Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to Ladousek, ja jsem po mnoha zkušenostech jinde velice spokojený. Myslím, že se jedná o bezkonkurenční servis. SOL Trader a Sierra, data, grafy zdarma, Ninja čeština, atd.
to mdas, ty komise mají poloviční, já jsem měl na začátku 3,5 RT plus fees, celkově kolem 5, dnes už to mám níže.
Skvělý trady!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera jsem mluvil s p. Lembakem ze Striker speciálně jsem se ptal na komise a bylo mi řečeno:
U komisi mame momentalne akci do konce cervence 2,5 r/t zakladni komise. S tím, že se potom cena vrátí na běžnou 3,5 r/t.

Teď mě tak napadá, zda pojem základní komise neskýtá prostor ještě pro další navýšení ceny.

Edit:
Než jsem odpověděl napsal Vinnie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Záleží na tom, čemu se říká základní komise. Jestli je to to, čemu na mém výpise říkají Total Commission, tak to mám u GlobalFutures 2,70 USD/RT, ale když se připočtou všechny ostatní poplatky, vyleze to na cca 6,70 USD/RT u Grains a Meats, miniindexy, bondy... cca 4-5 USD/RT.
Stejně nakonec záleží na celkové částce, uvádět jen část poplatků není úplně seriózní. Když broker řekne 2,50 USD v akci nebo 3,50 USD normálně a ono je to nakonec 5 nebo 6, není to žádná super cena, ale komise, jakou dávají v podstatě všichni.

Jestli Vás to zajímá, tak úplně nejnižší poplatky jsem viděl u Velocity Futures. Mají je dokonce na webu, velmi přehledně, v závislosti na použité platformě. Bondy za 2,46, e-mini SP 3,62 a grains 4,96 . Platí pro Sierru a nejnižší level 1. Vyšší levely jsou ještě o pár desítek centů lacinější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www.financnik.cz/forum/read.php?4,190814,page=1

tu je schema kalkulacie commision

velocity je fajn, ale existuju pre retail aj lepsie riesenia. ja som bezkonkurencne najlepsiu ponuku videl u advantage futures www.advantagefutures.com/Introductory_Commissions.html

pokial sa bavime o retail brokeroch , tak toto mi pride ako spickova discount schema.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

S panem Martinem Lembákem jsem se minulý týden sekal přímo na burze CBOT (nyní již CME) a musím přiznat, že to je skutečně profesionální trader a moneymanager. V kanceláři má před sebou otevřeny všechny tradingové platformy a je schopen svým klientům kdykolliv otevřené pozice zavřít, když mají nějaký technický problem. Nerad bych potom jednal s “brokerem”, kdo ani nemá přístup na reálnou platformu a musí kontaktovat sprostředkovaně trading desk, což byla moje skušenost v některých konkurenčních firmách Strikeru. V minulosti jsem ztratil spoustu peněz technickými problemy (výpadek elktřiny, platformy, apod.),což považuji za nesmírně důležitý faktor pro mé rohodnutí otevřít si účet u Strikeru. Dalším faktorem je stabilita firmy a jak dlouho jsou na trhu, což 20 let existence Strikeru mi davá docela jstotu, že tam není management, který si namastí kapsy a klienty potom pošle někam.. A konečně posledním faktorem je skutečnost, že je vždy lepší hovořit s někým, kdo mluví mým rodným jazykem.
S pozdravem,
Petr
“V tradingu buďte vždy realisti”

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...