Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Platforma Plus500


rnovotn4

Doporučené příspěvky

Posílám další novinky z plus500.. Již více než měsíc jsem se na svůj účet na p500 nepřihlásil a jednoho krásného dne mi přišla sms a e-mail s informací, že mi plus500 dává bonus 2000kč a při splnění podmínek si je budu moci vybrat, tj. do 14dnů udělat 150 obchodních bodů (skoro 2 loty eusd děně, margin cca 10000kc).. Mají k dispozici zajímavé prostředky, jak vás donutit tam poslat nějaký prachy :D Docela zajímavé, ale vzhledem k tomu že jim asi nechci už nic posílat a můj obchodní účet je skoro na nule, tak je tato nabídka bezpředmětná ;) BTW: přesně o 2000kč jsem svými obchody přišel.. Třeba se časem vytasej z něčím lepším, zatim slabý :D

Díky všem "zkušeným" traderům za kvalitní přízpěvky, doufám že na celém fóru ubyde plno zbytečných dotazů :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 500
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

precital som si uz vela prispevkov co sa tyka platformy Plus500 a taktiez tam robim na demo mode a povedal by som ze aj cez to vsetko je to stale dost vhodne pre novacikov :D

sice je tam dost zaujimava ta zmluva ,ale urcite tam nikto zacinajuci neplanuje dat viac ako 6-7 tisic ( 200€ + )
a ked si dokazete stale priebezne vyberat dosiahnute zisky a neako inteligentne to vymysliet a rozumne investovat , nieje problem ,pokial dobre viem ,este nikto sa tu nestazoval ,zeby mu neuznalo vklad alebo neposlalo peniaze nazad ,az sa take nieco vyskytne ,tak potom budu platit predchadzajuce vystrahy ... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nagato:
No, když chceš, tak s nimi obchoduj, nikdo to přece nezakazuje. Ostatně, rizika jsou stejná, nebo podobná u všech brokerů, tady spíš jde o ty negatívní reference na diskuzi - ty pochází hlavně z toho, že je nikdo nereguluje, pokud to s nimi jde, dobrý, ale jakmile by došlo ke konfliktu, tak si na ně můžeš stěžovat jen u nich a jak to asi může dopadnout, si jistě domyslíš a hádat se s nimi přes Belize je nanejvýš dobrý fór. Ono o nich víme jen co sami o sobě napíší a pak, co se píše tady v diskuzi,no a tak přece sám sebe žádný broker nebude pomlouvat, ale vychvalovat až do nebe. Trochu bych doporučil - zkus nějak zjistit, jestli v případě pádu celého účtu ti uzavřou všechny pozice, abys nespadl do velké ztráty, nebo jestli ti je nechaj spadnout do šílených ztrát a pak je začnou vymáhat - já to netvrdím, ale když prohráváš, broker neztrácí, ale na tobě vydělává, tak proč by tě měl šetřit, když nemůže prodělat, protože tvou ztrátovou pozici nemusí zajišťovat, zajišťovat musí pozice ziskové, ty pro něho mohou být ztrátové a to přes jakkoli velký spread. A žádný broker přece neprovozuje svou činnost, aby z nás nadělal milionáře, ale aby vydělal především on, jinak by to pro něj nemělo smysl. No a v případě průšvihu pak nemáš žádnou šanci uspět, to je to hlavní negativum celé diskuze na tomto vlákně.
Jen na doplnění k tomu, že nemusí zajišťovat ztrátovou pozici, protože předpokládám, že otevírané pozice nejdou přes banku, ale zůstávají u něho = tvoje ztráta je jeho zisk, pokud by to poslal do banky, to by nešlo, protože by pak prohru přes margin musel uhradit bance sám ze svého a já si tedy ani náhodou nemyslím, že by takovou blbost udělal, proč ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Jen69:
jj mas pravdu , pointa je ta ,ze broker z toho ma zisk furt ,a ako je v zmluve , straty si moze vymahat ...
a moj nazor je ,ze keby som sa chystal uplne vazne investovat vo velkom a minat na to velke prachy a vysoky vstupny kapital ,tak od plus500 idem dalej ,ale :
- pre cloveka v mojej situacii ( popri VS pracujem ako brigadnik ,mesacne zarobim okolo 200€ , nemam ziadne financne zavezky a plus500 je sice pravda ,ze keby ti tie peniaze neposlali alebo nieco ,tak proste s tym tazko nieco spravis ,ale myslim ,ze to je rovnako mozne aj u inych brokerskych spolocnostiach a to ,ze sa mi tu niekto bude ohanat ,ze maju povolenia a bla bla nikomu istotu neda ,ze v pripade problemov sa dovola spravodlivosti ( o plus500 tu este NIKTO nenapisal ,zeby mal problemy s peniazmi alebo nebodaj neake opletacky )
a myslim ,ze ked sa niekto rozhodne ,ze to skusi tak s 200 eurami s tym ,ze obchodovat bude s hodnotami okolo 75-90€ , plus si nastavi stop loss
Link to comment
Sdílet pomocí služby



