Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

To MarcelKulistak: Dobře, takže Tvé zkušenosti jsou ty, že Ti Plus500, jakožto DD broker šel na forexu proti skutečnému vývoji - ok? Já ty zkušenosti nemám. DD vůbec neznamená, že si budou s tím trhem dělat co chtějí. Je stovky brokerů DD a obchoduje se u nich normálně. Já třeba, když jsem u Plus500 začínal, tak jsem jel dva grafy. Jeden v Plusku a druhý v Marketscope (Tradingstation), kde jsem byl navyklý. Možní na T5 grafu se vývoj dokonale přesně neshodoval, ale v trendu a v delších časových úsecích naprosto normálně. Stejně tak se mi neshodují grafy FX systems a Ducas (STP/ECN), takže o čem tu diskutujeme? Já třeba zásadně nepoužívám stopky. Všichni je důrazně doporučují, já na ně peču. Je to slabina, která se diskutuje všude na diskuzích, kde si lidi stěžují na náhlé výkyvy, které jinde na grafech nejsou a které jim pozici zavřely. Tohle jsou diskuse o ničem. Každý dle svého. Dávám sem své tříměsíční obchodování. Nechť každý posoudí úspěšnost a jde si cestou, která mu bude FUNGOVAT. O tom to je :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Badax:

není sporu o tom, že kdo umí obchodovat, může vydělávat i na Plus500. Jenom mi není jasné, proč by to dělal. Poplatky na Plus500 (spread) jsou vysoké a omezení obchodů značné. Kdo vydělává na Plus500 může jinde vydělávat víc. Pro podporu Plus500 nevidím jediný rozumný argument.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:

Já ano - minimální vklad v řádu tisícovky a česká podpora. Pro mnohé to může být alfa a omega. Ono napálit někam 20 tisíc a pak kvůli nervům v kýblu o ně do týdně přijít je pro mnohé docela silné kafe. Takže jdou raději na dva tisíce u Pluska. Proč ne.

Jinak ten spread - Ty máš ověřené, že micro účet jinde má lepší spread než Plus500? Já ne, takže bych se to neodvážil napsat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Badax:

Já mám prostě k Plus500 nedůvěru. Nelíbí se mi volitelný vklad jak ty říkáš v řadech pár tisíců. Vždyť i na EURUSD, kde máš docela malou marži na pozici, potřebuješ na standartní lot 1000 dolarů. To je necelé 2000 czk na 1 malý lot a k tomu je třeba mít ještě rezervu. Z mého pohledu bych do toho nešel a 20000 mi přijde akorát pro začátek. Diskutujeme o tom, že to porovnáváme a aby začínající (např. já) si o tom mohli od zkušenějších udělat jasnější představu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosim o radu neboli vysvetleni.
Jsem zacatecnik na plus 500 a mam jeden dotaz na obchodovani. Ctu z grafu a predpokladam ze ted je ta spravna chvile uzavrit obchod a byt v zisku jenze aktualni kurz je nizsi jako kurz pri otevreni a automaticky jsem v ztrate tudiz misim cekat az kurz vyleze zase nahoru a az potom mohu neco vydelat? Nac mi pak cteni grafu a ruzne strategie kdyz to takhle funguje? A pak taky kdyz chci byt "kratky" tedy nejdriv prodat pak koupit tak absolutne netusim jak to tam udelat. Muzete mi poradit prosim Vas? Moc dekuji za vase odpovedi... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cerki: To je Spread. Provize pro brokera. Při každém otevření pozice jsi v mínusu o spread.

Jinak nevim, jak to je aktualni, ale na Plus500 je varovani z CNB:
www.cnb.cz/cs/verejnost/pro_media/tiskove_zpravy_cnb/2009/091216_plus500_neoprav_podnikani.html

A spread na EURUSD od 2? Jsou zde jine alternativy s plnou ceskou podporou 24/7 a vklady od 50 USD s nizsim spreadem a dalšími výhodami..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

S plus500 začínám jako začátečník. Obchody jsou tak nějak neztrátové a proto jsem se rozhodl zkusit následující postup:

Pokud to dobře chápu, tak lze ten 500Kč bonus , co jsem dostal za potvrzení telefonu po udělání 60 obchodních bodů vybrat.

Takže teoreticky, pokud mi to půjde, tak do 90ti dnů udělám 60 bodů a mohu si zbytek poslat na účet, což může být vcelku reálně částka kolem 1000Kč.

Což znamená, že bez vlastního kapitálu mohu takto obdržet například těch 1000Kč.

Faktem je, že tento postup mi posvětil i support a podle nich je to možné.


OTÁZKOU zůstává: Co z toho má ten brooker (plus500)


Myslíte , že je to možné?

Já to zkusím, protože jedíné, co mohu ztratit je můj čas o večerech.

