Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak abyste neřekli, že se jen chlubím, tak mně konečně potkala noční můra v podobě margin call..
Krásnej propad EUR/JPY (bohužel teď nepovím datum a čas) a špatná identifikace otočení trhu, které přišlo až po margin call, mimochodem úplně přesně na pips... nejsem si jist jestli to byla náhoda :( ale používám MT pro základní technickou analízu a Plus500 jen pro konkrétní vstupy/výstupy a charakteristiky jsou zcela totožné, jen Plus je kousek časově posunut, takže vykresluje trochu jine open close min max...
Takže si jedu zase chvili na demu a popravdě je to krutej diametrální rozdíl obchodovat s účtem 5000CZK nebo o jednu nulu více.. Každopádně na demu jsem měl 170000,- a je z toho 200000,- při obchodech max 4 loty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také jsem začal zkoušet Demo s P500 a tak jsem po přečtení celé diskuze začal o nich shánět informace. Sídlí na Kypru, adresa neznámá, jsou registrováni v Belize ( pobřežní státeček v Karibiku, sousedí s Hondurasem, Mexikem a Venezuelou. Patří podobně jako Seychely atp. mezi " daňové ráje ", k registraci jim stačí platit 100 USD ročně paušál, to je síla ). Smlouva se řídí zákony Belize ( kterých je asi pomálu ), takže na nějaká práva lze zapomenout, prostě platí smlouva a jinak si mohou dělat, co chtějí. Doporučuji smlouvu přečíst ( je jen v angličtině, lze ji přeložit přes Google překladač, sice překlad je poznamenán rozdíly mezi slovosledem češtiny a angliny, ale lze mu porozumět ). Platforma je jednoduchá, začátečníkovi stačí, ale doporučuji stáhnout si Meta Trader 4 a na demu si zkoušet nástroje, na P500 toho moc nepoznáte.

Jak platí, nevím, já osobně na live nejdu, alespoň zatím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
V obchodovani co sa skusenosti tyka som uplny zaciatocnik a niekde som cital ze za spotredkovanie kupy alebo predaja sa plati brokerovy ciastka vacsinou 5-15 eur/usd teraz mam otvoreny demo ucet v programe Plus500 a tam sa to strhava z rozdielu ceny medzi bit/ask a pri niektorych komoditach to je to bezne okolo 100 eur casto aj viac na 5000 margin ako to funguje v reale alebo v u inych spolocnosti
Dakujem za odpoved som na to fakt zvedavy s pozdravem filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko :) mám dotaz pro ty kteří stále obchodují na platformě p500. Doufám že odpovědí dříve než za rok :) Zajímá mě převážně to zda jsou spolehlivý v tom, když jim pošlete peníze na účet tak o ně nepříjdete, zda vyplacejí kolik chcete,jaké jsou provize a poplatky.A jestli to stačí pro studenta který chce mít bohatý studenstký život a může investovat kolem 10 000kč,- plus nabraní zkušeností. Nechci přijít zbytečně o peníze proto se ptám aby někdo poradil o realném obchodováním a jak je platforma p500 seriozní a do začatků postačující. Díky všem komentářům jsem si nemohl udělat konkretní názor takže se zatím zdržuju investice a proto bych rád nějáký komentář o delším obchodování předem děkuji :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mno ohledne duveryhodnosti, bylo to tu probirano jiz nekolikrat. Moc duvery bych do nich nevkladal, nicmene me prvni vyplatu poslali bez problemu (min vyber 3000-4000kc), bohuzel jsem se nedostal k dalsi, jelikoz jsem ten ucet znuloval, kazdopadne nevim jestli bych jim sveril 10ku, zacinal sem s 5000,- abych si to mohl kdykoli nechat poslat zpatky.. Poplatky jsou formou rozdilu ask/bid jak uz tu bylo uvedeno, kazdopadne ten rozdil je nekdy tak velky, ze cini nektere komodity (zlato...) a meny ktere nejsou na paru s USD (EurGbp,GbpJpy...) naprosto neobchodovatelne.. Na Eurodolaru jsou jen 2 pipy a na cable myslim 5,ale to uz si umis spocitat urcite sam :)
Tak happy trading!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

for pss:


