Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
předem mého dotazu musím říci, že jsem také začátečník.
Asi 2 týdny si "hraju" s plus500, fakt je ten, že v současné době nemám v úmyslu na minilotech zbohatnout, spíše si jen přividělat kupříkladu 5000-10000kč měsíčně na intradenním obchodování. O tradingu mám zatím jenom stručnou potuchu a čeká mě ještě spousta vzdělávání.
Co se týče mého dotazu:
Nevíte někdo o podobné platformě jakou je Plus500 ??? (nízký vstupní kapitál a ne nezbytně nutná jednoduchost)
Ta společnost sídlící na Kypru mi nepříjde nějak moc důvěryhodná, a když už někam pošlu svoje peníze (i když ne nějak velkou sumu), rád bych věděl, že pokud je vlastním zaviněním neztratím tak, že je dostanu i s případným ziskem zpět.

Předem mockrát děkuji za Vaše odpovědi a případné odkazy.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Frenkie56

Představa "dám málo, vydělám málo" je bohužel naprosto nesmyslná, ale chápu to. Pro představu abyste vydělával jako nováček 10K měsíčně, je třeba účtu ideálně 100K a cca roku přechozího studia a zkoušení nanečisto. Pak pokud budete dobrý, tak se nějaký čas budete držet na nule a následně byste se mohl dostat na oněch 10 K a dále.
Příklad je orientační, ale víceméně to tak je.
Jakékoli minidotace účtů na pseudoplatformách typu P500 jsou vyhozené peníze a uděláte mnohem lépe, pokud si za ně raději nakoupíte knihy třeba zde na finančníkovi a začnete myslet na budoucnost, ne na zítřek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Frenkie56:
Tento problém jsem zde již popisoval.... Platforma Plus500 stojí za starou bačkoru. Pokud nebudete účet dotovat svými penězi, tak nemáte téměř šanci přežít. Při páce 1:400 a obchodování minilotů tj 10000$, je třeba 25$ na margin a zbyde nějakých 20$ na stop loss, což při malém výkyvu, či fundamentální zprávě, která půjde proti vám zbůsobí margin call.
Jinak jak se říká: Každý svého štěstí strůjce ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no paka je 1:100 , 1:400 to uz by byl poradny hardcore :D jinak me to zatim tam vychazi na demu obchoduji s vkladem 900KC SL 250KC a PT je +-500 obchoduju jen ropu a plyn jsou tam minimalni slippage[snad je to dobre napsane] a zatim ma uspesnost je cca 60% a s 80% dobre odhadnu smer akorat me vyhodi velke korekce nebo prilis rychle otoceni trendu. Vse si zapisuju a potom uvidime dokud nedostanu na cumak tak si tam budu hrat dal :D a jeste k dotazu jinou podobnou platformu neznam ale ikdyz neni p500 nic extra zatim jsem neslysel zeby nekomu nevyplatili nebo ze by nekdo prisel o sve penize ne vlastni vinou ale dulezite je procist si smlouvu mohou ti zrusit ucet i s penezi kdyz nebudes dodrzovat pravidla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grizzli: Podívej, trochu to shrnu. Máš 900kč vklad.
1) Vždyť ty peníze ti nevystačí ani na margin...
2) Zbývající peníze (pokud nějaké jsou) stačí na jeden , opakuji jeden SL a už si se svým MM nezahraješ.
3) Sl 250kč na ropě je ...hned pryč.
4) Jinak na začátek jít do ropy a zemního plynu je trochu šílenství. Vyber si spíš trhy, které jsou pomalejší a ne tolik volatilní jako právě ropa a plyn.
5)Plus500 vyplácí, jako většina brokerských firem ;) Já bych do nich nešel už z toho důvodu, že mají sídlo na Kypru ;)

Přeji hodně úspěchů v dalším studiu !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S timhle bohuzel nesouhlasim za a muj kapital je necco pres 8000 KC takze s riskem 250 na obchod mam celkem dobre sance na preziti s pocatku, a pocitam s tim ze se kapital navysi na uroven abych mel risk pouze 2%, coz na demu mam par krat podarene, jinak ropu a plyn jde obchodavat a celkem vpohode zatim se mi s nimi dari a vysoky slippage cini vetsinu ostatnich trhu neobchodovatelnymi a SL 250 je vysoce dostacujicim , a to jak s pouzivanim dema tak s backtestingu, chapu vse namitky a vim ze si budete myslet ze jsem blbec, mozna jo tak narazim pekne a budu zase o neco chytrejsi, ale zatim tu nepadl zaden pro me postacujici argument na odinstalovani plus500 a diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojím se k těm traderům, kteří hlasují pro používání miniúčtů. Má to svá pro i proti, ale nikdo nemůže popřít, že je to živé obchodování i s příslušným vlivem psychiky.

Pokud jde o Plus500, tak nabídnu tři "rady".
První - pravidelně si stahujte část vydělaných peněz tak, aby jste se při nečekaném zrušení účtu nedostali do nepříjemné finanční situace. Je mi jasné, že při tak malém kapitálu to bude problém.
Druhá - založte si demoúčet u nějakého většího brokera, který obchoduje s klasickými loty a zadávejte tam stejné příkazy jako v Plus500. Budete tak mít srovnání toho co děláte s tím co je možné dělat.
Třetí - porovnejte EMA 3 který vykresluje platforma Plus500 s tím co vykresluje nějaký kvalitnější soft jako třeba Metatrader 4. Nemělo by vás moc překvapit, že se jeho hodnoty rozcházejí třeba i o dva ticky.

Přeji všem kdo začínají na těchto mini(zer)účtech, aby vytrvali, dostali se ve svém studiu co nejdál a dosáhli tak na svůj sen ! :)

Jeden gram vlastních zkušeností má větší váhu než tuna dobrých rad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosim vás ty co se vám povedlo nechat si něco vyplatit od plus500, můžete mi osvětlit kolik ste měli vyděláno nebo tak ? já tam začal s 400kč které jsou k registraci obchodoval jsem s forexem sice nechci ted vybírat ale když se kouknu na výběr tak mi to píše že nemam nic na výběr přitom jsem v plusu tak já nevim jestli musim udělat taky vklad ze svejch peněz abych potom mohl něco vybírat nebo jak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...