Jen69:
ale aby som ti odpovedal na otazku ,tak si myslim ,ze rozumny clovek na takej platforme obchoduje intra a s uctom okolo 200 eur , a to nieje suma pre ktoru by niekto z brokerov robil protipravne veci ,zisky/straty sa pohybuju okolo 15-25€ a ked k tomu pridame stop loss ,tak mi z toho vychadza ,ze je to v pohode aj cez to riziko :D
Link to comment
Sdílet pomocí služby

nagato:
Chápu tvoji situaci já sám taky nejsem boháč, ale raději bych si chtěl naspořit víc a zkusit to u Ducascopy ve Švýcarsku, mají tam již maloobchod ale min. vklad je 5.000,- USD, takže to chvíli potrvá. Je to ECN a tam to jede přes banku, což je dobrá záruka a navíc přísná regulace, takže je to bez obav. Jinak s malým kapitálem se moc vydělat nedá, stop loss je sice výborný nástroj na ochranu kapitálu, ale když jej položíš moc blízko ( držet ztrátu na obchod ve výši 2% vkladu ), tak se dostáváš k nízké stopce kterou ti trh hravě vyhodí malým výkyvem a máš po pozici se ztrátou, sice malou ale moc častou, takže vklad ti jede dolů pěkně rychle. Prostě u takového obchodu musíš držet přímo tvrdou kázeň, jinak ( a většinou se to stává ) za chvíli musíš buď přivkládat, nebo skončit. Vyzkoušej si to na demu, uvidíš. Takže s tak malým vkladem si broker nemusí dělat starosti, většinou mu to spadne do klína samo, tak proč by dělal podrazy. No, zkus to jak chceš, jsou to tvoje peníze, já ti jen můžu držet palce. Jestli to zkusíš napiš, jak to dopadlo, přeji úspěch!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Do minusus se s plus 500 nejde dostat maji nastaveny limit a kdyz nemas dost penez zavrou ti pozici, kazdy kdo tam obchoduje je mu jasne ze vsechny penize muze stratit a ze je uz neziska nikdy, presto vse, jeste nikdy jsem neslysel o nikom komu by nevyplatitli nebo kdo by mel s nimi jakekoli problemy zatim. Vas hlavni argument je ,ze mikroloty a demo je stejne ,ale neni pro nas obycejne studenty je to super prilezitost vyskouset si real obchodovani s realnymi emocemi, protoze pro nas neco ty penize znamenaji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja som obchodoval cez plus500 aj live chvilocku, väčšinu strát som mal kvoli svojej vtedajšej neskusenosti. ale nebudem u nich obchodovat, prilis negativneho som o nich cital a tá platforma sa mi tiez nepaci. Navyše z mojeho celkového pohladu z obrovského počtu názorov a z vlastnej skusenosti v porovnani s inymi brokermi, môžem napísať, že plus500 je pre začiatočníkov, kt. nevedia takmer vôbec nič, aby sa vedeli od niečoho odraziť /skrátka niekde sa začať musí/, ale pre dlhodobé zarábanie NEDOPORUČUJEM.
Ako sme sa už aj v iných vláknach bavili napr. s Jenom69 pre "bežných" retailových obchodníkov, kt. hľadajú skutočne kvalitných, dôverihodných brokerov. Kde nie je požadovaná až taká vysoká vstupná suma (vstupný depozit), tak aspon u mna je top DUKASCOPY.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravým,

