Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data od Sierra Chart


Maxim Colloseus

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem ,využil jsem možnost přestupu z 1 na 2 Package ,za účelem stáhnutí intradenních historických dat. Jenže toto stahování se mi nedaří a prosím vás o pomoc. Bezproblémů se mi daří stáhnout jakákoliv data ,ale pouze ve formátu daily ,nemůžu nastavit 5min ,3 min ,volume grafy RB Grafy ,prostě to nejde změnit. Potom se mi povedlo stáhnout i 1 minutová data ,ale tam není jediná svíčka to je graf úplně prázdný ,nevím si rady ,protože denní graf je mi pro intradenní obchodování úplně k ničemu. Zkusím screenshoty ukázat jak jsem postupoval a prosím ,když někdo budete vědět co dělám špatně ,tak mi prosím poradte.

10691

10692

10693

10694

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Infinite Díky za snahu pomoci Zkusil jsem v servise zatrhnout SC Historical Data. Zkusil jsem i kontrakt RJM9 Ale mám stále ten samý problém: 1 minutový graf je úplně prázdný viz. screenshoty výše A Denní graf ,který se mi jediný daří stáhnout se nedá změnit viz nový screenshot. Obávám se ,že v tom bude něco složitého a že stejně budu muset za data někde ještě jednou zaplatit nebo je od někoho vyžebrat :( Tak díky za snahu a přeji hodně úspěchů. Tomáš

10722

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aleši
Díky za radu ,vím že o tom vyšel i článek ,ale je to pro mě nestravitelné.
To že neumím stáhnout data ze Sierry ,svědčí o mé počítačové a programovací gramotnosti :)
Tohle předělání (konvertování) je pro mě Španělská ves.
PS: Program Sierra Chart je velmi intuitivní ,na všechno jsem přišel témeř okamžitě a skoro sám ,ale tohle stahování historie mi moc intuitivní nepříjde ,nedaří se mi na to přijít :(
No někde ty data sehnat musím ,třeba i pěkně draho ,protože bez nich je veškeré mé úsilí zbytečné a nemůžu pokračovat dále :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná jsem našel trošku netypické řešení. Zkusil jsem zadat místo RJ zkratku TF i přesto ,že Sierra uvádí Russel jako RJ a já na žádného brokera napojen nejsem. Nějaký graf mi tam naskočil ,ale chtěl bych ověřit jestli je to opravdu Miny russel 2000. Prosím kohokoliv kdo obchoduje E miny russel 2000 jestli by mi nemohl napsat jakého High dosáhl dne 18.6. a 30.4. 2009 A jakého Low dosáhl 27.5. a 27.4. 2009. Díky a přeji hodně zdaru

10741

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Infinite
Děkuji mnohokrát ,všechny údaje souhlasí ,akorát 18.6. mám High 512,0 ,ale to je způsobeno tím ,že jsi přeroloval a všechno ostatní sedí na Tick přesně ,takže můžu backtestovat až se ze mě bude kouřit ,když budeš cokoliv potřebovat ,tak můžu stáhnout jakákoliv data ,ale to ty asi také :)
Díky a mnoho zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fogos

Zdravím,

Ze sierra chart lze natáhnout intradenní data jen 6 měsíců nazpět.Tohle je napsáno přímo na stránkách sierry

10+ years of Historical Daily Data and 6 months of Historical Intraday 1 minute data for Sierra Chart is included with certain Sierra Chart service packages

Data se samozřejmě dají sehnat i za celý rok 08,09 ale už z jiných zdrojů...

Momentálně by vám měli jít tyto kontraktní měsíce na NASDAQ

NQM9,NQU9,NQZ9

Přeji hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Infinite
Ten problém jsem stále nevyřešil ,ale našel nějakou obkliku nebo nevím ,prostě to spočívá v tom ,že jsem nezadal RJ ,ale TF ,vůbec nevím čím to je ,protože zkratku TF by podle mých informací Sierra vůbec znát neměla ,tu používá Interactive brokers (I jiní brokeři) ,ale u nich účet nemám ,tak nevím kde jsem to v té Sieře vyhrabal.
Ostatní symboly (YM , NQ) jsem předtím nezkoušel ,takže nemohu 100% říct zdali jsem něco udělal jinak ,nebo šlo pouze o záměnu RJ za TF ,ale s kodem RJ mám stále ten samý problém.
Kontraktní měsíc H tam mám také a funguje bez problémů.

To Fogos
Sierra uvádí že nabízí několik let daily graf a půl roku v Tickových datech ,ale já v tickových datech mám nyní více ,než půl roku ,takže máte pravdu ,což je moooc dobře :)
Přeji hodně úspěchů

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Infinite ,také jsem z toho divoký ,ale hlavně že to fakčí.
Ted o mě asi nebude chvilku slyšet ,protože budu backtestovat jak dábel ,chtěl jsem jet Russela ,ale ta likvidita je otřesná ,už to není ono. Zkusím přejít na NQ bude to pro mě na začátek lepší ,akorát mám obavy z poměru Potenciální zisk : Komise ,který se na NQ zhoršuje ,přitom na něm může ze začátku hodně záležet ,protože počítám ,že se budu pohybovat kolem nuly ,nebo lehounce v plusu (až pojedu Live) a to mě můžou lehčeji komise stáhnout do mínusu nebo sebrat zisk ,než na Russelu. Ale má to i svá pozitiva (menší drawdawn ,menší risk ,menší pád v případě neúspěchu atd.)
Přeji hodně úspěchů Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...