Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Petrpfl
Na grafu páru, který si vybereš, klikni pravým tlačítkem a vyber si z nabídky Add Trading System. Dále klikni na vybraný systém (Trailing stop je dle abecedy na posledním místě), potvrď I agree a objeví se ti okno s parametry. Pak už si s tím musíš pohrát sám, nastavení automatického obchodování je v okně Trading parametrs nebo pokud tomu rozumíš přímo ve scriptu nástrojů. Já ten systém nepoužívám a je to pro mne španělská vesnice.. :). Z automatických obchodních systému jsem zkoušel z nabídky VT jen MA s RSI. MA Cross systém a Level SaR. A prvně jmenovaný (MA s RSI)je v automatickém obchodování dost zajímavý, hlavně když nejsi u compu delší dobu a z účtu je následně nula nebo sto tisíc... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petrpfl
Victory ! :). Už jsem na to přišel, jak funguje ten obchodní systém VT Trailing stop.

Nejprve si otevřeš pozici, třeba: EUR/USD BUY na 1,2000
Pak si najedeš si na ten "VT Trailing stop"
Do kolonky "stop price for open position" zadáš třeba 1,2010 (jako příklad: +10pipsů nad otevřením pozice)
Do kolonky "open position direction" zadáš BUY (protože kupuješ)
Do kolonky "stop step" (příklad: 0,0035 to je 35 pipsů ,neboli bodů)
a zmáčkneš OK. Toť vše a objeví se ti nádherný graf..:-)

Pokud prodáváš (SELL) do "open position direction" , je třeba zvolit (zadat) SELL.

Doufám, že jsem to napsal správně a že to bude OK. Ale za případné ztráty nezodpovídám a o tvůj zisk se podělím. :)
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petrpfl
Ahoj, já jsem zjistil asi toto: on ten trailing stop funguje na principu automatického trading systému, takže by se ti měl posouvat a vykopnout tě z pozice pokud se dostane cena pod něj, jen ho musíš spustit tlačítkem Start (a před tím už musíš být v pozici ! + nastavení tak jak psal Sid). Ale i tak se mi zdá že je to ve VT jen taková berlička a sám to nepoužívám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petrpfl
Jo, ještě něco - tento systém (jako asi většina ve VT) pracuje zřejmě s CLOSE cenou. Takže je nevhodné mít to puštěný např. na 30 min grafu (kde ti cena vyletí o 100 pips ale z nich stihne klesnout o 80 pips, trailing se ti nastaví podle těch +20 pips, ne podle high ceny). Vyzkoušej to spíš na minutovém nebo možná lépe na tickovém grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink
On je v tomto případě rozdíl mezi standartním Stop Lossem "přidrátkovaným" k otevřené pozici a Trailing Stop úrovní. Ten trailing stop systém vůbec se standartním SL nepracuje, posouvá si jen ten svůj vlastní level (a při jeho proražení uzavře pozici i když je standartní SL hluboko pod ním, třeba od začátku neposunutý na nákupu -25 pipsů). Což si myslím, že vpodstatě nevadí. Napadá mě, že probém by mohl nastat pokud bys opustil PC s otevřenou pozicí (hrůza :) ) jištěnou pouze základním SL a spoléhal bys na běžící Trailing Stop systémem - který ovšem funguje pouze když máš zapnutý a připojený VT k serveru, takže pokud by ti na vypli proud (hrůza hrůzoucí :D ) tak tě Trailing Stop systém z pozice nevykopne protože prostě není aktivní ! A vykopnut budeš na úrovní standartního SL - ten naopak vždy visí na serveru u brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...