Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

to kvetenek koukám na tvůj screen a nějak tam nemůžu najít tu RU o které tam píšeš...vidím tam akorát jednu doji úsečku, nad kterou je tam linka označená jako RU....a i kdyby to byla RU tak to není pravidlem, že přesně na té ceně vstoupíš....může z ní být CC, nebo může být proražená a následně na ní může být odraz...to se nedá předpovídat....teď k tomu tvému obchodu....v první řadě bych ti doporučil sledovat volume....teď né kvůli pozorování při vykreslování úseček, ale obecně.....6.9.2010 bylo obvzlášť nízké a mělo to i svůj důvod....tento den byl totiž svátek...takže se nedala předpokládat nějáká velká aktivita....je proto dobré sledovat trading kalendář..... http://www.eurexchange.com/trading/calendar/ ....z toho také vyplívá, že ta formace co jsi tam viděl....ať už to byl trojúhelník, nebo vlajka...byla značně rozsypaná....ostatně jako později celý den...nicméně vstup by byl logický z pohledu PA, ale myslím, že s ohledem na volume by bylo lepší tento obchod vynechat.....na druhou stranu se tvůj obchod dá akceptovat, jako agresivní vstup při oficiálním otevření, kdy na trhu dojde vždy k prudkému nárůstu volume....píšu agresivní, protože při otevření dochází k plnění spousty příkazů pozičních obchodníků a různých dalších suběktů s různými záměry a tak může následovat prudký pohyb proti tobě, nebo hrozí nebezpečí, že chytneš nějáký slippage.....jinak můj screen je v příloze happy trading :) Phoenix.x

14710

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pátek 3.12. 2010 tak na tu bídu, co v pátek panovala na FDAXu se dalo obchodovat (v době, kdy jsem trh pozoroval) z mého pohledu jen v rámci CG...tzn. přepnout na nižší TF a hledat nějaké signály uvnitř...více viz screen...osobně jsem to nebral..jen jsem sledoval...pak následoval report a dále jsem trh nesledoval, protože jsem měl nějaké jiné povinnosti.... to all ...jen taková malá drobnost....ukládejte a následně vkládejte svoje screeny ve formátu *.PNG ....je to pak menší soubor a hlavne se pak lépe zobrazuje na monitoru....v NT stačí jen při ukládání změnit typ souboru...je to jedno kliknutí......toť jen malé doporučení na závěr (tu) Phoenix.x

14711

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kvetenek jen ještě k mému předchozímu příspěvku....když spekuluješ na průraz, tak příkaz musíš dát min. 1 tick nad ST....když dáš příkaz jako jsi to měl ty ve svém screenu do stejné úrovně jako byla ST, tak rikuješ, že se cena odrazí a zbytečně ti to protne SL jinak co se týká kanálů, tak je zakresluju jen v časových rámcích, které sleduju....tj. 30min. a 5min....ale ne vždy....je to pro mě taková vizuální pomůcka...takže abych ti odpověděl na otázku...když se trh bude formovat podle mých představ, tak určitě do longu půjdu.... Phoenix.x

14717

14718

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirinvest zdravím...v první řadě to vidím na sníženou aktivitu na trhu a jak už jsem psal kvetenkovi...není špatné se proto dopátrat, proč tomu tak je...... http://www.eurexchange.com/trading/calendar/2010_en.html (tu) to samo o sobě neznamená, že by se nedalo obchodovat...jen se nedají očekávat velké pohyby a tak je nejlepší snížit TF a nebo takové dny úplně vynechat ;) přikládám svůj pohled z pohledu PA na trh FGBL.....trh FESX pro mě není v 5ti minutovém TF čitelný....

14732

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FDAX pondělí 6.12. 2010 dnes se dalo obchodovat podle mého jen v rámci velkého CG, které od pátku nadále pokračuje.....a to na velmi malém TF....např. 2min....ale vůbec nejlepší by myslím bylo neobchodovat dnes vůbec... ukázka jednoho obchodu v rámci CG okolo 12té hodiny a přidávám ještě pohled na zbytek dne, kde jsem jen zakreslil, nějaké patterny....

14733

14734

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...