Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

To Vema: vstupuji do trhu s predvolbou Bracket (Market nebo i Limit prikaz) zaroven s "ochrannym" prikazem Stop i Limit a vse funguje bez problemu. V manualu je to na str. 52 (v platforme uz ted maji updatovane ikonky)
Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
deenius, robsol

Ano tuto cestu jsem také volila, ale pokud jsem zadávala příkaz z paltformy SOL, tak se předvolená strategie neaktivovala.

Šlo mi o to, že chci vstupovat jak příkazem limit tak i MArket v kombinaci s OCO (samozřejmě, abych měla vše ošetřené, pokud spadne net, PC atd. ) A nemohla jsem se toho dobrat. Pokud nechci použít OCO tak je vše ok a brackets fungují OK. JAkmile ale použiji, zakliknu OCO a obchoduji s předvolenou strategií z DOMU, OCO se neobjeví.

TAkže jsem nakonec přišla, po znovu přečtení manuálu, že prvně otevřu pozici (ať limit nebo MArket) a teprve potom "manuálně" přidám do trhu dva OCO příkaz. JEden Limit jako PT a druhý STOP. TAkže defacto bracket strategii nepoužiju.

Doufám, že je to srozumitelné, ale návod na OCO na str. 48 to popisuje.

Jinak samozřejmě vše funguje OK. Ještě zkusím obchodovat z grafu a tím pádem budu is OCO používat bracket předvolenou strategii

V:

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
robsol

jak prosím nastavíte v sierru na obchodování z grafu, myslím tím jak propojíte příkazy zadané v SOL platformě a pak se vám objeví normálně v grafu?

Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: vema Promiňte, ale já pořád nechápu, proč zaklikáváte tu OCO vazbu zvlášť? Pokud si ji již nastavíte v brackets, tak jak to je vidět na screenu a zároveň zakliknete tlačítko Strategy + příslušnou strategii (viz. můj screen z předchozího příspěvku), tak pak můžete vstupovat jak za limit tak i market s předem definovanými PT i SL. Mě to tak funguje naprosto bez problémů. Zkuste mrknout, zda to máte nastaveno stejně jako já. Podle mě je hloupost zadávat PT a SL až po vstupu. Tím přeci celá logika ochrany OCO vazbou padá, protože v tu chvíli Vám může vypadnout internet či spadnout platforma a Vy jste v trhu bez SL i PT!

21982

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
deenius

tak máte pravdu. Já jsem ty příkazy pravděpodobně rušila tím, že jsem měla ještě navíc zakliklý OCO zvlᚍ..

nicméně ten "komplikovanější " přístup s dodatečným zadáváním LMT a STP v kombinaci s OCO také funguje, řekla bych. Ale pro pohodlí je samozžejmě lepší si strategii předvolit

diky V.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vema

já Sieru vůbec nepoužívám. Na live mám pouze SOL (považuji tento soft za velmi kvalitní) a backtesty provádím na NJ7.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: vema

Nemáte zač ;) Ono podle mě nejde ani tak o pohodlí, ale hlavně o to, aby člověk svou zbytečnou chybou či nedopatřením neztrácel zbytečně peníze. Ty bude potřebovat na reaálné testování nefunčkních systémů :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Prosím o radu při ukončení obchodu pouze s části kontraktů. Vstupuji do obchodu formou Bracket příkazu (obchoduji přímo z grafu formou strategy) na SOL platformě s např. 2 kontrakty. Chtěl bych po nějaké době vystoupit z obchodu pouze s jedním a jeden nechat dále v obchodě. Bohužel mi platforma dovolí měnit v okénku Qty jen násobky zadaných kontraktů dolů nebo nahoru. Tzn. buď mohu jen navýšit kontrakty o násobky v tomto případě dvou nebo ukončit obchod s oběma kontrakty najednou. Bohužel nevím jak toto zařídit abych ukončil pouze jeden konkrétní a další nechal v rozjetém obchodě. Děkuji všem zkušenějším za radu.

22170

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: robsol

Tak s tím ti bohužel nedokážu poradit. Zkus však napsat přímo panu Lembákovi a napiš sem, jak se to dělá. Mě samotného by to dost zajímalo.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahojte. Premyslim jeste o live uctu na Ninja Trader ve strikeru vedle SOL. Jsou ty data pak uplne vsechy zdarma pro vsechny trhy jako na SOLu?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vasja:

K čemu potřebujete další účet? Pokud již máte otevřený účet u Strikeru a používáte SOL Tader pro exekuci příkazů, tak si vedle toho můžete na analýzu spustit NT s demo účtem. Demo lze neustále obnovovat a nemusíte nic navíc platit ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
deenius Napsal:
-------------------------------------------------------
> To: robsol
>
> Tak s tím ti bohužel nedokážu poradit. Zkus však
> napsat přímo panu Lembákovi a napiš sem, jak se to
> dělá. Mě samotného by to dost zajímalo.

tak jsem to konzultoval se Strikerem. Buď si nerozumíme nebo to nejde :-(. Má někdo nějaké řešení.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to robsol: podle toho obrázku se zdá, že se jedná o dva stejné breckety, možná by stačil jen jeden s daným stoplossem a target profitem a nebo pak udělat další s jinými sl a tp v tom nastavení strategie Multibreckets? Ale i tak, když se to nastaví jako podle obrázku, tak po vstupu se dvěma kontrakty se pak zobrazí ty přímky v grafu a 2 sl a 2 tp každý po 1 kontraktu. Každý z těchto výstupních příkazů po 1 kontraktu se dá zvlášť potáhnout na jinou cenu. Výstupní příkazy zůstávají po změně provázány jako OCO a všechny příkazy jsou na serveru. Ty 2 kontrakty v Qty okně jsou nastaveny schválně, aby se dalo případně rychle vystoupit ze všeho najednou a vše dále zadané zrušit přes Exit Mkt Cxl. Dá se však rovněž manuálně přepsat na 1. Super trejdy! Jarda

22613

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.