Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AdaptradeBuilder 64-bit


Doporučené příspěvky

Anorp:

program jsem nakonec nedokončil jelikož jsem objevil alternativu v podobě Sierra Chart a studie Write Data To File. Takhle vyexportuju aktuální graf (jakýkoliv druh nebo timeframe) do souboru. Takže to co bych složitě dělal, mám za minutu hotovo v Sieře :) Navíc je to praktické, protože strategie píšu přímo pro SC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • Odpovědí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 year later...

Dobry den, mam neustale problemy s AdaptradeTraderem a nevim co s tim. Po 100 populacich a 16 minutach vypise : "Initialization failed. Calculations took too long, possibly from too many trades. Please try different settings." At nastavim co chci je to stale stejne. 100 populaci a 10 generaci snad neni tak mnoho. Nevite nekdo kde je chyba? A pak jeste jeden dotaz : pri vzpoctu pouziva pocitac 100% procesoru a cca 1,5 GB RAM. Mam 64 GB, je to k necemu? WIN 10, SSD disk 120 GB, HDD 1 T, Intel(R) Core (TM) i7-4930 CPU @ 3,4 GHz Dik Vladimir

32955

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roatan:

Je ještě důležité jaký timeframe a jakou dlouhou historii dat používáte. Pokud máte dlouhou historii a nizký TF tak je možné, že vám to vypíše (i při takto nizké populaci), že máte nedostatečnou ramku. Ono to tomu i nasvědčuje... protože 100 populací dělat 21 min je opravdu málo. Já za 20 min zvládnu cca i 20 - 30 tis populací (mám ale slabší procesor - 4 jádra (přetaktováno na cca 4.5 ghz))

Popravdě 1.5gb ram není nic moc. Pokud bduete používat dení data tak by to asi mohlo i stačit.. ale na intradenní už ne... osobně mám v pc 14.5 ale i tak bych potřeboval alespoň 60 :-D

Snad to pomůže (osobně problém vidím v datech). Kolik mají mega data která do AB vkládáte?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No pokud máte 50 mega (hodně) dat, tak je opravdu je skoro jisté že procesor vám za 20 min více než 100 populací nespočítá.
Moje data mají max 5 mega (ale zase je to TF 15min a výš tzn. úspora dat) - potom vám proces poběží mnohem rychleji.

Co se týče Ramky. Pokud máte populaci 100 tak opravdu to příliš ram nezabere. Budete muset nastavit populaci alespoň třeba na 100 000 aby jste zaplnil Vaši ramku.

Snad to vysvětluji tak, že to má hlavu a patu :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 months later...

Zdravím,
Adaptrade Builder jsem už tak nějak prošmátral skrz komodity, ale není mi jasné nastavení dat pro forex. I když jsem četl návod. Na forexu je při defaultním nastavení dle návodu obchodování např. 3 min timeframu EURUSD děs. Vycházel jsem také z toho co jsem vydedukoval u XTB brokera na webu. Jakoby to "žraly" rel. velké poplatky a spread na 3 min timeframu. Nebo jsem to měl nastavené blbě. Zlatý komodity.

Má tady někdo z vás funkční a ověřené nastavení EURUSD (point Value, Tick Size, Bid/Ask Spread, trading Costs Per Share). Buď hodnoty nebo prinscreen z nastaveni Forex symbol a dat např. pro jeden lot EURUSD apod.?

Děkuji předem. Komodity jsou tedy pro mě v tomto nastavení jedoduché. Z forexu jsem v tomto jelen. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...