Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart + Bracket-Trader DLL Replay od verze SC 509 už nefunguje


blecha

Doporučené příspěvky

Asi je to jen už upozornění, ale ti kdo používají BT + SC Replay pro papertrading apod., tak od verze SC 509 už toto nefunguje, verze 507 je poslední kde propojení přes btlink1.dll funguje. Kontaktoval jsem SC support - thread je tam k dohledání + Larryho Sy, slíbil, že na to jukne (přece jen patřím mezi ty co mu zaplatili), ale že SC už nepoužívá, je to už 3 týdny a zatím se nic nestalo. Tak kdyby měl někdo stejný problém, tak je to tímto. SC udělal nějaké změny v podpoře externích knihoven a nevidí prý důvod dále podporovat staré verze externích knihoven (ať používám jejich vestavěnou podporu obchodování přes SC na papertrading), je to na LS, aby to vyřešil.
Možná pokud to bude už trvalé, taky se dle toho měla dát poznámka ke článkům a videtutoriálu, kterých se to týká.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vzdycky se da udelat downgrade. Ja pouzivam verzi 505 a vse funguje jak ma. BracketTrader sice pouziva vyjimecne, jen kdyz si chci neco prehrat a simulovane obchodovat a cele si to ulozit k sobe do systemu, nicmene se hodi mit tuto moznost k dispozici. Ono se ta zmena knihoven netyka jen BT, ale mam pocit ze to hlasilo chybu v kdejake knihovne od ktere nemam zdrojaky, tak jsem se vratil k verzi 505 a vsechno je ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem se právě kvůli tomu vrátil k verzi 507, ale přece jen mám vše placené i s nějakým servisem, a myslím, že do budoucna můžou být problémy, když bude verze SC třeba 700, a já budu viset na 507, budu muset holt si buď na testy zvyknou na SC vestavěné obchodování, nebo pokud NT bude umět co neuměl, tak přejdu na něj, ale zase něco platit, kvůli 1 knihovně, to se radši naučím používat SC na testy komplet. Já mám paper za sebou. I když stále se vlůastně člověk něco učí i testuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neměl problém s propojením knihovny btlink1.dll i se starsimi verzemi SC. Zkousel jsem to na verzich 507 a 505 a ani v jednom případě se mi to nepovedlo. Postupoval jsem podle návodu tady na finančníkovi a pokaždé jsem skončil u propojení knihovny btlink1.dll s SC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím vás,tak se mi znova potvrdilo,že nejsem "přeborník" v software,jelikož jsem nenašel vhodnější vlákno tak to dám sem.MÁM VELMI JEDNODUCHOU OTÁZKU,dá se v bracket-traderu zrušit profit target?Abych jej neměl v trhu umístěn,jestli to jde poradíte jak?Já jsem s tím válčil,ale hold nejsem "počítačový typ",takže na to nemohu přijít.
Děkuji
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...