Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mohla bych mít dotaz na někoho, kdo obchoduje FGBL? Začala jsem papertradovat tento trh a oproti průběhu minulého roku, pro který jsem provedla kompletní backtesty, mi přijde, že v prosinci 2013 a nyní v lednu trh nedělá dostatečně velké korekce - ve zjednodušeném smyslu, že se snížilo tickové rozpětí v jednotlivých swinzích. Máte někdo podobný poznatek?
Jistě, že jsem začátečník a plno věcí mi uniká, navíc papertrading mi umožnil mnohem podrobnější studování, co se na trhu děje, než když jsem prováděla backtest.
Také bych se ráda dozvěděla, jaké máte zkušenosti a výsledky při použití FinWin patternů v tomto trhu. Já se nyní orientuju pouze na trendové FinWin patterny na 2-minutovém TF, protittrendy pozoruju, neobchoduju. Po vstupu posunuju SL na BE po posunu cen o 5 ticků, moje testy mi nabídly dobré výsledky při nastavení SL 5 a PT 9 ticků a takto mám nastavené podmínky i pro papertrading. Jaké máte s tímto trhem zkušenosti? Nyní vedle sebe sleduji vždy 2-minutový a 3 až 5 minutový graf s ohledem na pomalý pohyb cen v tomto trhu.

Budu ráda, když se podělíte, když dáte tip - takové pak člověka nakopnou, aby se dál posunul nebo dodají energie do další práce (či zábavy?)

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 9 months later...

Zdravim vas

Planujem rozbehnut nejake europse trhy a chcem sa opytat aky trh by ste mi ako zaciatocnikovi doporucili?
Minuly rok som planoval obchodovat NQ robil som backtesty a obchodoval demo pomerne uspesne. Povodne som mal v plane tento trh no nejak som nakoniec zistil ze chcem obchodovat rano a mat klidek okolo 10-11 doobeda.
Uz mam nejake tie skusenosti ale sam sa povazujem este za zaciatocnika.
Obchodovat budem intraday. Uvazujem o FESX a tiez ma zaujima ako to vyzera s nemeckymi dlhopismi doporucili by ste mi ich?
Ked mi doporucite nejaky trh budem rad ak pridate aj link alebo radu kde by som mohol zohnat historicke data.
Budem rad za kazdu radu :)
Diky moc a prajem nech trend ide vasim smerom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...