Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jaké články si přejete?


Doporučené příspěvky

stranger,
pls jaké řeči mého typu ? :) diskuze s Tebou je vážně vždy těžká.
Jen jsem napsal pro info, co se teď řeší a jaké změny jsou možné, nic víc, že ses toho ty chytnul opět po svém je tvoje volba

za mne
- je mi jedno jak si kdo optimalizuje daně a kde je platí, hlavně mi do toho nic neni
- já platím daně v ČR ze všech byznysů, proč protože mi 15% nepřijde moc a hlavně tady žiju a moje daně jsou na správu veřejných statků atd to že je situace taková jaká je, se mi sice nelíbí, ale pořád mi dává smysl daty platit daně
- myslím, že o offshore toho vím docela dost, to že ve všem s Tebou nesouhlasím, neznamená, že tomu nerozumím :)


admin: klidne moje poslední příspěvky z tohoto vlákna smaž, jsou off-topic, omlouvám se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

mira_k to i zena hovori ze rec je so mnou tazka, takze ti nic ine neostava len si zvyknut (tu)
Ale inak nic v zlom som nemyslel. K tomu ze preco platit ci neplatit dane sa da naozaj komunikovat nekonecne vela hodin, ale robime offtopic, takze taktiez suhlasim aby admin zmazal prispevky tykajuce sa tejto "burlivej debaty" o offshore. Ale zvazit clanok o tom by mohli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger

i když se necítíš na článek, mohl bys teda jenom jako uživatel nastínit, jak velké náklady na vybudování a udržování takové offshore struktury vlastěně jsou (myslím tím jak vyřízení všech náležitostí, tak provize té společnosti, která ti to zřídila a monitoruje legislativní změny)? nepochybuju, že je to oblast, která ti může hodně prostředků ušetřit, ale asi se nevyplatí někomu, kdo nemá adekvátně vysoký účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RocketRich naklady na vytvorenie struktury pre danovu optimalizaciu su rozne, vsetko zavysi od mnozstva faktorov a tvojich poziadaviek.
Najlepsie to bude vystihovat znenie emailu ktory som dostal ked som prvykrat kontaktoval urcitu firmu emailom:

[ital]"Dekuji za VAs email. Optimalizace prijmu z tradingu na US burzach je pomerne casta.
Offshore struktury jsou pro US trading vhodne.

Co sa tyka ceny zalezi na propracovanosti struktury a na tom, zda podnikate take v necem
jinem a potreboval byste ji vyuzit i jinak nez na burzu. Nebo jde ciste o optimalizaci dani z tradingu.
Obecne je nejjednodussi struktura za 2300EUR rocne v anonymni forme.
Prvni rok se plati cca 1000EUR navic, jsou to naklady spojene se
zalozenim ,zrieznim uctu, poradenstvim apod. Zkratka vse tak, aby jste
mel plne fungujici reseni."[/ital]

Takze vidis ze sa nejedna o nejaku drahu vec a ze trader zarabajuci 20 000 EUR rocne (pocitane pri DPH 20%) moze smelo zvazovat o zriadenie tejto struktury - takze kto vie pocitat hned si spocita ci sa to vyplati alebo nie.
(Mimochodom pre SK firmy radia ze uz ked firma ma zaklad dane 500 000 byvalich sk oplati sa taktiez offshore struktura)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger, tak to mě opravdu docela překvapilo, čekal sem daleko větší částky. asi je na čase nad tím opravdu zauvažovat. můžu se ještě zeptat, kolik procent ze zisku po uplatnění tohoto řešení pak musíš odvádět? a jestli se pak ještě musíš o něco starat nebo jednoduše jenom zaúkoluješ tu společnost, pak už jde všechno přes ně, ty se o nic nestaráš a jenom jim pošleš jednou ročně ten "poplatek" ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RocketRich zavysi aku spolocnost v akej krajine mas zalozenu - su krajiny kde je dan 0% kde sa plati len pausalny poplatok v podobe par stoviek USD a su krajiny kde platis riadne dan ale ne taku vysoku.
Ak sa o to zaujimas kontaktuj par spolocnosti dohodni si stretnutie a ktora sa ti bude najviac pozdavat tu vyuzi.
AJ ked pocul som nazory aj take ze to co robia tie spolocnosti robia tzv agenti povereny priamo statom danej krajiny akurat ze rozdiel je v tom ze zaplatis o par tisic EUR viac ked to robis cez firmu ako keby si mal kontaktovat priamo takehoto agenta. Ja ale ako anglicky neznaly to radsej zverim do ruk firmy, ktora navyse ma dostatocne znalosti aby vytvorila legitimnu strukturu. Su rozne sposoby ako na to, je na tebe vybrat si tu pravu pre teba.
Mimochodom banka kde mam otvoreny offshore ucet mi ponukala zalozenie firmy u nich za zlomok ceny oproti cene ktoru ziadala firma zaoberajuca sa zakladanim offshore

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, jaký článek?

Mě osobně by moc pomohlo,

kdyby jste udělali placený on-line kurz, ve kterém by bylo vše o AOS zeměřený třeba na IB zákazníky:

I. Jak si založit účet u IB jako AOS obchodník amerických indexů a pod.

II. Jaky program pro backtesting pro AOS u IB. Aby to bylo kompatibilní.

III. Jaký program pro DEMO a ŽIVÉ obchodování. Prostě něco co bude za mě zadavat příkazy.

IV. Kam nejlépe umístit počítač. Aby se mi o něj nejlépe postarali.

Ke každému bodu udělat instruktážní video. Bod po bodu jak se orientvat v každém zmíněném programy/platformě.

Díky, Captain

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím,
mě osobně by se líbil nějaký článek o reverzování pozic. Výhody, nevýhody, psychologické aspekty, jestli existuje více možností, než jen kliknutí na tlačítko Rev apod. Osobně jsem se tomuto dlouho vyhýbal a aktuálně plánuji zařadit reverzování do OP. Tak by mě zajímalo na co vše se vlastně připravit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...

×
×
  • Vytvořit...