Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Jakub

E-Mini NASDAQ

Doporučené příspěvky

Ahojte,
Taraka samozrejme se k tomu vyjadri presne Stranger, ale co ja si myslim tak nahore je CCI, dole Stochastic, a v grafu je urcite ATR.

Pokud se mylim tak se omlouvam.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
danek Tak ja viem o tom ze neobchoduje sa len dneska, je burza zatvorena, zajtra sa obchoduje normalne, zajtra je sviatok v asii, ale to sa nas netyka. Takze neobchoduje sa len dnes

Taraka SR urovne zaznacujem vzdy pred obchdoovanim cize na vyssom TF vzdy polhodinu pred obchdoovanim cize o 15:00 zacinam analyzu, SR urovne, trendove ciari a ine technicke analyzy.

Indikatory to su ATR v grafe, Stochastic dole a Momentum uplne hore

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kalendar co pouzivam od interactiv brokers tam ukazuje len 22.11 modry stvorcek co znamena ze US burza zatvorena.
Potom to je zavadzajuce...
Takze aj dnes aj zajtra sa neobchoduje, alebo sa uzatvara skor? jak to je vlastne? kto mi to napise polopate?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nevim tedy jak NQ, ale TF dnes do 17.30, zitra do 19.15. Druhy den po TD uz byva volume v poradku, takze se to prvni hodinu-dve klidne da. Zalezi na kazdem...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
stranger,

s tebou je těžká debata. mira_k ti poslal odkaz. Tam je to uplně polopatě. Dnes je konec 10:30, zítra v 12:15.
Naprosto jasné.

S pozdravem Richard

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
stranger,
myslím že je lepší varianta si vytisknout tohle www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/files/2012floorholidaycard.pdf
nebo si přímo do mobilu, outlooku zadat ty datumy a je hotovo, je tam 12 pravidelných svátků (včetně Vánoc)

dnes se zavírá v 17:30, zítra v 19:15, kde v obou dnech je chicago trading floor zavřený úplně

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim, ja dnes jeden obchod a tym aj koncim.. inak som mala PT o kusok vyssie, ale trh sa "nemal k cinu" a tak som ho zmensila.. ..tak ma napadlo, ked mate vacsi PT a obchod trva dlhsie, sledujete stale graf? mna tie protipohyby "nicia".. mam tendenciu potom upravovat PT a SL, co sa mi vacsinou ukaze ako zle riesenie.. ..presne ako aj teraz, ked pozeram aktualne graf, moja pociatocna analyza by bola spravna :/

21088

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ardore Pekny obchod, na pokracovacom patterne. Obchodujes aj premarket alebo pred otvorenim aj alebo to bolo len kvoli tomu ze bola tam pekna prilezitost?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ardore,

kto ide po väčšie profity, sa môže jednoducho rozhodnúť graf nesledovať a vystupovať mechanicky. Večer už len skontroluje výsledok. Tak to robím ja s časťou pozície. Pre začiatočníka nie je asi nič lepšie, ako nastaviť rozumný PT a ďalej už nechať robiť trh svoju prácu. Z dlhodobého pohľadu je to aj tak jedno - zisk príde, len to treba ustáť.

Ja obchodujem YM a dnes som v obchode od otvorenia. Časť pozície je už uzavretá so ziskom 67 tikov/kontrakt a ďalej čakám, čo sa bude diať. Zatiaľ to vyzerá na pokračovanie trendu a kým to tak bude, budem v obchode aj ja. Je možné, že až do záverečnej.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nejake to tu je mrtve v tomto vlakne, tak sem prihadzujem dnesny obchod. Obchod1 - pekne prevedeny obchod do protitrendu aj so solidnym predpokladom zmeny trendu, avsak cena sa vratila po moj SL na pozicii znizenie rizika.

21217

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj stranger, mám jen dotaz ohledně grafu, já vždy když udělám obchod, zatím na simu, tak mám pod tou vstupní packou text například stop1 a číslo.... poradil bys mě jak to vymazat, díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.