Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Jak se Vám daří obchodníci? Vidím, že je vlákno nějaké mrtvé .... :(
Jak jste dnes viděli trhy Vy? Já bez obchodu, ale rád bych si zase něco početl. Člověk se má stalé čemu učit a tady toto vlákno to skvěle naplňuje, když žije aktivitou! :)
Ať se daří ..... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, po vcerejsim nezdaru s umistenim screenu se dnes pokusim prilozit celkem zajimavy pohled. Myslim, ze traderi vyuzivajici IMA meli dnes celkem jasno a jen vyckavali kdy se i NQ vyda za ostatnimi do cervenych cisel. Pro mne byla celkem zajimava a nezvykla situace momenta a prurazem s/r okolo 2719b uplne bez vahani. Pro dnesek sice plus, ale potencial momenta nevyuzit. K nahlednuti prikladam screen k uvedenemu trhu. Elipsou vyznaceny idealni bod ke vstupu short. Preji mnoho uspechu! romanrak

19243

19244

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger:

Presne ako vravíš ja som ešte cez USA hodil jeden long ale skrečol som to na 0 po tom silnom odmietnutí po 16. Na reverse short som nemal velmo chuť vzhladom na nízke RRR. Som zvedavý ako sa to bude chovať na 1,3 ak to tam príde ak nie tak zajtra tiež hladám longy. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tiež pridám svoj dnešný screen z NQ. Vstup v podľa mňa ideálnej situáci, keď sa NQ odrazilo od silnej SR a ostatné indexy začali tvoriť nové Low - 16:09, cena 2737,5. Obchod skončil na PT, ďalej som už radšej neobchodoval - LIVE idem druhý týždeň a zatiaľ mám čo robiť sám so sebou, nechcel som spraviť nejakú hlúposť.

19245

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...