Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Zdravím lidi, chtěl jsem konečně sám sebe otestovat v live tradingu a tak si říkám že ty dva tisíce zkusím investovat (pro začátek) a uvidíme jestli jsem už emocionálně připravený dodržovat vlastní obchodní plán. Bohužel mám problémy s vkladem peněz přes kartu. Má někdo zkušenosti s chybovými hašeními ? Dal jsem i ověřit telefon a čekání na sms bylo zbytečné,žádná nedorazila. A při zadávání všech údajů jako jméno adresa karta mi to po potvrzení hodí hlášku "Váš vklad nebyl přijat. Doporučení: Někdy muže pomoci zkusit to s menší částkou. Co s tím ? Vím že plus 500 jako broker nic moc ale je tu možnost tohoto minimálního vkladu a tak bych to chtěl testnout. Napadlo mě třeba jestli nemusím do banky kvůli kartě aby mi tam povolili tento druh platby kartou. Děkuji za rady M. Vorel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

u mne chodi vklady pres kartu zcela spolehlive, je mozne, ze nemate u karty v bance nastaveno : Povolit internetove transakce. ja to delam tak, ze si vzdy pred transakci takove nastaveni sam povolim a po transakci zase "zakazu" (to kvuli bezpecnosti). Ale muze to byt ruzne u kazde banky. Ja mam Raiffeisen.

Hodne uspechu

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím lidi, tak dnes překvapení. Po úspěšném vkladu peněz a obchodování cca 14 dní a malým profitem jsem dnes otevřel platformu a chtěl jsem obchodovat, ale dalo se obchodovat jen množství které je 10 větší než bylo včera. Má s tím někdo zkušenost ? Vrátí se to do původních kolejí :S Přeci jen dávat zálohu na marži 350 a 3500,- je docela rozdíl při nákupu ropy například .... Díky za odpovědi ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, cestne receno - musel jsem si to precist asi 10 x za sebou, abych zhruba pochopil oc vam jde, Mirovorliku : tento broker obcas dela to, ze dela update svojich instrumentu, ktere prodava. vetsinou to probiha pres vikend, takze doporucuji dost dobre sledovat "zalozku" - Podrobne udaje. Co je hlavni, ze se tam muze zmenit tzv leverage (paka). Konkretne u ropy jsem treba pred 3 lety zacinal s pakou 1:12 a ted je to 1:154 . Jo, je to tvrde, ale je to tak. Takze bacha ! Tim si vysvetluji Vasi poznamku, ze bylo neco mensi nez je dnes. Hodne uspechu !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Czechdaytrader

Ahoj jsem na tom finančně jako všichni začínající a jako většina znás má děti hypotéku a kopu účtů , tak se snažím sehnat jak se říka za málo peněz hodně muziky , koukal sem jde teť hodně reklama na Topopton nebo EZ broker mohl bys mi říci svůj názor a pokud ještě tedy doporučit konkrétního brokera kterého třeba děláš ty a máš sním zkušenosti , díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To wikyng:
Celkem podstatně záleží na tom, co chcete obchodovat. Na reklamy bych nedal, spíše na doporučení. Osobně jsem si našel brokera a platformu na základě "šťourání" na webu a čtením recenzí a vyzkoušel několik demíček.

Vybral jsem si OptionsXpress. Je tedy zaměřen především na opce a obchodní systém provozuje přímo CBOE, ale lze přes jejich platformu pohodlně obchodovat i akcie, futures atd. Poplatky jsou 1,25 USD za opční kontrakt, u akcií 9,90 USD za obchod, nehledě na množství. Vychytávkou je spousta utilit v systému, přehlednost, rychlost, plovoucí limity apod.

To je můj názor a doporučení. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dagobert

Dobrý den tak jsem na to koukal a ouha mluví v angličtině a já Husákovo dítě sem se učil jen Rusky a to už taky neumím a česky na mě asi mluvit nebudou , leda jestli by ste mne zasvětil trochu do tohoto obchodu jak fungují grafy a jak si mám stáhnout demo pokud teda ho mají díky moc za ochotu a pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To wikyng:

Zdravím, chápu, také jsem stihl ještě 3 roky povinné ruštiny. :-) Angličtina je při tradingu (zejména v USA) důležitá, věřím, že si jí časem osvojíte také. Je pravda, že OX je skutečně skvělý, sofistikovaný obchodní systém, ale co vím, čistě v AJ. DEMO účet, resp. u nich tomu říkají VIRTUAL, mají. Výhodou je, že Vám poběží stále. Ne třeba jen na 14, 30 atd. dní.

U OX je výhoda, že si na úvodní obrazovce v pravém horním rohu kliknete na "Open an Account", vyplníte pár kolonek a po projití celé procedury máte pak automaticky přístup nejen do celého systému, k edukačním stránkám, ale i na svůj VIRTUALní účet. Tam (opět výhoda oproti mnoha DEMO-účtům, které jsem poznal) si můžete nastavit, s jakou částkou chcete vlastně začít hospodařit. Implicitně je nastaveno 25000 USD.

Zkuste si tedy založit účet, doporučuji uvádět pravdivé informace. Pokud Vám bude totiž systém vyhovovat, účet pak zaktivujete tím, že pošlete poštou do OX kopii pasu, OP a nějakého účtu s Vaší adresou. Pak bude fungovat nejen VIRTUAL, ale i ostrý účet. Počáteční stav bude pochopitelně 0 USD. Lehce ale naleznete převodní instrukce a můžete si poslat na účet peněz dle libosti/možností a začít vydělávat reálné dolary. :-)

Zkuste se registrací/otevřením účtu i třeba s pomocí slovníku prokousat. Pokud se někde zadrhnete, jsem k dispozici.

Přeji hodně úspěšných obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...