Jde mi především o to si díky této platformě vidělat nějákou tu korunu navíc.Pokud mi ovšem bude obchodní systém vydělavat.Je to spíše otázka do blízké budoucnosti.A bylo by to jen pro začátek.Později bych chtěl mít velkého brokera ale tedka mi jde předevšim o malé častky jako přivýdělek a zároveň zaučení.Každopádně děkuji za odpověď a hodně stěstí. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Diametroz,
osobně nemám s +500 zkušenosti a i jsem si jistý, že ji nikdy nehodlám udělat, důvodem je hlavně fakt, že je na výběr daleko více možností, které jsou ozkoušené a řádově více důvěryhodné.
Pokud nechceš přijít o peníze jen díky brokerovi, myslím, že schopnosti začátečníka jsou víc než velkým rizikem vymazání účtu, tak proč si ho zvyšovat ... zkus se spíš podívat do vlákna o forexu a tam si vybrat brokera a začít s fx a mikro/minloty

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majkl.
Nevim, ale ja mam takovy to pocit, ze probiha 'degenerace' spolecnosti, nebot techto prispevku eviduji stale vice a vice.
Nic proti vam, ale staci 2 minuty hledani a naleznete pozadovane informace.
Nebo si myslite, ze vas nekdo bude vodit za rucicku.
Psalo se to tu jiz 1000x trading je INDIVIDUALNI ZALEZITOST a kazdemu sedi neco jineho.
MfG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Diametroz:
V předchozím příspěvku jsem doporučil přečíst pečlivě uživatelskou smlouvu, je dlouhá a jen v angličtině, pokud neznáte anglicky, použijte start.stránku Mozilly, vybrat "další" , Překladač, zadat plus 500 uživatelská smlouva a klik na " vyhledat a přeložit", Pro délku smlouvy se musí kliknout na přeložit ještě asi 2x, vždycky když překlad dojede k původnímu textu. Pak se rozhodněte - já tam našel mezi spoustou podrobností různé majetkové odkazy, jsou téměř u konce smlouvy a to mi stačilo, na víc jak demo nejdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechapu uprime nikoho,kdo si vubec muze otevrit "real trading account" u podobne spolecnosti.
Vyndejte si lidi hlavy ze z***u a otevrte konecne oci. Staci par kliknuti po internetu a dozvite se o kazdem brokerovi dostatecne mnozstvi informaci, ktere Vam mohou zachranit Vas tezce usporeny kapital !!!!!!!
Pokud se seriozne hodlate tradingu venovat, neni nic jednodussiho, nez zalozit ucet s overenymi brokery.
Pokud jiz musite obchodovat bullshit jako je CFD a Forex. Delejte tak pokud mozno pres Brokery nabizejici Direct acces platformy a kdyz uz ani to Vas nedokope, tak si ho otevrte s Brokerem (pokud se tomu tak vubec da rikat), ktery ma kvalitni sluzby a je overeny stovkami spokojenych zakazniku !!!!!!!!!!!!
Usetrete si seriozni $$$$$, otevrte si klasicke akciove trading konto. Diversifikujte ho Futures i Forexem ,kdyz musite....a vsechnu vinu za ztraty hazejte jen na sebe.
Ale pokud neprestanete obchodovat pres takovy sileny spolecnosti jako je PLUS 500, XTB...a dalsi nejmenovany NEBROKERI, nezbyva Vam nic jineho, nez se klepat, kdy se Vam zpomali exekuce, kdy je obchod veden proti Vam, a nedej boze, ze Vas profit budete chtit zpet
:D....... (td)

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...