Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Základní info o programu MultiCharts


tomnes

Doporučené příspěvky

Nerozumím tak úplně, na co se ptáte. Pokud se ptáte, zda umí MCH propojit kontraktní měsíce do jednoho, tak to spíše neumí (a ani moc nevím, který sw by to uměl je to spíš otázka vhodného datafeedu, který už má kontraktní měsíce pospojované). Pokud se ptáte, zda je možné dát do jednoho grafu více různých trhů, tak to není problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 97
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

svopex: Zdravim, ano, lze si vytvorit kontinualni kontrakt, i kdyz trochu krkolomneji. Je to synteticky kontinualni kontrakt. Muj postup u IB: - postahovat v MCH jednotlive kontraktni mesice, napr. ESH2, ESM2, ESU2, ESZ2, ESH3 (chodi mi to i s rokem 2011 v 1 grafu) - vytvorit rucnim editovanim symbolu toto - viz obr. 1 - zadat, ktere se maji kontraktni mesice spojit - v ramecku je nastaveni, snad je to patrne, oc jde vysledny vzhled - viz obr.2 Renoo

21606

21607

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex: S tim zkusenost nemam, neporadim, zatim se s programem seznamuju. Mam taky dotaz, jestli uz toto nekdo neresil. Potreboval bych si nastavit v grafu seanci s nastavenim casu dle sveho zadani. Napr. od 10:30 do 17:30. Nevim, kde toto nastavit. Nasel jsem pouze prednastavene hodnoty (viz obr.). Nebo jestli nejde napr. nekde tyto prednastavene hodnoty doplnit o sve ?!? Diky za info, R.

21613

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mohl by mi prosím někdo dát info k následujícímu:
- rád bych si trochu osahal a udělal názor na MCH a to včetně vytvoření nějaké úplně jednoduché strategie - bude mi k tomu stačit DT verze MCH nebo musím mít nějakou placenou popř. trial (ovšem jen na 30D)
- je někde návod (třeba zde na Fin.) ideálně v češtině, jak postupovat pro vytvoření jednoduché strategie (např. když svíčka zavře výše než předch. H, vstup market, SL pod low předchozí, výstup 1.profit open + třeba filtr rsi(21)>50? Jak potom třeba nechat optimalizovat a zakomponovat do toho genetiku?

-jde mi opravdu jen o začátečnické ošahání. Leta jsem používal AB, MCH bude asi jiná liga.

Děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...