Gunguy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gunguy Napsal:
-------------------------------------------------------
> S plus500 začínám jako začátečník. Obchody jsou
> tak nějak neztrátové a proto jsem se rozhodl
> zkusit následující postup:
>
> Pokud to dobře chápu, tak lze ten 500Kč bonus , co
> jsem dostal za potvrzení telefonu po udělání 60
> obchodních bodů vybrat.
>
> Takže teoreticky, pokud mi to půjde, tak do 90ti
> dnů udělám 60 bodů a mohu si zbytek poslat na
> účet, což může být vcelku reálně částka kolem
> 1000Kč.
>
> Což znamená, že bez vlastního kapitálu mohu takto
> obdržet například těch 1000Kč.
>
> Faktem je, že tento postup mi posvětil i support a
> podle nich je to možné.
>
>
> OTÁZKOU zůstává: Co z toho má ten brooker
> (plus500)
>
>
> Myslíte , že je to možné?
>
> Já to zkusím, protože jedíné, co mohu ztratit je
> můj čas o večerech.
>
> Gunguy

Ahoj, tak tvůj postup ti můžu posvětit i já :D
Na plus500 jsem narazil přes jejich promo stránku kde to přímo láká na onu pětistovku, takže já se zhruba před rokem rozhodl, že to vyzkouším a jak vidno to funguje.
První měsíc jsem byl prostě jen na tom pětikilu zadáčo za registraci a povedlo se mi to vyzvednout na 2000 Kč, které jsem poté vybral, ale předtím jsem musel splnit jakýsi minimální počet obchodů nebo tak něco, myslím že to vycházelo asi na 20x zobchodovat EURO DOLAR, ještě mi volali a chtěli poslat doklad totožnosti, pak to ale posvětili a poslali mi to..

Taky jsem o tom přemýšlel, "jak to dělají", a přišlo mi, že ten minimální objem obchodů, který chtějí zobchodovat před tím, než ti to pětikilčo vyplatí vygeneruje vlastně na spreadu mnohem víc, než je to pětikilo :D už nevím, kolik to vycházelo, ale nějakej ten tisíc to byl.. Takže oni pak nemají důvod ti to nedat, ty jsi jim totiž vydělal už tak dost na spreadu.. no a pokud jsi právě "přežil" a z toho pětikila vydělal něco a zobchodoval i to minimum, tj jim jsi vydělal i sobě, znamená to jediné - že jsi docela úspěšný :)

Tím jsem se nechal uchlácholit i já a po cca dalších 2 měsících jsem tam poslal prvních 10 000 Kč vlastního a normálně tam obchoduji. Výběr jsem dělal už 3x takže za mě Plus500 je v pohodě, i když se hodně lidem nelíbí.
Mě se na něm naopak líbí, jak je děsně jednoduché :))

A ty řeči od ČNB jsou už liché.. po tom jsem tenkrát taky pátral, a v roce 2009 byli registrováni v Belize, takže nic moc.. ale teď jsou registrováni v lodnýně a dohlíženi britskou FSA, což je něco jak naše ČNB, akorát že v zem, kde kapitálový trh znamená kapitálový trh a ne jak v tomhle českém bahňáku :D takže za mě dohled od FAS lepší než od ČNB možná.

Tak snad ti můj postřeh v něčem pomohl, toho pětikilča bych se vůbec nebál :) rozdrť to a když budeš mít štěstí, a proobchoduješ to minimum a zbyde ti, tak to můžeš vybrat
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

obchoduji na Plus500 chvíli a zatím to jde celkem dobře. Peníze jsem zatím ale nevybíral, tak nevím. Chtěl bych se ale zeptat, jestli existuje nějaká jiná platforma kde jsou ,, vzrůsty a poklesy´´ dne. Snažím se vydělávat na největších vzrůstech dne a chtěl bych to zkusit i někde jinde když tu každý tvrdí že poplatky u Plus500 jsou nevýhodné. U XTB jsem nic takového nenašel.
Díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Chaplain: Díky. Já zatim studuju VŠ, takže traiding zatím zkouším jako Backtest a chci právě teď někdy už vyzkoušet Demo účty, no a když je u Plus500 u Live účtu zdarma 500 tak proč to nezkusit, svoje prachy tam dávat nebudu, jen chci vyzkoušet víc možností, to se vždycky hodí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také jsem si prošel plus500 kolečkem, ale to je skutečně jen začátek cesty. Čím dříve se od této platformy oprostíte, tím lépe .Poplatky, které se tam platí jsou nesmyslné. Stejně tak i spread, který je obrovský. Spíše bych doporučil stáhnout si ninjatrader a jako data používat external data feed a market replay. To je zadarmo a s možností demo obchodování.

Přemek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...