Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Romane díky...samozřejmě si jsem vědom toho, že je lepší obchodovat míň...koneckonců když vím, že při braní každého signálu bych byl v mínusu. A ani nevíš jak moc se těším na live :). Jsem si moc dobře vědom toho, že je BT, paper svým způsobem ztrátou času, dokavaď se nejede live a člověk neví, zda-li to či ono vůbec dokáže obchodovat. Naco se piplat s robustností, když hned první live den zjistím, že to takto obchodovat nedokážu ?
Na druhou stranu jsem si také dost vědom toho, že čím víc si člověk při "tréninku" vtluče do hlavy pravidla svého OS a čím více v to věří, tím jednodužší to pak při live je (ikdyž asi trochu drzost, když jsem live ještě nejel a netuším o čem mluvím).
No každopádně v tomto roce neplánuju začít...ale příští rok už bezesporu ano (mám na mysli live). Co se mě týče tak jsem přesvědčený, že je ztráta času se učit trading třeba 3 roky a pak teprve jít live.

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,
male ponauceni pro vsechny z moji dnesni krizovy sit s vysazenim internetu a prvnim volanim na hot linku brokera:
pripravil jsem si peknej obchod na dnesnim DAXu (nekdy po 9.10) a zadal si celkem daleko od ceny obchod do shortu s tim, ze na close soucasnyho baru prikaz posunu k cene ... a co se stalo ... ztratil jsem pripojeni par vterin pred exekuci. I kdyz mam opsana cisla na hot linku (Mirus), tak to jejich doporucovany cislo (312 ...) mi nefungovalo a tocil jsem teda na jejich druhy cislo ... 1-800 ... prikaz mi nastesti zrusil vcas bez exekuce.
To cloveka vykoleji hned z nekolika duvodu:
- vysazeni internetu (je pravda, ze tu v ulici par metru od nas neco kopou a ospalej manik na hot lince nemel zadny upozorneni na muj region, takze nejspis je zavada u nas) v tu nejhorsi chvili
- ztrata velice ziskoveho obchodu
- 312 cislo nefungovalo
... pokud jste jeste nemuseli pouzit hot linku, mozna si aspon vyzkousejte, ze ty tel cisla fungujou a pripravte si scenar co delat v takovy chvili (volat x se pokouset o restart pripojeni) ... vrele doporucuju !!!
[bold] [/bold]
happy trading
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pajus Kucera
Velmi zaujimave. Mne sa stal pred par mesiacmi takyto scenar : zadal som limit na NQ a nezadal sa mi stop-loss. Stop-loss mam ,, pre istotu" automaticky, cize po vyplneni limitu sa mi zada automaticky. Samozrejme limit zobraty, stop-loss sa neaktivoval a este co bolo lepsie, tak mi zamrzla platforma. Nefungovala- poziciu sa nedalo vyrovnat. Trh isiel proti mne a naberal na obratkach:(. Pisal som hned brokerovi, ale ten kym pochopil, co presne chcem, tak som radsej zavolal na hotline, aby mi poziciu vyrovnali. Nakoniec som mal aj trosku stastia v nestasti. Chvalabohu trh spravil korekciu a vratil sa na moj vstup. Pozicia uzavreta na 0 (bez komisie). Celo spotene, ale usmev na tvari ako keby som mal PT. :) Ale, co uz. Aj taketo pribehy pise zivot. Prajem vela dobrych obchodov:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...