Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

traderka1:
Pokud je pozice uzavřena (broker ji sám uzavřel), tak je všechno v pořádku. Moc toho o Plus500 nevím, to nejsou burzovní kontrakty, ale CFD, kde žádné problémy s fyzickým dodáním nejsou. Zkus se u brokera předem informovat, do jakého data můžeš ten který konkrétní kontrakt obchodovat a vyhneš se těmto problémům. Bylo to aspoň zavřeno v zisku?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
paja1:

fascinuje mě tvoje snaha pomoct takovým lidem, kteří dokáží i takový příspěvek okořenit dvěma tisícovkama smajlíků..upřímně klobouk dolů..

jinak, jak jsem přečetl "káva arabica", tak mi bylo jasné odkud vítr vane..

myslím si, že v zájmu zachování kvality fóra by bylo nejlepší, kdyby se tady začal aplikovat zákaz všeho spojeného s plus500 apod. ..protože jinak nevidím důvod, proč by tu třeba nemohli diskutovat i filantropové a modeláři..obě skupiny ví o obchodování zhruba tolik jako drtivá většina lidí od +500 a jejich diskuse o modrém mauriciu nebo spalovacích motorech vrtulníků by nebyla o nic víc mimo mísu..

majkll

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
traderka1:

takze mnoho povyku pro nic, receno slovy klasika.
Pozice byla uzavrena a vedle toho napsan duvod proc, takze vse kristalove jasne.
Jinak u Plus500 urcite neobchodujes zadny burzovny nastroj, ale jenom jejich pseudoprodukt, takze proc se navic bat nejakeho dodani (to nehrozi ani u zadneho burzovniho brokera, ale chce si to precist smlouvu, kterou uzaviram).

Lada

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
majkll:
Já smajlíky moc nevnímám. S odstupem je jasné, že problém byl popsán dost ledabyle a vlastně žádné řešení nevyžadoval, byl už od začátku vyřešen.
Filantropy asi myslíš filatelisty. Přece jen bych řekl, že tradeři na Plus 500 mají k tradingu blíž než filatelisté nebo modeláři.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
paja1:

díky za opravu, si velmi pozorný.....

jinak mně osobně celý současný hype kolem +500 spíš přijde jako totální degradace toho, co se někteří z nás snaží dělat seriózně...ale je to dost nepodstatné a offtopic..

majkll

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Majkll: Možná bys měl do svého života taky pustit pár smajlíků, obrazně řečeno, víc nadhledu a méně arogance by neškodilo. Začínám a kávu jsem uzavřela(byla mi uzavřena) v plusu. Možná, že platforma Plus500 tu není oblíbená, není dostatečně "in" a nemá všechny možné složitosti, ale dá se na ní být celkem v pohodě v plusu, pokud má člověk plán, kterého se drží. Milý "Majkll", doufám, že jsi jistě zkušený trader, obchodující na "in" platformách, a hlavně,že tvůj profit je stabilně v plusu, jako můj na primitivní Plus500. Děkuji těm, kdo mi pomohli zachovat klid, příště nebudu panikařit a nechovali se arogantně. Ono totiž ti největší machři a skutečně velcí lidé, kteří něco dokázali, působí velmi skromně, nikoli arogantně a s trpělivostí pomáhají druhým, protože každý někdy začínal a nechápal třeba úplné triviálnosti a chtěl se zeptat. Krásně to popisuje kniha " Jeden metr od zlata" od Greg S.Reid, každý obchodník by ji měl číst. Přeji všem hodně úspěchů v obchodování, stálé zisky a úsměv a pohodu na tváři. ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
traderka1:
Pardon, ale usopovat jednoho z nejlepších diskutujích na tomhle foru, přičemž si ani nezjistíte základní informace.........je to jedno. Ztráta času. Mějte se.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ani pri takovym. vetsina brokeru ani neumoznuje fyzicke dodani viz treba IB, a kontrakt ti proste uzavrou. navic pokud ma clovek zajem o fyzicke dodani, tak jsou jine smlouvy. takze obavy, ze na me ve skladu bude cekat 10t kukurice fakt nehrozi.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

Chtěl bych se zeptat, jak je to s dodanim u Futures na Akciove Indexy? Je mi jasné, když (např. u zlata) koupím jeden kontratk a neprodám ho před LTD, tak musim zaplatit celou cenu kontraktu a mně bude doručeno 100 unci zlata. Ale co když nakoupim (např. ES) a neprodám ho do LTD co se stane? doplatim zbytek ceny a ,,dostanu´´ akcii ?

Předem se omlouvám, jestli jsem přispěvek vložil do špatné diskuze, lepší jsem nenašel a nenašel jsem nikde ani podobný dotaz.

Děkuji M_A_R_A

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
> mara

Mas to napsany v kazde specifikaci kontraktu.

Napr. ES: [ital]Cash Settlement. All open positions at close of last day of trading are settled in cash to the Special Opening Quotation (SOQ) on Friday a.m. of the S&P 500 Index.[/ital]

Mozna zajimave, pro trading nicmene uplne nepodstatne...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.