Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak ja obchoduju NQ live od listopadu 2008. Samozrejme jsem zazil vsechny zacatecnicke chyby a porad zazivam i kdyz lepsi se to :-) Obchoduju graf RB7 (35$). Je to docela rychle treba oproti Vol4000, kde by mi asi SL50, ktery pouzivam nestacil. Na druhou stranu cim rychlejsi graf, tim vic se dela vstupu a je nutno to filtrovat. Pouzivam klasicky EMA34 a EMA120 (vyzkousel jsem to EMA120 po vzoru jednoho tradera tady na foru a sedi mi to vic nez EMA204). Obchoduju jenom FinWin patterny a pouze do trendu spolu s kombinaci PA patternu (flip, DT, DB). SL50 mi vetsinou staci aby byl umisten pod swingem a nekdy ho mam tesne nad ale neresim to. Mam odzkousene, ze kdybych cekal na vstup limitnim prikazem tak, abych to mel vzdycky pod swingem tak mi hodne PT utece. Vstupuju prevezne STOP prikazem na close usecky, kdyz uz vidim do predu ze pattern se vykreslil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, vlákno mě osobně taky oslovuje. Taky sleduju už delší čas trh NQ. Do nedávna jsem testoval graf RB1.5 (Sierra=30$). Čerstvě jsem přešel na RB2 (40$). To dario46: jsem blízko :o) Opět ladím systém po načerpaných informacích z E-mini2. Obchody pouze s trendem a snažím se po svém obchodovat výborný pattern 1.OT. V pátek jsem nebyl u grafů, ale takhle zpětně bych si představoval podle svého systému vstupy-viz. screen. Renooo SL=60$ (maximálně) PT=120$

9278

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj: pridavam vas screen s mymi komentarem..zameruji se pouze na oblast, kde jste mel vstup..komentar je subjektivni, takze vam nemusi nic dat, ale treba neco poslouzi k inspiraci..myslim, ze dobrym voditkem, muze byt treba prave ve screenu zminovana EMA, ke ktere se trh v korekcich priblizuje - protina ji.. majkll

9279

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dario46: ahoj. papertraduji NQ na NinjaTraderovi a vsimam si cisel u bid a ask. podle toho tipuji ze na tomto trhu se realne bude dat obchodovat tak 5 max. 10 kontraktu bez slipu nebo toho aby to vyraznym zpusobem ovlivnilo vysledky oproti obchodovani 1 kontraktu. pokud uz jsi od listopadu minuleho roku tak daleko ze se pohybujes v techto cislech muzes mi prosim toto okomentovat?

diky a at se dari
vita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky vsem za prilozene screeny,taky tedy pridam jeden muj vydareny obchod z patku,kdyz uz se to tady rozjelo nez odjedu .Vstup a vystup je pouze zakreslen rucne,protoze obchody zadavam na druhem pc na jine platforme,ktera slouzi pouze na zadavani prikazu,je tedy bez indikatoru.Priste pridam nejaky neuspesny obchod,protoze na tom me aspon muzete poradit jakych chyb se dopoustim a o to me jde nejvice.Neni spatne ani dobre rady,kazda rada je necim uzitecna at uz pro me nebo pro nekoho jineho i kdybych si mel ze 100 rad,neboli spise ponauceni vybrat pro sebe jen jednu 1 tak je to uspech,protoze se zase posunu o krok dobredu,nebo me napadne zase jina myslenka jak se vyvarovat ztrate i kdyz system da signal v backtestu se ze stratou sice pocita,uspesnost je treba 40-50-60%,ale proc jeste treba to nejak nefiltrovat,necim co neni v systemu zahrnuto.Jde me treba o neco jako falesne prorazeni atd.. Takze prokladam 2 grafy jeden vyssi 15 min. na kterem sem videl vlajku a pote prorazeni a potom nizssi 3 min.na kterem ve stejnou dobu dochazelo k prekrizeni 0 linky na obou cci i trh uz na cci ztracel silu protoze uz nedokazal prekrocit hranici +100 predem dik za upozorneni na mozne chyby

9280

9281

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jeste jsem zapomel doplnit k tomu vystupu 1-2-3 ,ze to neni cisty vystup,vystoupil jsem hlavne proto protoze na druhem grafu mam znacene pivot points urovne a prave doslo k prorazeni hlavniho pivotu na urovni 1486.8333,ale vzapeti jak bylo videt na cci50 sla hned prvni svice zpet pres hlavni pivot a vlastne vytvorila bullish engulfing lines paterrn tak nebylo nac cekat.A za dalsi si mozna mnozi reknou proc pouzivam na vystup 1-2-3 na cci50 a ne na cci14?Na to jsem prisel nahodou pozorovanim,ze kolikrat kdyz uz nema cci14 silu tak i presto cci50 tvori nova maxima nebo minima a to zaroven s cennou,samozrejme je treba to brat jako doplnek,hlavni PT se ridim hlane pivotama a R/S urovnema.Prikladam graf ohledne rozdilnosti obou cci

9282

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkl diky za komentar k grafu, vzdycky se da z cicich rad neco vzit a poucit se, lidi chtel bych se zeptat pro jake prumerne zisky si chodite v nasdaqu a na jakem timeframu? a pak kolik Vam vychazí prumerny obchod. A jeste jestli uz nekdo obchoduje s vice kontrakty. Si myslim ze NQ ma celkem slusnou likviditu a jestli bude skluz jeden max dva ticky (5,10) usd si myslim ze to nehraje az takovou velkou roli. Pri 10 kontraktech je to sice uz 50,100 dolaru ale tam bysme si mohli uz jit i pri 1000 PT a s tim uz se to da. To by museli byt vystupy strasne male a skoro skalp aby ty slipy vyrazne nejak ovlivnili system. Tot muj nazor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mcwoj já jsi chodím pro zisky od 150 do 200 dolarů. mám RR 1:4 ale když trh dlouho stojí nebo se vytvoří DT,DB nebo formace 123 proti mojemu směru obchodu vystoupím. A na be+1 posouvám po 100 dolarech :) Zatím papertrading :) a obchoduju čistě Rosse. A na průměrný zisk mám ještě málo papírových obchodů abych to zde uváděl :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...