Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to fast.jump
Díky za ochotu. Je to asi zakletý. To co mě tady popisuješ je mi jasné. Nastavím tak barvy, tloušťky, styly čar, atd.
Mě ale zajímá, kde jsi dokázal nastavit že obě CCI14 jsou ve stejném okénku. (Aby se mohly navzájem doplnit).
Jedna je line a druhá je column. Ale potřebuji aby se tyto dvě zobrazily na sobě. Buď se mě zobrazí každá extra, nebo se column zobrazí do předcházejívího okénka CCI50 kam ji nechci.
Díky Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caute. mam ostru SOL a neviem zadat nakupny predajny prikaz. prosim mate niekto nejaky navod? snazim sa obchodovat spready, niektore tam nie su, grafy si musim dorabat, samostatne obchodovat nohy, mam ine hodnoty grafov ako v tnt. tak komplikovanu aplikaciu som nevidela. uplne ma privadza do zurivosti. asi dnes nemam svoj den. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau Adko.
Nevím jestli ti to pomůže, ale já jsem si stáhl komplet manuál na
www.strikeronline.com/onlinetrading.php?clickPID=16&clickMain=4
dole je odkaz
In-depth User's Guide
Má to skoro 200 stran a je to anglicky. Angličtina je ale dost jednoduchá, takže i já s google překladačem se tím prokousávám. Jinak pro futures zadávám nákup a prodej v DOMu kde lze taky nastavit SL a PT
Mám zatím jen demo a ohledně obchodování spredů ti neporadím.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PTomi:

Ted jsem resil stejny problem a taky mi to skakalo kazde zvlast.Pak jsem si vsiml ze kdyz vytvaris napr CCI14 line tak nechas zatrhle okenko create new area a pak kdyz zadavas CCI14 column tak toto nezatrhnes a mas je v sobe.

Kdyz se ti stane ze se to hodi napriklad do CCI50 tak to oznacis, kliknes pravym na mysi a das "series" a tam je "move to new area" a budes tam met na vyber tak si to das do spravne area ve ketere mas CCI14.

Tak se to aspon podarilo me.

Co mi zase nejde je kdyz mam srafovani (column) tak jak to zmenit na tenke cary.U line mi to jde u Column bohuzel ne.A taky nevim kdyz si chci napr. na CCI zvyraznit carou hodnotu +-35 tak jak se to dela?

Snad se to zazije ale zatim zlate NT:-)

Doufam ze jsem aspon trochu poradil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO fast.jump:

Prosimte mohl bys mi poradit jak jsi u sebe na CCI nastavil zvyrazneni car.Mam na mysli +-100 a +-35.Vidim ze to tam mas nastavene ale nejak si s tim nevim rady.
Bude to urcite jen blbost ale nevidim jak na to.

PS: Mohl by prosim nekdo zalozit nove tema pro SOL trader.Chtel jsem to udelat ale zatim nemuzu.Ja jen at problemy ze SOL probirame tam kde mame a ne tady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau děcka
To Adka: JJ zatím stále demuju, ale už brzy se chystám na svůj velkej Den.

To Kouba:Takže se mi díky tvému návodu zadařilo. Díky. Co se týká štafování, tak si myslí že, s tím nejde nic dělat. Ale kdybys na to přišel, tak to tady prosímtě písni, taky by se mi to hodilo ztenčit.
Co se týká CCI zvyraznit carou hodnotu +-35, tak prvně klikneš na tu dvojšipku v pravo nahořev grafu a až se ti otevře to okno s nastavením vlastností zobrazení tak klikneš do příslušného okna kde to chceš zobrazit. Okno vlastností se ti aktualizuje k zvolenému místu a ty najdeš měřítko, rozruluješ scale a v custom levels klepneš na (Kolekce). Tady pak můžeš nastavit čáru jakoukoliv a kdekoliv. Doufám že to pomohlo.

To fast.jump: Díky už jsem to nastavil dle Kouby, a je to OK.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: PTomi
Jsem rad ze ti to pomohlo.A diky za tvou radu.Samozrejme, ze presne tam kde se to nastavuje jsem byl aspon tisickrat akorad mi to uplne nedocvaklo jak to tam zadat pritom, ted se musim smat bo je to primitivni:-).
S tim srafovanim si taky myslim ze to bohuzel nejde, ale pohral jsem si s nastavenim car a uz se mi to libi i tak:-).

Mohl bych se zeptat jestli jsi prisel presne na to jak nastavit ve strategii break even?Myslim ze to tak nejak mam akorad to budu muset odzkouset, tak pokud bys mi mezitim napsal jak to mas ty budu rad:-).

Az budu moct tak zalozim vlakno na SOL at nedostanem za to ze to sem nepatri, ale bohuzel zatim jeste nemuzu zakladat vlakna.Takze se zatim omlouvam:-).

Ať se dílo všem daří:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim

Mam dotaz na uzivatele programu SOL.
Pouzivate nekdo vlastni nastavenou strategii pri vstupu do trhu(SL a PT), tedy bracket.Ja mel toto nastavene vse bylo ok a dnes se me SOL aktualizoval + jsem si vytvarel nove vstupy pro SL a PT a zacalo mi to najednout delat to ze kdyz vstoupim do obchodu objevi se mi se SL a PT cervena linka ktera ovsem po posunuti PT ci uzavreni obchodu nezmizi a po par obchodech je tam prelinkovano.Nevim jestli jsem neco jen omylem blbe nastavil ci to je aktualizaci.Kazdopadne nevim co s tim.Obchoduji s grafu a chci mit minimalne SL zadany uz se vstupen na trh a ted tedy nevim jak na to.Poradi nekdo???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau Kouba
Tento problém nemám, ale aktualizace u mne také proběhla. Musel jem to celé odinstalovat a znova nainstalovat rotože to začalo padat a zamrzat. Po asi 3-ti instalacích jsem psal p. Lembákovi a dozvěděl se, že trochu blbnou DEMOdata. Následně jsem zjistil že i moje připojení je o dost pomalejší. Nakonec to nešlo po čtvrté ani nainstalovat. Povedlo se to až opůlnoci. Dnes vše OK, akorát jsem musel nastavit znova template, abych měl své prostředí. 17.10. Opět error. Myslel jsem, že mě odvezou. Ale bylo to asi mým připojením. Nyní to zase jede. P. Lembák psal, že on osobně neaktualizuje.
Pro přiště mám jasno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

jakou máte verzi SOL po přeinstalaci? Já jedu stále na 3.5.038 a zatím žádné vážnější problémy nebyly.

Jediné co se mi stává tak že z nějakého důvodu pokud odejdu od pc a na ntb naskočí spořič obrazovky tak SOL zamrzne.
Já mám tedy pro obchodování ale propojenou SOL a Sierru.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...