call......
Pokud ten účet nebudeš dotovat svými penězi, tak po jednom týdnu nebudeš moci obchodovat ani akcie AAA na Px.

Dělej jak chceš, každý svého štestí strůjce :). Možná se ti podaří chytnout pár dobrých obchodů v řadě,ale časem tam stejně budeš muset poslat nějaké peníze. Bez tvých peněz a bez určitého počtu zobchodovnaých bodů ti peníze nepošlou.
Dřív jsem taky myslel, že bych u plus500 mohl začít, ale hned další den jsem vychladl.

Můj plán je následující. Na začátku roku 2010 si založím účet, na který pošlu od 500$ do 1000$ (to ukáže až backtest). A budu obchodovat mini loty na hlavních měn. párech.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To grizzli.

Prožíváte hezký věk,i dobu.Máte před sebou možná vysokou školu a proto se snažte abyste byl úspěšný,protože čím lepší vzdělání,tím větší možnost získat lepší zaměstnání a tím i šanci získat více peněz.Burza Vám nikam neuteče,bude tu i za pět let.Zatím se snažte získat vědomosti,sledujte dnešní ekonomický vývoj,protože to je velká škola,ve které se nechá hodně naučit.Získáte fundamentální cit a rozhled.Není dobré jenom obchodovat podle technické analýzy bez přehledu o vývoji v reálné ekonomice.To,že chcete obchodovat,se může stát dobrou motivací abyste dodělal úspěšně školu,měl šanci získat dobře placené zaměstnání a měl možnost si bez problému ušetřit větší obchodní účet.Proto studujte,přemýšlejte a hledejte odpovědi na svoje otázky.Jestli máte potřebu obchodovat s malým účtem již nyní,nic proti tomu,ale připravujte se na to hlavní,co možná přijde za několik let.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MERKUR1:
Super příspěvek, právě popisujete období, kterým procházím já a podle všeho je to obodobí ještě hezčí :-) 2 roky do osmnácti let, času dostatek, ale přece bych chtěl začít dříve než v 18-ti. OS už mám a dokonce mi začíná vycházet, takže teď 3 měsíce budu obchodovat na demu a potom si udělám statistiku a rozhodnu jestli do toho půjde ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DIky moc za opovedi chapu ze je to silene a samozrejme dam tam i sve penize a vim ze sanci neco vydelat budu mit az za par let ale proc ten cas nevyuzit prave k tomu? Muzu sedet nekde v hospe nebo obchodovat pres plus 500 myslim ze druha moznost je lepsi. A uvidime jak pujde rad bych s casem vydelal aspon na knizky, zatim mam prectene jen "JAk se stat intradennim obchodnikem" vidim ze uz je dalsi kniha uz se moc na ni tesim ale nemam na ni mozna ze tam neco uskudlim uvidim. Kazdopadnie trading me nadchl ,ctu vsechny clanky jednim dechem, knizka tad od panu je uplne uzasna a verim ze s odhodlanim a poctivou praci nad sebou se mi to podari bohuzel zatim je moje budoucnost jen plus500. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

grizzli:

myslím, že to máte poměrně dobře srovnané..samozřejmě, že čím více budete koukat na grafy, tím lépe..ale je potřeba nesklouznout časem k nějakým zkratkám a soustředit se na trading jako byznys, tj. nechtít to obelstít s plus500 a mít jasnou vizi, že to je pouze provizorní řešení (sám bych spíše doporučil např. demo ninja trader+zen-fire=zdarma)...ale myslím, že to vnímáte podobně, což je jedině dobře..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...