Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,měl bych dotaz,ale trochu technický?Pokud někdo někdy počítá cenové čárky ve smyslu jejich součtu snad od close po open a pak je vydělí(jejich určitý počet,ale uplně přesně ten výpočet neznám)a zda opravdu vychází pravděpodobně kolik pips by měl člověk nastavit jako PT..nebo jak jinak odhadnou či spočítat možnost nastavení pips do profit target?např.klidně na 1.minutovém nebo 5.min..
tedy pokud bude někdo tak laskav :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
nevíte někdo o mq4 indikátoru do MT, který by jen zobrazoval (třeba v rohu) aktuální ATR a ideálně i z toho odvozený SL (PT) ? Hledám hledám, nemůžu najít a nechce se mi věřit, že tohle neexistuje (bohužel programovat moc neumím). Našel jsem jen něco co by součást systému THV, ale jen *.ex4, takže nemožnost přizpůsobit si to..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie,
podle všeho myslíš ATR (average true range), tj průměrná hodnota rozdílu high-low za definovaný interval, např ATR (10) bude průměr high-low za posledních 10 úseček.
pro stanovení SL/PT se to používat dá a rozhodně používá, používají se násobky ATR, ale neex. žádný obecný přístup, napříč všemi trhy, musíš si svoje hodnoty opět otestovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,měl bych dotaz,ale trochu technický?Pokud
> někdo někdy počítá cenové čárky ve smyslu jejich
> součtu snad od close po open a pak je
> vydělí(jejich určitý počet,ale uplně přesně ten
> výpočet neznám)a zda opravdu vychází pravděpodobně
> kolik pips by měl člověk nastavit jako PT..nebo
> jak jinak odhadnou či spočítat možnost nastavení
> pips do profit target?např.klidně na 1.minutovém
> nebo 5.min..
> tedy pokud bude někdo tak laskav

tomu se říká analýza MAE, MFE


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, vedel by niekto pomoct ako vo VT čku prinutit AOS aby otvaral dalšie pozicie na rovnakych signaloch? PRiklad: Short signal, Aos otvori poziciu
dalši short signal...bez toho aby AOS zatvoril prvu poziciu otvori dalšiu poziciu...
dalši short signal...dalšia pozicia, dokopy otvorene 3 pozicie...a tak dalej a tak dalej...

Vedel by s tym niekto pomoct?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím Side,

chtěl jsem se tě zeptat na tvůj "grál" z roku 2005: ta myšlenka se mi moc líbila, tak jsme to s kámošem nějak intuitivně dali dohromady do podoby, kdy to celý podzim dle BT krásně vydělávalo. Začal jsem to od prosince obchodovat a zjistil jsem, že to spíše přestalo fungovat... :) (hlavně proto, že charakter trhu (cable) se změnil a o dost více to chopuje - aspoň v hodinách, kdy to obchoduju...)
Můžeš se pls jen obecně vyjádřit k tomu tvému systému, jestli jsi ho obchodoval, proč jsi případně přestal a pokud to prozradíš, na čem stojí tvůj současný systém.
Předem díky a díky i za to, co tady děláš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarMars
všechny systémky mají své slabé a silné chvíle..:-)....AOS tě stejně jen navede a určí co bys měl dělat, ale není všemocný..vstup je důležitý tak na 15%, výstup cca 25% a zbytek 60% je o hlavě, selském rozumu a MM (hlavu a selský rozum do skriptu nenacpeš a MM více méně omezeně)...a o ničem jiném trading není...jj, cable nestojí poslední dobou za nic...Obchoduji už jen dle průběžných H a L cen v čase X, ale rozvíjet to tady nehodlám..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...