vzhledem k tomu, že jsem začátečník, a plus500 vyuzivám v tuto chvíli především k trenování v demo režimu, mám pár poznatků ke zdejším argumentům. Klidně mě opravte když se budu mýlit. První k počtu kontraktů jak zde někdo zmiňoval. to číslo které se v plus500 naklikává rozhodně není počet kontraktů, ale například u ropy je to počet barelů v hodnotě např 100 000 za nějaký potřebný minimální zůstatek kvůli ztrátě plus záloha. to normálně funguje. taky jsem se nad tím pozastavoval. Když budu mít brokera tak je to samozřejmě na kontrakty, ale kdo poctivě studuje by podle mě měl vědět, že 1 kontrakt (napr. ropy ) = "balík" ropy v hodnotě např. 100 000 dolaru který mame propůjčený k obchodovaní za nějakou mizivou zalohu (margin) co vyděláme je naše balík vratíme a zisk je náš. Alespoň toto je tedy podle mne princip obchodování komodit forexů apod. Proto v plus500 nezadáváme počet kontraktů, ale vybíráme si jak velký má být ten objem komodity nám propůjčený. A co se týká poznámky o začátcích v mínusu, já tedy zkoušim obchodovat graf podlo toho na kterém se objevý uskupení, které se mi hodí a většinou jsem venku ze ztráty hned při prvním větším Ticku mým směrem. Takže komu připadají ztráty velké (také jsem řešil) tak bych asi doporučil zlepšit výběr grafů a hlavně si správně nastavit měřítko grafu aby bylo vidět kde je reálný pohyb na pokrytí tohoto poplatku. Měřítka tech grafů jsou v plus 500 také podle mne taková pofidérní. Ještě bych dodal, že nevím jak vám ale mě se teda při otevírání nějaké pozice ukáže linka na které ceně se nachází reálná vstupní pozice. Takže není těžké si odvodit kolik nám to musí sypat. Každopáně se to určitě nevyplatí při špatném plánování.. to je jasné. Ale klidně tento můj názor opravte, jsem přeci jen začátečník. A rád se přiučím. Jinak z toho co jsem postřehl tady na fóru jestli někdo potřebuje vědet k čemu je plus500 dobré, tak myslím že je to super věc do začátku. Hlavně je ocenitelný demo režim za virtual cash a je to dobré pro plynulý přechod na reál cash za nějaké drobné aby si psychyka zvykla na to že jse o peníze. Jinak podle mne pro bussines se naprosto nehodí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím investorov, budúcich aj súčasných.

Pripájam môj postreh k „PLUS 500“ vytvorila som si registráciu s doporučením svojho kamaráda, som registrovaná 2 dni aj na live a dnešný deň je aj posledným.
Proti
• Vysoké spready, ktoré sú naozaj zábavné
• Obchodovala som EU/USD, CUKOR, NATGAS
• Veľmi jednoduchá aplikácia ba priam primitívna, tým nechcem nikoho uraziť, ale podobnú si viem predstaviť pri stávkach na kone, alebo na športové zápasy, rozhodne vo mne nebudí dojem, že by som mohla sa niečomu seriózne naučiť, skôr ma zvádza k hazardu. Zvlášť možnosť „dopĺňania financií“ kreditnou kartou.
• Kreditka-myslím, že to nieje dobíjanie mobilného telefónu, ani tipovanie nejakej hry
• Indikátor – bez komentára
• Graf miniatúrny
• Žiadný telefonický kontakt, ani fyzická adresa-nepríjemné bez možnosti, jedine kričať do prázdna
• Už ste videli výpis z banky, koľko Vás stálá zahraničná platba na účet, a prijatá platba?Prípadne cena prijatej sms?
Záver, pri striedani + a – som skončíla s 15,-€ z jejich bonusu a odinstalovala som aplikáciu, žiadne peniaze som neprevádzala, obchovala som iba s bonusom.

Podľa môjho názoru, je neserióznosť práve v tých ponúkaných peniazoch. Ja osobne, som našetrila ½ sumy potrebnú pre register do saxo bank. Súhlasím s mnohými, že časť peňazí treba dlho šetriť a vedľajší príjem by naozaj potešil už teraz, nie za 20 rokov. Vyriešila som to tak ja osobne, že som si urobila 2 štátnice z jazyka a po svojej pracovnej dobe prekladám materiály. Je to slušný vedľajší príjem. Takže “ +500“ pre mňa po vyskúšaní nepraktické.
Momentálne, za ½ našetrených peňazí zvažujem nákup akcií, pretože sa mi zdajú lepšie zhodnotiťelné ako podielový fond v TB. A popritom čítam Gladiš-Naučte se investovat.

Všetkým veľa úspechov, každý máme právo na svoje sny, a je iba na nás zvoliť si cestu. Naše chyby sú len naše.

*když nemám co delat, pracuji* K.Čapek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...