Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rado Napsal:
-------------------------------------------------------
> Také jsem zažil zklamání,northfinnance jedou také
> starší verzi metatraderu.Psal jsem jim, kdy
> přejdou na MT4 a řekli mi že ho testují,ale
> nepřijde jim zatím tak stabilní jako předchozí
> verze.
> Rado

Tvůj přízpěvek mě potěšil... Já totiž budu rozhodně hledat brokera který na MT4 nebude přecházet. MT4 je z mého hlediska horší než MT3 - nemá API

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bohusch

Ahoj,
také o forex.com uvažuji. Testuji jejich SW a jsem ve fázi překladu smlouvy a podkladů pro založení účtu. Jako jedni z mála mají formulář W-8... pro daňový úřad v USA. Ještě zvažuji o CMS, ale nemohu si zvyknout na jejich SW. SW Forex.com je nic moc, ale je strašně jednoduchý. DEMO úřet jedu cca měsíc. Také bych uvítal praktické zkuenosti s real účtem, zejména převod zisku zpět.
Bye
Bambini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Flakac
> V programování se moc nevyznám a ptám se asi
> hloupě, ale k čemu ti je pro běžné obchodování API
> ?
> SID
>
API je dobré k tomu že ti umožňuje napsat si svůj systém na obchodování v jiném prostředí než co ti dodá tvůj broker. (Například pokud píšeš v Delfách, nebo pokud programueš v céčku, tak ti cokoliv co poskytuje broker bude připadat silně nedostatečné) Já napřríklad píšu svůj systém v Matlabu a MetaTrader mi naprosto nestačí.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

xTrip Napsal:
-------------------------------------------------------
> MT má celkem dobrý ineterní programovací jazyk s
> možností importovat .dll knihovny. To by mohlo
> stačit snad na všechno, ne?
MT4 má sice možná snad dobrý interní programovací jazyk, ale mě to jejich řešení naprosto nevyhovuje. To co dělám v Matlabu v tom jejich MT4 skrátka nenapíšu.... Navíc zatím moc nechápu co MT4 s importovanými DLL knihovnami přesně umožnují. Nicméně na všech diskusích jsou jedinými zastánci tohoto řešení pánové od MetaQuotes - strůjci metatraderu. Pro uživatele je to krok zpátky. Každý na to nadává. Já si taky nedovedu představit jak budu svou poměrně rozsáhlou aplikaci kde chci využívat API předělávat na MT4. Doufám že ne všichni brokeři na tu "MT4 inovaci" přejdou..
Apropo.. je zvláštní, že zatímco jiný brokeři svůj produkt o API rozšiřují, pánové od MetaQuotes jdou opačným směrem a API ruší...




Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID

Zdravíme Vás.

Děkuji za poslání dokumentace k založení účtu. Zakládáme ostrý účet. Jsme společnost s r.o. (Jinak dobrý kolektiv.)
I když chci založit účet typu corporate account v masce není nikde přímy dotaz na jméno společnosti. Jen First name, last name apod. - je to správně ? Jaké doklady jako společnost máme poslat a přesně na kterou adresu ? Zástupce CMSFOREX se zatím neozývá. Spěchá.

Děkuji za odpověď.

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> K API pro VT Trading:
> You can find the latest release version for
> download, available API help documentation,
> release notes, and available methods of support at
> the following URL:
> vtsystems.com/en/downloads
> Pavel
Díky. Stáhnul jsem si visualtrading i to API.. Apropo, co je lepší.. VT nebo MT?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

flakac Napsal:
-------------------------------------------------------
> Apropo.. je zvláštní, že zatímco jiný brokeři svůj
> produkt o API rozšiřují, pánové od MetaQuotes jdou
> opačným směrem a API ruší...
>

Něco jako API v MT 4.0 zřejmě existuje
www.metaquotes.net/metatraderapi/
Propsím tě, jaký je rozdíl oproti API MT 3?


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...